Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Fatalna namiętność
od 2:40thriller
Klan (4334)
4:50telenowela
Dziedzictwo (269)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (172)
6:10serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
TVP 2
'Persona': Film, który ocalił Ingmara Bergmana
4:05film dokumentalny
M jak miłość (1569)
5:30serial obyczajowy
Pożyteczni.pl
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Braterska kasa (192)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Nauka jazdy (5/12)
4:05program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (9/14)
4:30program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (21/26)
4:55serial dokumentalny
Nauka jazdy 3 (10/13)
5:20program rozrywkowy
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (933)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Sztum, Restauracja Podzamcze (7/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (24)
4:00serial sensacyjny
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
7:20program rozrywkowy
Trucker Club (11)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
SuperLudzie: Vlodi Tafel i Joanna Mazur (2)
od 3:25serial dokumentalny
SuperLudzie: Miłosz Krawczyk i Tomasz Kowalski (3)
4:25serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (240)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (292)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Bliźniacy (15)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Szczęśliwy kupon (16)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Kochana mamusia (46)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (22)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (23)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Zobacz to!: Menu na miarę (6)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (7)
4:35program kulinarny
Dzielnica strachu 6 (243)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Zodiak (16)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Ziemia obiecana (17)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (4/17)
od 2:40serial dokumentalny
Druga strona medalu 2: Izabela Małysz (7)
4:15talk-show
Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8)
4:45talk-show
Szkoła (695)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (449)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (744)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Serpico
od 2:00dramat kryminalny
Nadal wracam. Portret Ryszarda Krynickiego
4:20film dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2951)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914-1915
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (860)
6:00teleturniej
Stacja Arktyka: Lodowiec z bliska
6:30cykl dokumentalny
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (4)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Kabaret Jurki (3)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1009)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (10)
7:35program rozrywkowy
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Kruk. Czorny Woron nie śpi (5)
4:05serial kryminalny
Kruk. Czorny Woron nie śpi (6-ost.)
5:00serial kryminalny
Polska z góry 3: Powiat Tatrzański (11)
6:30serial dokumentalny
Rozmowa kwalifikacyjna
7:00film krótkometrażowy
Mój tygrys
7:20film krótkometrażowy
Miłość po sąsiedzku
7:45komediodramat
AXN
Rekrut: FBI (8/22)
od 3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (2)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (3)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (3)
6:55serial kryminalny
SEAL Team 6 (7)
7:55serial sensacyjny
CANAL+ 1
Zawsze będę widzieć wasze twarze
od 2:50dramat obyczajowy
Superheroes
4:45film dokumentalny
Aktualności filmowe+
6:20magazyn filmowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Wszyscy święci
7:05film obyczajowy
CANAL+ Family
Małe-wielkie zmiany 2 (2)
od 3:50serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (3)
4:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (4)
4:45serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (5)
5:10serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (6)
5:35serial dokumentalny
Bing (15)
6:00serial animowany
Bing (16)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Odrzutowa koparka (15)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Duży ładunek (16)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (3)
6:55serial animowany
Tomek i przyjaciele (3)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (4)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (5)
7:45serial animowany
CANAL+ Premium
Superheroes
od 3:45film dokumentalny
Aktualności filmowe+
5:20magazyn filmowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Wszyscy święci
6:05film obyczajowy
Botticelli, Florencja i Medyceusze
7:20film dokumentalny
CBS Europa
Mamo, wróć (3-ost.)
od 3:05dramat obyczajowy
Nora Roberts: W samo południe
4:15thriller
Kiedy Paryż wrze
6:00komedia
Epic Drama
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
od 2:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
4:25serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
5:10serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
6:35serial obyczajowy
Grantchester (6)
7:30serial kryminalny
HBO 3
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
od 3:25serial obyczajowy
Premiera: Delirium
4:20thriller
Taurus
6:00dramat biograficzny
Domówka
7:40komedia
Kino Polska
Sprawa się rypła
od 2:30komedia
Eroica
4:25dramat wojenny
Rekruci: Krótka przepustka i do przodu! (4)
6:00serial dokumentalny
Rekruci (5)
7:00serial dokumentalny
Kino TV
Hostel
od 2:45horror
Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Ali Baba
4:45filmy animowane
Bonanza: Śmierć o świcie
5:45serial obyczajowy
Celnicy (6)
6:40serial dokumentalny
Celnicy (7)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Mieszkanie na trzecim piętrze
7:45serial kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Rodzeństwo (561)
4:00serial paradokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (13)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (14)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (15)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Nagonka, część 2 (5)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Potop Redivivus
od 0:40film historyczny
Mirra
4:35etiuda filmowa
Nielegalni (2/10)
4:55serial sensacyjny
Premiera: Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (66)
6:10program rozrywkowy
Premiera: Polak potrafi (3)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Od dzisiaj
od 3:55melodramat
Kochane kłopoty (15)
5:06serial obyczajowy
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Dziwny Gość w Hazzard (15)
6:25serial komediowy
Alf: Skacz (9)
7:25serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
4:00mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: CA Osasuna - Real Betis Balompie
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:004. etap: Acqui Terme - Andora
Igrzyska olimpijskie
5:00magazyn sportowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
5:30finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
6:15finały wspinaczki na czas kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:004. etap: Acqui Terme - Andora
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
4:00finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:004. etap: Acqui Terme - Andora
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
7:00finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
7:45finały wspinaczki nz czas kobiet
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
6:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:15program informacyjny
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
7:30film dokumentalny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!