Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
Audycje komitetów wyborczych
6:35magazyn publicystyczny
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
List. Przesłanie dla Ziemi
8:35film dokumentalny
TVP 2
Opowieść o Zbawicielu (1/2)
od 5:45dramat biograficzny
Audycje komitetów wyborczych
7:25magazyn publicystyczny
Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
7:35program religijny
Chłopiec z burzy
7:50film przygodowy
Złodziej w hotelu
9:40film kryminalny
TVN
Wyluzuj, Scooby-Doo! (17/26)
6:00serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (18/26)
6:25serial animowany
Kuchenne rewolucje: Rybnik, Dzika Róża (3/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
7:00serial sensacyjny
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Telezakupy
9:15magazyn reklamowy
Muzyka
9:45program muzyczny
TV 4
STOP Drogówka
6:00magazyn policyjny
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00serial dokumentalny
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
8:50film animowany
Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi
9:20film animowany
Potwory kontra Obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a
9:35film animowany
Galileo (1054)
9:55program popularnonaukowy
TV 6
Zoo po godzinach (50)
6:00serial dokumentalny
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
7:05film animowany
Dawno, dawno temu w Idolu
7:30film animowany
Dziś 13, jutro 30
7:45komedia romantyczna
Czym chata bogata!
9:50komedia
TV Puls
Najpiękniejsze baśnie: Nowe szaty cesarza
od 5:50film familijny
Niebo istnieje... naprawdę
7:05dramat obyczajowy
Skrzydełko czy nóżka
9:05komedia
TVN 7
Wiza na miłość: na odwrót (4/22)
6:00reality show
Batwheels (1/40)
7:00serial animowany
Batwheels (2/40)
7:20serial animowany
Miś Yogi
7:40film familijny
Rin Tin Tin
9:25film familijny
TVP Kultura
Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy
8:00program religijny
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Piłka
9:05serial animowany
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Pranie
9:15serial animowany
Tamte lata, tamte dni: Janusz Józefowicz
9:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
6:35serial przygodowy
Śpiewajmy z Arką Alleluja
7:30widowisko
Magiczne drzewo
8:20film fantasy
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (2)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer 8 (2)
7:00serial kryminalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (22)
9:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
6:30serial dokumentalny
Nie taki krokodyl straszny
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
Licho nie śpi
8:00film krótkometrażowy
Po miłości
8:15dramat obyczajowy
Premiera: Nazywam się Alfred Hitchcock
9:50film dokumentalny
AXN
Ultraviolet 2 (6)
6:00serial kryminalny
MacGyver 3 (22)
7:00serial akcji
MacGyver 4 (1)
7:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
8:50serial akcji
MacGyver 4 (3)
9:45serial akcji
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
MTV Unplugged - Margaret
7:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
8:20etiuda filmowa
Opiekun
8:40film obyczajowy
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele 20 (2)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (3)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:40serial animowany
Marta mówi! (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (12)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (13)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (14)
7:40serial animowany
Siostry 2 (35)
8:05serial animowany
Siostry 2 (36)
8:15serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:00film animowany
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
MTV Unplugged - Margaret
6:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
7:20etiuda filmowa
Opiekun
7:40film obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
9:10komedia
CANAL+ Seriale
Garażowe historie 2 (3)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Raadość (6)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
The Office PL 3: Blue Monday (10)
9:00serial komediowy
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
9:25serial komediowy
The Office PL 3: Walentynki (12)
9:50serial komediowy
CBS Europa
Przyjęcie w ogrodzie
6:00komedia romantyczna
Złap mnie, jeśli potrafisz
7:40komedia kryminalna
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
6:00serial sensacyjny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
6:40film kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
8:40film kryminalny
HBO 2
Jedyna miłość razy dwa
6:00film obyczajowy
Drzewa i ich powiązania
7:40film dokumentalny
Wolne
9:35melodramat
HBO 3
Premiera: Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy. Część 1
6:00film animowany
Między słowami
7:20komediodramat
Pełną parą
9:00komedia
Kino Polska
Tego się nie robi kotu
6:00film krótkometrażowy
O dwóch takich, co ukradli księżyc
6:10film przygodowy
Szatan z siódmej klasy
7:45film przygodowy
Kino TV
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
od 5:55serial przygodowy
Potop (1/2)
7:35film historyczny
Polsat Film
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (150)
6:00program rozrywkowy
Byli sobie wynalazcy: Nasi przodkowie Chińczycy (1)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35serial animowany
Babe, świnka z klasą
9:10film familijny
Stopklatka
Kabaretowe hity (1)
6:00program rozrywkowy
Biblijne tajemnice (1)
6:30serial dokumentalny
Biblijne tajemnice (2)
7:25serial dokumentalny
Wojciech Cejrowski. Kura
8:25program rozrywkowy
Znachor
9:10dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Liga+
8:00magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
6:00
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
8:15serial dokumentalny
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
9:00żużel
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:002. przejazd slalomu mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
6:30mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30kolarstwo
Monumental Cobbles
8:45magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
9:45kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
6:30kolarstwo
Monumental Cobbles
7:30magazyn sportowy
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
9:30snowcross
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:50program informacyjny
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata w biegach przełajowych - Belgrad 2024
9:00biegi kobiet i mężczyzn
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!