Program TV na dziś
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Sprawa dla reportera
od 21:30magazyn interwencyjny
Mel Brooks, genialny komik
22:30film dokumentalny
Morderstwa w Belle-Ile
23:40dramat kryminalny
Likwidator
1:25film sensacyjny
TVP 2
Na sygnale: Duchy przeszłości (568)
od 21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Erynie: Flegeton (9/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (7)
23:50talk-show
Moonraker
0:55film sensacyjny
Polsat
Przyjaciółki (275)
od 21:10serial obyczajowy
Nadchodzi Polly
22:10komedia romantyczna
Czarownica
0:10komedia romantyczna
TVN
Kuchenne rewolucje (9/12)
od 21:15program rozrywkowy
Gotowi na wszystko. Exterminator
22:15komedia
Elita złodziei
0:45film kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Moralnego Niepokoju (45)
od 21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: The Best of Kabaret Ani Mru-Mru (40)
22:55program rozrywkowy
Wymyśleni bohaterowie
23:55komediodramat
TV 4
1000 lat po Ziemi
od 21:00film SF
Błękitna głębia
23:05film sensacyjny
Love Island. Wyspa miłości (20)
1:30reality show
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (705)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (706)
23:00serial kryminalny
Więzienie (31)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (32)
0:35serial dokumentalny
Święty (135)
1:00serial komediowy
Święty (136)
1:30serial komediowy
TV Puls
Asy bez kasy
od 21:55komedia sensacyjna
Kochanie, poznaj moich kumpli 2
23:50komedia
Lombard. Życie pod zastaw 8 (395)
1:35serial obyczajowy
TVN 7
Wieczór gier
od 21:00komedia
Idealny facet dla mojej dziewczyny
23:10komedia romantyczna
Mój sąsiad morderca 7 (7/20)
1:35serial dokumentalny
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Ramen. Smak wspomnień
od 21:10dramat obyczajowy
Oficerowie: Dzieci i wdowy (9/13)
22:55serial sensacyjny
W domu wszystko dobrze
23:55komediodramat
Kino nocne: Złodziej
1:45film obyczajowy
TVP Polonia
Ekstradycja 2 (3/9)
od 21:20serial sensacyjny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
Soleczniki - polska dusza
22:45reportaż
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (858)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
0:30magazyn kulinarny
Olá Polônia (148)
1:00magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
22:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Tańce, hulanki, swawole (1)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (30)
1:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Premiera. Kino Mówi: Z Cannes: Nitram
od 20:10thriller
Inwersja
22:30dramat sensacyjny
Kochankowie
0:20thriller
AXN
Premiera: Agenci NCIS 18 (8/16)
22:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (19)
22:55serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (20)
23:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
0:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
1:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Włamywacz
22:00thriller
Ultimatum
23:30dramat kryminalny
Egzorcyzmy siostry Ann
0:55horror
CANAL+ Family
Maria Antonina (6)
od 21:05serial biograficzny
Terapia par 3 (4)
22:10reality show
Terapia par 3 (5)
22:45reality show
Terapia par 3 (6)
23:15reality show
Złombol (5)
23:55serial dokumentalny
Wenus z Willendorfu
0:55film krótkometrażowy
Kometa
1:20film krótkometrażowy
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (7)
1:50magazyn kulinarny
CANAL+ Premium
Premiera: Włamywacz
od 21:00thriller
Ultimatum
22:30dramat kryminalny
Egzorcyzmy siostry Ann
23:55horror
Zielona granica
1:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Yellowjackets (3)
od 21:50serial grozy
Yellowjackets (4)
22:45serial grozy
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:45serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (2)
0:35serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (3)
1:30serial kryminalny
CBS Europa
Dzień Świstaka
od 21:00komedia
Cast Away: Poza światem
23:00dramat przygodowy
W chmurach
1:45komediodramat
Epic Drama
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Dobrze zaprojektowana śmierć (1)
od 21:30serial kryminalny
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret i noc na rozdrożu (1)
22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 2 (24-ost.)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tajemnica rezydencji Murdochów (1)
1:20serial kryminalny
HBO
Premiera: Brandy Melville i kult szybkiej mody
od 21:50film dokumentalny
Premiera: Boże, chroń Teksas: La Frontera (3)
23:20film dokumentalny
Mroczne chwile
0:15thriller
Maskarada
1:45komedia kryminalna
HBO 2
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
od 21:40dramat obyczajowy
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
23:20serial obyczajowy
Przeklęty 2 (2)
0:10serial dokumentalny
The Raid 2: Infiltracja
1:00film sensacyjny
HBO 3
Wielka: The Beaver's Nose (10)
od 21:40serial komediowy
Barry 3: candy asses (7)
22:30serial komediowy
Sympatyk (3)
23:05serial szpiegowski
Egzorcysta papieża
0:05horror
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (5)
1:50talk-show
Kino Polska
Supernova
od 21:55dramat obyczajowy
Trójkąt bermudzki
23:35dramat sensacyjny
Szarlatan
1:40dramat historyczny
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Miłość w Seattle
od 21:00melodramat
Battleship: Bitwa o Ziemię
23:15film SF
Stopklatka
Premiera: Wróg numer jeden
od 20:00dramat sensacyjny
Dredd
23:15thriller SF
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie
1:30western komediowy
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 20:25mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
22:35mecz: Lenovo Tenerife - Unicaja
Basket+
0:40newsy sportowe
Kroniki LaLiga
1:10magazyn piłkarski
Boks: Gala w Corpus Christi
1:40waga ciężka: Jared Anderson - Ryad Merhy
CANAL+ Sport 5
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:00magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Lech Poznań - Cracovia
Speedway+
1:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:49mecz półfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
23:045. etap
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:12cross country short track mężczyzn
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:30cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
1:305. etap
Eurosport 2
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:35rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Barca - Paris Saint-Germain Handball
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
22:271. runda
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz półfinałowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 20:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
22:30mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
1:00waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Polsat Sport Extra
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
22:00lekkoatletyka
Sporty walki: FEN 40 w Ostródzie
0:30walka: Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 19.05.2022
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 20:40koszykówka
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:00tenis
Sporty walki: Babilon MMA 35 w Jaworznie
1:00walka: Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński 2 21.04.2023
TVP Sport
Ring TVP Sport
22:05magazyn bokserski
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 41 - walka wieczoru: Borys Mańkowski - Roberto Soldić (2)
23:45magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!