Angry Birds Film

Angry Birds Film

6.5/10

(The Angry Birds Movie)

FILM ANIMOWANY Finlandia/USA 2016   od 7 lat
Reżyseria:Clay Kaytis, Fergal Reilly
W skrócie:Na egzotycznej wyspie żyje stado kolorowych ptaków. W tej rajskiej społeczności nie brakuje i outsiderów takich jak porywczy Red. Ich spokój zostaje zakłócony przez pojawienie się tajemniczych świnek.
Ekranizacja popularnej gry, zaprojektowanej na telefony komórkowe. Co sprawiło, że tytułowe "gniewne ptaki" są tak zaciekłe w swoich działaniach? Naprawdę niekoniecznie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 20 października
za 3 dni
13:40 HBO 3
sobota, 21 października
za 4 dni
6:00 HBO 3

Opis

Na spokojnej, egzotycznej wyspie żyje stado kolorowych ptaków nielotów. W tej rajskiej społeczności nie brakuje i outsiderów takich jak porywczy Red, szybki niczym wiatr Chuck czy wybuchowy Bomb. Nieoczekiwanie ich szczęście zostaje przerwane przez pojawienie się tajemniczych zielonych świnek. Obraz zachwyca dopracowaną animacją. Pełna humoru i pozytywnej energii produkcja, której fabuła nawiązuje do popularnej gry na smartfony "Angry Birds", przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym widzom. Reżyserii filmu podjęli się dwaj debiutanci: Clay Kaytis i Fergal Reilly; a w polskiej wersji językowej usłyszeć można głosy m.in. Jacka Bończyka, Janusza Zadury, Piotra Bąka i Marty Dobeckiej.

Twórcy (pokaż wszystkich)