Program TV na jutro, czwartek 09.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Morderstwa w Blois
23:30dramat kryminalny
TVP 2
Postaw na milion (339)
od 20:50teleturniej
Na sygnale: Zosia samosia (572)
21:50serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Erynie: Subterra (10/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (8)
23:50talk-show
Greta
0:55thriller
Polsat
Nasz nowy dom (320)
od 20:05reality show
Przyjaciółki (276)
21:10serial obyczajowy
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
22:10komedia romantyczna
Tłumaczka
0:20thriller
TVN
Milionerzy (740)
od 20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (10/12)
21:35program rozrywkowy
Ikar. Legenda Mietka Kosza
22:40dramat biograficzny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Jezioro tajemnic
od 20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
22:50program rozrywkowy
Jurajskie Igrzyska
23:45film SF
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles (2)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (713)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (714)
23:00serial kryminalny
Więzienie (39)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (40)
0:35serial dokumentalny
TV Puls
Gliniarz z Beverly Hills
od 20:00komedia sensacyjna
Straszny film 5
22:05horror komediowy
Skazany na miłość
23:50komedia
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Belle"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Belle
21:10film SF
Oficerowie: Nieznani sprawcy (10/13)
23:25serial sensacyjny
Na wschód od Hollywood: Pogarda
0:25dramat obyczajowy
TVP Polonia
Polonia 24
23:15magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (862)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
0:30magazyn kulinarny
WP
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (1)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Jurki (7)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Sól, pieprz, wanilia (3)
0:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera. Kino Mówi: Z Cannes: Natura miłości
od 20:10komedia romantyczna
Obietnica
22:30thriller
Lamb
0:20dramat fantasy
AXN
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (10)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (9/16)
22:00serial sensacyjny
MacGyver (5)
23:00serial akcji
MacGyver (6)
23:50serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
0:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Towarzysze broni
od 19:00film wojenny
Duff i Wazowski 3 (10)
21:15serial kryminalny
Premiera: Superposition
22:00thriller
Fałszerz
23:40dramat biograficzny
CANAL+ Family
Miss '89 (8-ost.)
od 20:55serial obyczajowy
Terapia par 3 (16)
21:50reality show
Terapia par 3 (17)
22:25reality show
Terapia par 3 (18)
23:00reality show
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
23:40serial dokumentalny
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
0:10serial dokumentalny
Swoboda
0:50film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Święto ognia
od 20:00komedia obyczajowa
Powodzenia, Leo Grande!
21:40komediodramat
Gorące krzesło
23:15thriller
Dwa bilety do Grecji
0:55komedia
CANAL+ Premium
Premiera: Superposition
21:00thriller
Fałszerz
22:40dramat biograficzny
Miało cię nie być
0:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Yellowjackets: Saints (6)
od 20:55serial grozy
Yellowjackets: No Compass (7)
21:55serial grozy
Yellowjackets: Flight of the Bumblebee (8)
22:50serial grozy
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:50serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (2)
0:40serial kryminalny
Epic Drama
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
od 20:35serial kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Umrzyjmy razem (2)
21:30serial kryminalny
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
22:30film kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
0:30serial kryminalny
HBO
Premiera: Taksówkarze
od 20:10komediodramat
Premiera: Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City
21:45film dokumentalny
Premiera: Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: Here Come the Dopefinds (1)
23:30serial dokumentalny
Maggie
0:30horror
HBO 2
Incepcja
od 19:30thriller SF
Przekręt
22:00komedia sensacyjna
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
23:45serial obyczajowy
Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
0:35serial dokumentalny
HBO 3
Wielka 2: Heads It's Me (1)
21:40serial komediowy
Barry 3: starting now (8)
22:30serial komediowy
Sympatyk: Give Us Some Good Lines (4)
23:00serial szpiegowski
21 Jump Street
0:00komedia sensacyjna
Kino Polska
Joanna
od 20:00dramat psychologiczny
Jak pies z kotem
22:20komediodramat
Wielka majówka
0:35film obyczajowy
Stopklatka
Fuks
od 20:00komedia sensacyjna
Snajper
21:50film sensacyjny
Krzyżowy ogień
23:50film sensacyjny
Warner TV
Szalona wyprawa
od 20:00komedia
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
21:40komedia
Zabójcza broń 3
23:25film sensacyjny
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 20:55mecz: Barca - Unicaja
Piłka nożna: Liga angielska
23:00mecz: Manchester City FC - Wolverhampton Wanderers FC
CANAL+ Sport 5
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
21:00zawody Ekstraklasy w Sztynorcie
LaLiga World
21:30magazyn piłkarski
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:00magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Eurosport 1
Żeglarstwo: SailGP w Bermudach
21:00żeglarstwo
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu mężczyzn
Eurosport 2
Golf: Wells Fargo Championship
od 20:001. runda
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet
od 20:30studio
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
21:30mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 2
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
21:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet
23:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Polsat Sport 3
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 19:503. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Legia Warszawa - King Szczecin
Piłka nożna: Copa Libertadores
22:30mecz: Botafogo FR - LDU Quito
TVP Sport
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
21:00waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Jean Jacques Olivier
Ring TVP Sport
22:05magazyn bokserski
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
23:45mecz: Polska - Słowacja
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!