Ogólnotematyczne

11:10serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
od 8:35film familijny
10:25film familijny
12:05serial fabularny
13:05serial fabularny
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
od 8:50komedia romantyczna
12:40film obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

10:00dramat obyczajowy
12:10komediodramat
13:45film krótkometrażowy
od 9:05komedia SF
11:05komedia SF
12:55komedia SF
od 8:20komediodramat
10:30chochliki telewizyjne
11:00dramat obyczajowy
12:55magazyn informacyjny
13:05chochliki telewizyjne
13:20magazyn sportowy
13:50dramat obyczajowy
od 9:20komediodramat
11:30chochliki telewizyjne
12:00dramat obyczajowy
13:55magazyn informacyjny
od 9:50komediodramat
11:30dramat obyczajowy
12:50chochliki telewizyjne
13:20serial dokumentalny
od 8:50dramat SF
10:30magazyn muzyczny
10:50film obyczajowy
12:30magazyn filmowy
13:05magazyn informacyjny
13:20dramat obyczajowy
10:05serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
zdjęcie
11:45serial sensacyjny
12:35dramat psychologiczny
od 7:35serial sensacyjny
10:10serial sensacyjny
12:00komedia romantyczna
13:55komedia romantyczna
od 9:35serial sensacyjny
10:55komedia romantyczna
od 9:00film animowany
10:45komedia
12:05film sensacyjny
13:50dramat biograficzny
od 9:00dramat obyczajowy
10:45magazyn filmowy
11:15film obyczajowy
13:00komediodramat
od 8:50dramat biograficzny
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:55serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
od 9:35komedia
11:30dramat obyczajowy
13:25komedia
od 9:35komedia obyczajowa
11:40komedia obyczajowa
13:40film animowany
od 9:50komedia
11:55film przygodowy

Sportowe

od 9:45mecz fazy grupowej: Tottenham Hotspur FC - Real Madryt CF
13:45mecz fazy grupowej: mecz fazy grupowej: SSC Napoli - Manchester City FC
11:35mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
12:00magazyn piłkarski
od 8:30mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko
10:20mecz: Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano
13:00mecz fazy grupowej
od 9:00magazyn piłkarski
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
od 9:10mecz 2. rundy gry pojedynczej
11:20mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
13:30mecz: Roda JC - Feyenoord
od 9:00piłka nożna
11:00mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
12:00program informacyjny
12:07mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
13:00program informacyjny
13:07mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!