Program TV na czwartek 09.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Tabu (6/8)
od 3:40serial kostiumowy
Klan (4335)
4:50telenowela
Dziedzictwo (270)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (173)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Pełnia wiary
7:30magazyn religijny
TVP 2
Natura człowieka
od 3:30film dokumentalny
M jak miłość (1570)
5:30serial obyczajowy
Operacja zdrowie: Lipedema - choroba grubych nóg (8)
6:20magazyn medyczny
Rodzinka.pl: Strzała Amora (193)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Recepta na stary dom 3 (10/14)
od 3:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (22/26)
4:15serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
4:45magazyn
Recepta na stary dom 3 (4/14)
5:15program rozrywkowy
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (934)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Odolanów, Zajazd u Stefana (8/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (25)
4:00serial sensacyjny
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Ptak terrorysta (1)
6:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
7:05program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Live (2320)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (216)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (293)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Wyjątkowa okazja (17)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Jak pies z kotem (18)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Przyjaciółki (47)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (24)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (25)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Taki jest świat 9 (18)
4:05program informacyjny
Dzielnica strachu 6 (244)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Ziemia obiecana (17)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Wyrok (18)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (5/17)
od 3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Mariola Gołota (1/8)
4:20talk-show
Druga strona medalu: Alicja Tysiąc (8)
4:45talk-show
Szkoła (696)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (450)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (745)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Tarantino: Bękart kina
od 2:20film dokumentalny
Teledyski
4:10magazyn muzyczny
Podróże z historią: Skarb polskich pól (47)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Dziewczyna z ekranu
4:05film dokumentalny
Barwy szczęścia (2952)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Dolny Śląsk
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (861)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski (611)
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa?: Leki przyszłości (133)
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Kabaret Jurki (4)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1010)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Imperia traktorów (1)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Sponsoring
od 3:15dramat społeczny
Licho nie śpi
4:55film krótkometrażowy
Nielegalni (1/10)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry 3: Grodzisk Mazowiecki (12)
6:30serial dokumentalny
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
7:00magazyn
Maski
7:25film krótkometrażowy
Kino Mówi: Strefa komfortu: Po miłości
7:50dramat obyczajowy
AXN
Szpital świętej Marii (6/10)
od 3:40serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (3)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (4)
6:00serial kryminalny
Rekrut 2 (4)
6:55serial kryminalny
SEAL Team 6 (9)
7:55serial sensacyjny
CANAL+ 1
Słoń
od 3:45dramat obyczajowy
Voodoo tata
5:15komedia
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
O co biega?
7:05magazyn sportowy
Ida
7:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Jakubiak rozgryza Polskę: Bigos (3)
od 3:50magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Pyzy (4)
4:15magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Schabowy (5)
4:45magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Gołąbki (6)
5:10magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Zrazy (7)
5:35magazyn kulinarny
Bing (17)
6:00serial animowany
Bing (18)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Kanałowy chaos (17)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szalone budowanie obór (18)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (4)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (5)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (6)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (7)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (8)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Ślub doskonały
od 3:30komedia romantyczna
Tylko do świtu
5:10film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Wróżka Zębuszka
6:30film animowany
CANAL+ Premium
Słoń
od 2:45dramat obyczajowy
Voodoo tata
4:15komedia
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
O co biega?
6:05magazyn sportowy
Ida
6:35dramat obyczajowy
Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego (1)
7:55film dokumentalny
CBS Europa
Zabójca znad Green River (1/2)
od 3:15dramat kryminalny
Najlepsi reżyserzy Hollywood 3 (10/20)
5:00magazyn filmowy
Bliżej gwiazd (18/20)
5:30serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (8/20)
6:00serial dokumentalny
Bezpłodna kukułka
6:30komediodramat
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Halo, proszę pana? (6)
4:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
4:55serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Ostatni (5)
6:30serial obyczajowy
Grantchester 2 (1)
7:25serial kryminalny
HBO
Rachel wychodzi za mąż
4:05dramat obyczajowy
Dalíland
6:00dramat biograficzny
Świat w płomieniach
7:35film sensacyjny
HBO 2
Pierwszy reformowany
od 2:15dramat obyczajowy
Zaginiona
4:10thriller
Jedyna miłość razy dwa
6:00film obyczajowy
Mamma Mia!
7:40komedia muzyczna
HBO 3
Nasza bandera znaczy śmierć: A Damned Man (2)
od 3:50serial przygodowy
Upgrade
4:20film SF
Dziewczyna z portretu
6:00dramat biograficzny
Święta na farmie
7:55komedia romantyczna
Kino Polska
Wielka wsypa
od 1:55komedia sensacyjna
Kop głębiej
4:20komediodramat
Rekruci (5)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Walka płci (6)
6:45serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs
7:40program rozrywkowy
Kino TV
Człowiek z blizną
od 0:45dramat gangsterski
Bonanza: Śmierć o świcie
4:10serial obyczajowy
Bonanza: Ziemia warta krwi (22)
5:45serial obyczajowy
Celnicy (7)
6:40serial dokumentalny
Celnicy (8)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Zagadka na morzu
7:45serial kryminalny
Polsat Film
Ślad: Sprzedawca światła (44)
4:05serial kryminalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (16)
6:00serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (17)
6:30serial dokumentalny
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (18)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Śmiertelna sztuczka (6)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Pan Wołodyjowski (2-ost.)
od 3:05film historyczny
Nielegalni (3/10)
4:50serial sensacyjny
Premiera: Kabaretowe hity (4)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (67)
6:10program rozrywkowy
Premiera: Polak potrafi (4)
7:00serial dokumentalny
Warner TV
Oszukać przeznaczenie 3
od 2:30horror
Chojrak - tchórzliwy pies (6)
4:15serial animowany
Święty w Londynie
4:30film kryminalny
Kochane kłopoty (16)
5:10serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Laboratorium Dextera (11)
6:10serial animowany
Diukowie Hazzardu 7: Ślub Enosa i Daisy (16)
6:50serial komediowy
Alf: Znów w trasie (11)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:00mecz: Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:005. etap: Genua - Lukka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:005. etap: Genua - Lukka
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:005. etap
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
7:00finały boulderingu kobiet
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Retro TVP Sport: Sztafety kobiet (68)
6:15magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!