Program TV na sobotę 04.05.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Fascynujące miejsca: Fascynująca Szwajcaria - Jezioro Maggiore
9:05film dokumentalny
Ranczo 6: Seks nocy letniej (70)
9:35serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Ktokolwiek widział (251)
10:30serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Gorzki smak dojrzewania (377)
11:30serial kryminalny
Gwiazdy w południe: Muły siostry Sary
12:30western
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
To jest grane (8)
11:15program muzyczny
Uciekająca panna młoda
11:50komedia romantyczna
Polsat
Fałszywa dwunastka
od 8:00komedia
Ewa gotuje (511)
10:05magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (317)
10:40reality show
Gliniarze: Młodsza siostra (896)
11:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Uratuj mnie (897)
12:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Na Wspólnej (3809)
11:35serial obyczajowy
Na Wspólnej (3810)
12:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (3811)
12:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (3812)
12:50serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Telezakupy
od 8:15magazyn reklamowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (16)
9:35program rozrywkowy
Obalamy mity (2)
10:00serial dokumentalny
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
10:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_4 (34)
10:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
11:00program rozrywkowy
Na osi (487)
12:00magazyn motoryzacyjny
Remont na 5 (4)
12:30program rozrywkowy
TV 4
Galileo (1062)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (1063)
10:00program popularnonaukowy
#Jesteśmy dla dzieci
11:00magazyn
Ewa gotuje (502)
11:30magazyn kulinarny
Ninja Warrior Polska (57)
12:00reality show
TV 6
Ania z Zielonego Wzgórza - ciąg dalszy (1)
od 8:00film obyczajowy
Maria, matka Jezusa
10:25film religijny
Gierka
12:25film familijny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Grzeszny interes (27)
od 8:50serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (394)
9:50serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (395)
10:50serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (396)
11:50serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (758)
12:50serial obyczajowy
TVN 7
Młodzi Tytani: Akcja! Film
od 7:30film animowany
Ukryta prawda (1110)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (842)
10:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (843)
11:05serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1111)
12:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (847)
12:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Tamte lata, tamte dni: Joanna Żółkowska
od 8:55magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (2/7)
9:30serial obyczajowy
Scena klasyczna: Moniuszko for the World
10:35koncert
Stanisław Moniuszko - Bajka
11:30koncert
Dokument tygodnia: Borge Mogensen - sztuka projektowania
12:00film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Oko w oko: Kuba Błaszczykowski
11:15magazyn sportowy
Słoneczna włócznia: Niezwykły gość (7)
11:50serial przygodowy
Słoneczna włócznia: Obcy na planecie Terra (8)
12:20serial przygodowy
Wędrowiec polski: Dolny Śląsk
12:55cykl reportaży
WP
Wakacyjne remonty (1)
9:05program rozrywkowy
Wakacyjne remonty
10:05program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (25)
11:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (26)
12:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Weselny toast
od 8:30komedia
Alfred Hitchcock: mistrz suspensu
10:10film dokumentalny
Księga miłości
11:50dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
od 8:10serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
9:10serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 18 (3)
10:05serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 18 (4)
11:05serial sensacyjny
Star Trek
12:15film SF
CANAL+ 1
Serce dębu
od 8:15film dokumentalny
Corgi, psiak królowej
9:35film animowany
Wielka ucieczka
11:00film przygodowy
Bezmiar
12:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Wiek Adaline
9:05melodramat
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 5 (4)
11:05magazyn poradnikowy
Bosacka daje radę 2: Pizza (2)
11:35magazyn poradnikowy
Jakubiak rozgryza Polskę 2: Kluski (3)
12:05magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę 2 (4)
12:30magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Mój sąsiad Adolf
od 8:45komediodramat
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
10:25film animowany
CANAL+ Premium
Corgi, psiak królowej
od 8:35film animowany
Wielka ucieczka
10:00film przygodowy
Bezmiar
11:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (1)
9:50serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (2)
10:35serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (3)
11:25serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (4)
12:10serial dokumentalny
CBS Europa
Dzień Świstaka
od 8:00komedia
Niania
10:00film familijny
Niania i wielkie bum
11:55film familijny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Sąsiedztwo pani Crabtree (10)
od 8:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Rywalizacja (11)
9:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Koło braku fortuny (12)
10:05serial kryminalny
Poirot 11: Trzecia lokatorka (3)
11:00serial kryminalny
HBO
Lorax
od 7:40film animowany
30 nocy z moją eks
9:10komedia romantyczna
Rycerze Zodiaku
10:50film fantasy
CJ7
12:45komedia
HBO 2
Mrówka Z
9:05film animowany
Twarda sztuka
10:30komediodramat
Cała prawda o Szekspirze
12:20dramat biograficzny
HBO 3
Wielki George Foreman
od 8:15dramat biograficzny
Do diabła z miłością
11:10komedia romantyczna
Przeklęty 2 (2)
12:50serial dokumentalny
Kino Polska
Giuseppe w Warszawie
od 7:30komedia wojenna
Chłopi: Boryna (1)
9:35film obyczajowy
Komedia małżeńska
11:30komedia obyczajowa
Kino TV
Tygrysy ze stacji Shagou
od 8:00komedia sensacyjna
Austin Powers: Agent specjalnej troski
10:40komedia
Next
12:40thriller SF
Polsat Film
Byli sobie wynalazcy: Lorenz i jego gęsi (24)
9:05serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Armstrong i księżyc (25)
9:40serial animowany
Angry Birds Film
10:10film animowany
Dobra wróżka
12:15film familijny
Stopklatka
Komisarz Rex 11: Mój zespół gra rocka (144)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (15)
10:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (16)
11:00serial kryminalny
Hawaje 5-0: Do samego końca (23)
12:00serial kryminalny
Warner TV
Ryzykowna gra
od 8:25komedia kryminalna
Szalona wyprawa
11:05komedia
Raport Pelikana
12:45film sensacyjny
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Premiera: Basket+
11:30newsy sportowe
Basket Office
11:50magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 8:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - Tauron Włókniarz Częstochowa
Magazyn PGE Ekstraliga
11:30magazyn żużlowy
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 8:35mecz półfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
9:306. etap
Kolarstwo kobiet: Grand Prix du Morbihan
10:15kolarstwo
The Minute
11:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig Eschborn-Frankfurt
11:35kolarstwo
Cycling Show
12:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:30best of
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Trydencie
9:002. wyścig w klasie MXGP
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
9:30mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00mecz półfinałowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
od 8:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Strzelnica Renaty Mauer: Trap (7)
10:30program sportowy
Magazyn olimpijski
11:30magazyn sportowy
Strzelnica Navala: Jan Firlej (10)
12:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:00mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
10:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 8:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
TVP Sport
Hokej
od 8:35mecz towarzyski: Słowacja - Polska
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
10:40mecz półfinałowy: KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
11:45mecz półfinałowy: Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin
Droga do EURO 2024 (8)
12:45magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!