Program TV na sobotę 04.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Hit na sobotę: Pianista
od 21:20dramat wojenny
Likwidator
23:55film sensacyjny
Miłość jest blisko
1:55komedia romantyczna
TVP 2
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
od 22:50widowisko muzyczne
Co się zdarzyło w Las Vegas
23:50komedia romantyczna
Legalna blondynka 2
1:40komedia
TVN
Podejrzani zakochani
od 22:15komedia romantyczna
Koniec przyjaźni
0:30horror
Lady Gucci: historia czarnej wdowy
2:05film dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
od 22:50program rozrywkowy
Ekstremiści
23:50film sensacyjny
Droga po śmierć
1:35thriller
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (798)
23:00serial kryminalny
13 posterunek 2 (30)
0:05serial komediowy
13 posterunek 2 (31)
0:50serial komediowy
13 posterunek 2 (26)
1:25serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV 6
Wolna chata
23:00komedia
Spadkobiercy (50)
0:55program rozrywkowy
Spadkobiercy (51)
1:55program rozrywkowy
TV Puls
Niezniszczalni
od 22:00film sensacyjny
Quest
0:00film sensacyjny
Zobacz to!: Dyżur 3 (33)
2:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (34)
2:35serial dokumentalny
TVN 7
Włamanie
od 22:25thriller
Poszukiwany
0:10film sensacyjny
Mój sąsiad morderca 7 (8/20)
2:10serial dokumentalny
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Marek Kądziela
od 22:05koncert
Wieczór kinomana: Nebraska
23:30dramat obyczajowy
Hala odlotów
1:35talk-show
Kino nocne: Mój ojciec Staś
2:40film dokumentalny
TVP Polonia
Teleexpress Weekend
23:00program informacyjny
Polacy to wiedzą! (96)
23:25teleturniej
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1787)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
WP
Mam talent Ameryka - All Stars (3)
od 21:35program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru/Szymon Łątkowski 3 (9)
23:10program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10)
0:10program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21)
1:10serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer (2)
2:05serial kryminalny
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Obraz pożądania
od 22:25dramat obyczajowy
Nosorożec
0:15film kryminalny
Furioza (3)
2:15serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Superagent
od 22:00komedia
Włamywacz
23:25thriller
Fear The Night
0:55thriller
20 dni w Mariupolu
2:35film dokumentalny
CANAL+ Family
Gorący temat
od 22:10dramat biograficzny
Wszystkie wojny Rosji (1)
0:10film dokumentalny
Po pierwsze
1:15film krótkometrażowy
Mother Dear
1:40film krótkometrażowy
Małe-wielkie zmiany (1)
2:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (2)
2:40serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wizje
od 21:30thriller
Nocni nieznajomi
23:15dramat obyczajowy
Jestem zemstą
0:50film sensacyjny
Noc tajemnic
2:20thriller
CANAL+ Premium
Włamywacz
od 22:25thriller
Fear The Night
23:55thriller
20 dni w Mariupolu
1:35film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Poza nocą (4)
od 22:45serial historyczny
Poza nocą (5)
23:50serial historyczny
Poza nocą (6)
0:50serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (1)
1:40serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
2:35serial historyczny
Epic Drama
Premiera: Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
od 21:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
23:30serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
0:30serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Panaceum (6)
1:20serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wigilia Bożego Narodzenia (7-ost.)
2:05serial obyczajowy
HBO
Polowanie
od 21:45thriller
Tajemnica Brokeback Mountain
23:20dramat obyczajowy
Człowiek widmo
1:30thriller
HBO 2
Tata
od 21:25dramat obyczajowy
Sympatyk (3)
23:20serial szpiegowski
Czuję twój oddech (1)
0:20serial kryminalny
Czuję twój oddech (2)
1:15serial kryminalny
Capote
2:10dramat biograficzny
HBO 3
Dzieci zła (4)
od 22:30serial kryminalny
Dzieci zła (5)
23:15serial kryminalny
Dzieci zła (6)
0:05serial kryminalny
Dzieci zła (7)
0:50serial kryminalny
Dzieci zła (8)
1:35serial kryminalny
Dzieci zła (9)
2:25serial kryminalny
Polsat Film
Sobotni superhit: Battleship: Bitwa o Ziemię
od 21:00film SF
El Chicano
23:45film sensacyjny
Ślad: Książę na białym koniu (40)
2:00serial kryminalny
Stopklatka
Bałkańska vendetta
od 22:05film sensacyjny
Demony wojny wg Goi
0:00dramat wojenny
Trójkąt bermudzki
2:05dramat sensacyjny
Warner TV
Zabójcza broń 4
od 21:35film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 4
0:10horror
Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
1:45film przygodowy
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:00mecz fazy play-off
Liga+
23:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga francuska
1:15mecz: AS Monaco - Clermont Foot 63
CANAL+ Sport 5
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:35mecz: ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:50mecz: PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:001. etap: Venaria Reale - Turyn
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
0:00lekkoatletyka
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
1:007. etap
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
2:00cross country olympic mężczyzn
Eurosport 2
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
od 19:003. runda
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
0:007. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
2:00mecz półfinałowy
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
23:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Sporty walki: UFC 301
1:00odliczanie
Sporty walki: UFC 301
2:00karta wstępna walk
Polsat Sport Extra
Wyścigi konne: Kentucky Derby 2024
23:00wyścigi konne
Sporty walki: FEN 41 w Mrągowie
1:30walka: Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 22:30mecz: Lechia Gdańsk - GKS Tychy
Sporty walki: Babilon MMA 38 w Chełmie
1:00walka: Tymoteusz Łopaczyk - Marek Jakimowicz 22.09.2023
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
od 22:25mecz półfinałowy: KGHM Chrobry Głogów - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
23:35mecz półfinałowy: Enea Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!