Program TV na dziś
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Miłość jest blisko
20:35komedia romantyczna
Matylda (9/13)
22:30serial kostiumowy
TVP 2
Uciekająca panna młoda
od 17:15komedia romantyczna
Przepis dnia (66)
19:10magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2994)
19:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2995)
20:10serial obyczajowy
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
20:50widowisko muzyczne
To jest grane (8)
21:55program muzyczny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (203)
20:05program rozrywkowy
Bracia (8)
22:10serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Moralnego Niepokoju (45)
19:05program rozrywkowy
Wymyśleni bohaterowie
20:00komediodramat
Kabaretowy Szał: Smile
22:10program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1155)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (798)
20:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (794)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (795)
22:00serial kryminalny
TV 6
Ace Ventura: Psi detektyw
od 18:20komedia
CSI: Kryminalne zagadki Miami (36)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (37)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (38)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Hobbit: Bitwa pięciu armii
od 17:00film fantasy
Champion 4: Walka o honor
20:00film sensacyjny
Jeden strzał
21:50thriller
TVN 7
Karol. Papież, który pozostał człowiekiem (2-ost.)
od 18:00film biograficzny
Walentynki
20:00komedia romantyczna
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
22:35film fantasy
TVP Kultura
Klasyczna literatura i kino: Zbrodnia i kara (3)
od 18:45serial dokumentalny
Portrety: Stefan Kamasa
19:45magazyn kulturalny
Wieczór kinomana: Wstęp do filmu "Nebraska"
20:00magazyn filmowy
Wieczór kinomana: Nebraska
20:05dramat obyczajowy
Hala odlotów
22:10talk-show
TVP Polonia
Ziemia obiecana
od 18:25serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Dla twojego dobra (918)
20:25serial obyczajowy
Na sygnale: Na zimno (446)
21:20serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Tu i teraz (447)
21:45serial fabularno-dokumentalny
Czterdziestolatek: Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze (14/21)
22:15serial obyczajowy
WP
Policjanci z sąsiedztwa 2 (3)
19:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (4)
20:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
21:00program rozrywkowy
Premiera: Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni (4)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Obława (3-ost.)
19:05serial kryminalny
Premiera: Wróg doskonały
20:10thriller
Premiera: Obietnica
21:50thriller
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
od 18:15serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (21)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (22)
20:05serial kryminalny
Star Trek: W nieznane
21:05film SF
CANAL+ 1
Towarzysze broni
od 17:35film wojenny
Dla niej wszystko
19:50dramat kryminalny
Premiera: Brygada (6)
22:00serial sensacyjny
John Wick 4
22:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Polska z góry 5: Góry Sowie (8)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
19:30serial dokumentalny
Maria Antonina (7)
20:05serial biograficzny
Maria Antonina (8)
21:00serial biograficzny
Claremont. Morderca z sąsiedztwa (3-ost.)
22:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
Na pełen etat
od 18:30dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
John Wick
20:00film sensacyjny
Stracone złudzenia
21:40dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Dla niej wszystko
od 18:50dramat kryminalny
Premiera: Brygada (6)
21:00serial sensacyjny
John Wick 4
21:50film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Leopard Skin (5)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (6)
20:35serial kryminalny
Leopard Skin (7)
21:05serial kryminalny
Leopard Skin (8)
21:30serial kryminalny
Baronowie (5)
22:00serial obyczajowy
Baronowie (6)
22:55serial obyczajowy
CBS Europa
Kapuśniaczek
19:00komedia
SpongeBob: Na suchym lądzie
21:00komedia
Chłopięcy świat
22:55dramat obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Tajemnica rezydencji Chimneys
od 17:45film kryminalny
Agenci NCIS 13: Szarada (20)
19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Koło braku fortuny (12)
20:30serial kryminalny
Babilon Berlin 4 (6)
21:30serial kryminalny
Poirot 11: Trzecia lokatorka (3)
22:30serial kryminalny
HBO
Zadzwoń do Jane
od 18:10dramat obyczajowy
Premiera: Gniew Becky
20:10thriller
Premiera: American Pie 2
21:35komedia
HBO 2
Lewy sercowy
od 17:50komedia
Mrówka Z
19:30film animowany
Terminator 3: Bunt maszyn
20:55film SF
Brandy Melville i kult szybkiej mody
22:45film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 4: That's Got His Own (12)
od 18:40serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 4: Final Grades (13)
19:40serial kryminalny
Gra o tron 8: Winterfell (1)
21:00serial fantasy
Gra o tron 8: A Knight of the Seven Kingdoms (2)
21:50serial fantasy
Gra o tron 8: The Long Night (3)
22:45serial fantasy
Kino Polska
Stawka większa niż życie: Spotkanie (17)
od 18:50serial wojenny
PolandJa
20:00komedia
Sprawa się rypła
22:20komedia
Kino TV
Stój, bo mamuśka strzela
od 18:10komedia sensacyjna
Mocny piątek: Ostatnia misja USS Indianapolis
20:00dramat wojenny
System
22:50dramat sensacyjny
Stopklatka
Hudson Hawk
od 18:00komedia sensacyjna
Fuks
20:00komedia sensacyjna
Zaginione miasto Z
21:50film biograficzny
Warner TV
Alf: Trzeba wierzyć (5)
od 18:55serial komediowy
Alf: Tylko dla twoich oczu (6)
19:25serial komediowy
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
20:00komedia
Zabójcza broń 3
21:45film sensacyjny
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 18:00mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Super Piątek
22:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: Cracovia - Górnik Zabrze
Premiera: La Liga Preview Show
20:00magazyn piłkarski
Boxing World Weekly - Wokół ringu
20:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: RC Lens - FC Lorient
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 18:30mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz półfinałowy
Eurosport 2
Greg Minnaar not done yet
19:00magazyn
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:00best of
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
21:006. etap
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
22:002. runda
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 18:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 17:30mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 18:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25koszykówka
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
od 18:40studio
Hokej
19:30mecz towarzyski: Słowacja - Polska
Oko w oko: Bartosz Kurek
20:20magazyn sportowy
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
20:50waga junior ciężka: Michał Cieślak - Juan Diaz
Pierwsza Dama
21:45film dokumentalny
Sportowy wieczór
22:50program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!