Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Kitzbühel leży nad morzem (62)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Kozi róg (67)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Grzybobranie (248)
9:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Zimna fuzja (374)
10:45serial kryminalny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (2)
11:40cykl felietonów
Ranczo Wilkowyje
11:55komedia
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (2)
11:50cykl felietonów
Polsat
Fernando
od 6:45film animowany
Ron Usterka
9:00film animowany
Rycerze z Szanghaju
11:30komedia sensacyjna
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
od 7:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
8:55program rozrywkowy
Remont na 5 (3)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (3)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Gierka
od 6:50film familijny
K-911
8:45komedia kryminalna
Mistrz kierownicy ucieka
10:40komedia sensacyjna
TV 6
Mój przyjaciel robot
od 7:00film familijny
Mów mi Vincent
9:00komediodramat
Rycerz króla Artura
11:05film przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (1112)
od 7:55serial paradokumentalny
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (1/40)
8:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (2/40)
9:10serial animowany
Agencie, podaj łapę
9:25komedia
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
11:30film fantasy
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Zaginione - odnalezione: "Ołtarz mariacki Wita Stwosza" (3)
8:20magazyn kulturalny
Komediantka (9-ost.)
8:40serial obyczajowy
Fredek uszczęśliwia świat
9:45komedia
Tamte lata, tamte dni: Dorota Kolak
11:25magazyn kulturalny
WP
Mistrzowie Kabaretu: KMN - Jerzyk dziś nie pije (9)
8:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (1)
8:30serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (2)
9:25serial dokumentalny
Prosto z grilla 4 (1)
10:25program rozrywkowy
Prosto z grilla 4 (2)
10:40program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (3)
11:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
8:00magazyn
Van der Valk 2 (2)
8:30serial kryminalny
Szyk!
10:15komedia
AXN
Przygody Tintina
od 6:20film animowany
Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
8:30film animowany
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
10:25film SF
CANAL+ 1
Animal
od 7:35film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
9:20film animowany
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
11:00komedia przygodowa
CANAL+ Family
Marta mówi! (8)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Pieczywo na zakwasie (5)
9:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Wypieki drożdżowe (6)
9:25magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Bułki (7)
10:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Pradawne zboża (8)
10:30magazyn kulinarny
Remont w 48h 12 (11)
11:05magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (12)
11:30magazyn poradnikowy
CANAL+ Premium
Animal
od 6:35film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:20film animowany
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
10:00komedia przygodowa
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
11:50film biograficzny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (1)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Tunezja, perła Morza Śródziemnego (1)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
11:30serial dokumentalny
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Człowiek z Północy (1)
8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Po godzinach (17)
9:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:40film kryminalny
HBO
Jerry Maguire
od 7:50dramat obyczajowy
Na słodko
10:10komedia romantyczna
Harry Potter i kamień filozoficzny
11:35film przygodowy
HBO 2
1000 lat po Ziemi
od 7:45film SF
Witamy na Hawajach
9:25komedia romantyczna
Pępek świata 8: Roadkill (5)
11:10serial komediowy
Pępek świata 8: Thanksgiving VIII (6)
11:30serial komediowy
Rent
11:55musical
HBO 3
Książę Egiptu
od 7:40film animowany
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Creepy Candy Coating Corollary (5)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Cornhusker Vortex (6)
9:40serial komediowy
Fantastyczny Pan Lis
10:05film animowany
Sufrażystka
11:30dramat obyczajowy
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs 5 (7)
od 7:55program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (8)
8:55program rozrywkowy
Paragon gola
9:55film przygodowy
Kino TV
Pan Wołodyjowski (1/2)
od 7:10film historyczny
Komedia małżeńska
8:55komedia obyczajowa
Austin Powers: Agent specjalnej troski
11:00komedia
Polsat Film
Ozzy
od 7:30film animowany
Koń wodny: Legenda głębin
9:30film fantasy
Fernando
11:55film animowany
Stopklatka
Giganci, którzy zbudowali świat (2)
od 7:55serial dokumentalny
Potop Redivivus
8:55film historyczny
Warner TV
Alf 4: Muszę być sobą (23)
od 7:45serial komediowy
Alf 4: Na mnie już czas (24)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (5)
8:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (6)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (16)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (17)
11:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: West Ham United FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Real Sociedad - Real Madryt CF
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Żużel: PGE Ekstraliga
9:45mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Eurosport 1
Cycling Show
8:00magazyn sportowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
9:003. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:00mecz ćwierćfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00mecz ćwierćfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
od 7:003. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30mecz ćwierćfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
10:003. etap
Formuła E: ePrix Monako
11:00podsumowanie
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
od 6:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Cafe Futbol
9:30magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Magazyn Pucharu Włoch
od 7:30magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Żukowie
11:00waga ciężka: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 6:00mecz: Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:302. mecz półfinałowy fazy play-off: ORLEN Wisła Płock - Górnik Zabrze
Piłka nożna: Liga szkocka
11:00mecz: Dundee FC - Celtic FC
TVP Sport
Igrzyska Europejskie Kraków - Małopolska 2023: Lekkoatletyka
od 7:15podsumowanie
Retro TVP Sport: Sztafety lekkoatletyczne (64)
10:00magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!