Program TV na dziś
POPULARNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
TVP 1
Miłość i medycyna 4 (19)
15:00serial obyczajowy
Sanatorium miłości 6 (8)
15:55reality show
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 31: Droga na skróty (397)
17:35serial kryminalny
Kulisy serialu "Ojciec Mateusz" (30)
18:25cykl felietonów
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
TVP 2
Koło fortuny (1631)
od 14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Papa D. (7)
15:15widowisko
no... wiadomo (8)
16:20magazyn
Footloose
17:10film muzyczny
Polsat
Gliniarze: Bułgarska konsola (899)
od 14:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Zagadka (900)
15:45serial paradokumentalny
Więzienie (158)
16:45serial dokumentalny
Więzienie (159)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (367)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (368)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Wredne dziewczyny
od 14:30komedia
MasterChef Nastolatki (8)
16:30program rozrywkowy
Kuchenne rewolucje (9/12)
18:00program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
od 14:40serial popularnonaukowy
Rozbitkowie (1)
15:35serial przygodowy
Rozbitkowie (2)
16:30serial przygodowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
17:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
17:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Moralnego Niepokoju (41)
18:00program rozrywkowy
TV 4
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (196)
od 13:55program rozrywkowy
13 posterunek 2 (30)
16:00serial komediowy
13 posterunek 2 (31)
16:45serial komediowy
13 posterunek 2 (26)
17:25serial komediowy
Policjantki i Policjanci (1137)
18:00serial obyczajowy
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (4)
15:05serial sensacyjny
Columbo (1)
16:00serial kryminalny
Columbo (1)
18:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (760)
od 14:50serial obyczajowy
Niania w Nowym Jorku
15:55komedia romantyczna
SexiPistols
18:20western komediowy
TVP Kultura
Słowobranie
od 14:50program publicystyczny
Szarada
15:30komedia sensacyjna
Kino retro: Zabawna buzia
18:05komedia muzyczna
TVP Polonia
Forum
od 14:25program publicystyczny
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
15:25magazyn kulinarny
Kulturalni PL
16:00magazyn
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1787)
17:20serial obyczajowy
Ziemia obiecana
18:15serial obyczajowy
WP
Ambulans 9 (5)
od 13:55serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (23)
15:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (24)
16:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (25)
17:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (26)
18:00serial dokumentalny
Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (7)
18:55magazyn kulinarny
FILMOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
CANAL+ 1
Gambit
od 14:20komedia kryminalna
Łapu-capu
15:50chochliki telewizyjne
Klub wtorkowy
16:05komediodramat
Golda
17:45film biograficzny
CANAL+ Family
Komfort po australijsku 3 (2)
15:00serial dokumentalny
Komfort po australijsku 3 (3)
15:30serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (3)
16:05serial dokumentalny
Superskały. Historia wykuta w kamieniu (1)
17:00serial dokumentalny
Zdrajcy/Patrioci (1)
18:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
Georgie ma się dobrze
od 14:10komediodramat
Pierwszy dzień mojego życia
15:40komediodramat
Premiera: Aktualności filmowe+
17:40magazyn filmowy
Sekret Madeleine Collins
18:10thriller
CANAL+ Premium
Klub wtorkowy
15:05komediodramat
Golda
16:45film biograficzny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Girona FC - FC Barcelona
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (10)
od 14:35serial obyczajowy
Nowe życie 3 (11)
15:20serial obyczajowy
Nowe życie 3 (12)
16:00serial obyczajowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
16:45serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
17:15serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
17:50serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
18:20serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
18:55serial komediowy
CBS Europa
Powrót do Edenu (2/6)
15:00serial obyczajowy
Powrót do Edenu (3/6)
16:00serial obyczajowy
Gamoń
17:00komedia
Epic Drama
Panna Marple: Strzały w Stonygates
od 14:50film kryminalny
Agenci NCIS 13: Nieobliczalni (16)
16:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Po godzinach (17)
17:40serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Zakres operacji (18)
18:35serial kryminalny
HBO
Mój romans z małżeństwem
od 14:15film animowany dla dorosłych
2012
16:05film katastroficzny
Premiera: Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy
18:45film familijny
HBO 2
Hotel Transylwania
od 14:00film animowany
Policja zastępcza
15:35komedia sensacyjna
Syn
17:25dramat obyczajowy
HBO 3
Królowa wojownik
od 13:40dramat przygodowy
Spider-Man: Poprzez multiwersum
15:55film animowany
Premiera: Miłość i śmierć: Do No Evil (4)
18:15serial kryminalny
Kino Polska
Do widzenia, do jutra
od 13:40dramat obyczajowy
Wiosna, panie sierżancie!
15:30komedia obyczajowa
Zezowate szczęście
17:40komedia obyczajowa
Polsat Film
Ewolucja
od 14:20komedia SF
Epoka lodowcowa
16:30film animowany
Szybcy i wściekli 6
18:15film sensacyjny
Stopklatka
Stawka większa niż życie: W imieniu Rzeczypospolitej (10)
od 14:25serial wojenny
Premiera: Gang Olsena w potrzasku
15:45komedia sensacyjna
Rodzina Addamsów 2
18:15czarna komedia
Warner TV
Raport Pelikana
od 12:45film sensacyjny
Superman 3
15:40film przygodowy
Austin Powers 2: Szpieg, który nie umiera nigdy
18:10komedia
SPORTOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 13:25mecz: Arsenal FC - AFC Bournemouth
Witaj w akademii: Cracovia
15:40serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10mecz: Getafe CF - Athletic Club
Piłka nożna: Liga angielska
18:25mecz: Manchester City FC - Wolverhampton Wanderers FC
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 13:55mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Sędziowie 2: Piotr Lasyk (4/9)
16:05serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga francuska
16:55mecz: AS Monaco - Clermont Foot 63
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:301. etap: Venaria Reale - Turyn
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
17:457. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:45mecz półfinałowy
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 14:00mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
15:15mecz półfinałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Wujiang
18:30wspinaczka na czas
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
od 14:452. mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Lechia Gdańsk - GKS Tychy
Polsat Sport Extra
Rugby: Challenge Cup
od 13:25mecz półfinałowy: Hollywoodbets Sharks - ASM Clermont Auvergne
Rugby: Challenge Cup
15:55mecz półfinałowy: Gloucester Rugby - Benetton Rugby
Sporty walki: UFC 301 - odliczanie
18:30sporty walki
Polsat Sport News
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
15:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Rugby: European Rugby Champions Cup
18:25mecz półfinałowy: Leinster Rugby - Northampton Saints
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 13:25mecz: Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
15:35studio
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
15:55mecz półfinałowy: KGHM Chrobry Głogów - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
18:05studio
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
18:25mecz półfinałowy: Enea Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!