Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Morderstwa w Blois
od 23:25dramat kryminalny
Cztery wesela i pogrzeb
1:10komedia romantyczna
Tabu (7/8)
3:20serial kostiumowy
Notacje: Ewa Dałkowska. Uprawianie sztuki ma sens
4:30cykl dokumentalny
Klan (4336)
4:50telenowela
Polsat
Tłumaczka
od 0:20thriller
Nasz nowy dom (206)
3:10reality show
Zjedz Kambodżę (11)
4:05magazyn
Disco Gramy
4:45program muzyczny
TVN
Podejrzani zakochani
1:05komedia romantyczna
Szpital (183)
3:10serial paradokumentalny
Uwaga!
3:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (7/12)
4:10program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (11/14)
4:35program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (23/26)
4:55serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Jurajskie Igrzyska
od 23:45film SF
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
1:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
2:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
2:45program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (25)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (26)
4:00serial sensacyjny
TV 4
Miliardowy okup
od 23:45thriller
Love Island. Wyspa miłości (27)
2:00reality show
Cudownych rodziców mam: Natalia Czerwonka (2)
3:15cykl felietonów
Disco Polo Live (2321)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Święty (143)
1:00serial komediowy
Święty (144)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (53)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Pod jednym dachem (19)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Ciągle w drodze (20)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Kura domowa (48)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Skazany na miłość
od 23:50komedia
Lombard. Życie pod zastaw 8 (397)
2:00serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (18)
3:00program informacyjny
Menu na miarę (8)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (9)
4:35program kulinarny
TVN 7
Walentynki
od 23:15komedia romantyczna
Hotel Paradise 8 (37/40)
1:50reality show
Mój sąsiad morderca 7 (12/20)
2:40serial dokumentalny
Nagi instynkt przetrwania (6/17)
3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Maja Włoszczowska (2/8)
4:20talk-show
Druga strona medalu 2: Anna Komorowska (2/7)
4:45talk-show
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: Pogarda
od 0:25dramat obyczajowy
Kino nocne: Bandyta
2:20dramat psychologiczny
Teledyski
4:05magazyn muzyczny
TVP Polonia
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Marian Kasprzyk
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (36)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
2:15serial kryminalny
Dziewczyny do wzięcia
3:05komedia obyczajowa
Polonia 24
4:00magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (28)
4:40program rozrywkowy
WP
Kabaret na żądanie (6)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Papier, kamień, nożyce (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Jurki (7)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8)
4:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Lamb
od 0:20dramat fantasy
Minuta ciszy (4)
2:15serial obyczajowy
Voodoo tata
3:25komedia
Lena
4:50film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
od 0:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 17 (1)
1:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Hawaje (10)
2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (9/16)
3:40serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (4)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Fałszerz
od 23:40dramat biograficzny
Miało cię nie być
1:35komediodramat
Chłopi
3:00dramat obyczajowy
Miasta rytm: Gdańsk
4:50serial dokumentalny
CANAL+ Family
Koniki na biegunach
1:05film dokumentalny
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
1:50magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Golonka (9)
2:15magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Pierogi (10)
2:50magazyn kulinarny
Grunt to ogród (1)
3:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (2)
3:50magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (3)
4:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (4)
4:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Dwa bilety do Grecji
od 0:55komedia
Prawdziwe życie aniołów
2:50film obyczajowy
Jezioro Słone
4:10komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Miało cię nie być
od 0:35komediodramat
Chłopi
2:00dramat obyczajowy
Miasta rytm: Gdańsk
3:50serial dokumentalny
Królowa chmur
4:40film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (2)
od 0:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (3)
1:35serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (4)
2:25serial kryminalny
Wilk (5)
3:20serial obyczajowy
Wilk 2 (1)
3:30serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Lot
od 23:30dramat obyczajowy
Jeff wraca do domu
2:10komediodramat
Zabójca znad Green River (2-ost.)
3:45dramat kryminalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
od 0:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Sekrety i kłamstwa (9)
1:35serial kryminalny
Nędznicy (2/6)
2:20serial kostiumowy
Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
3:25film kryminalny
HBO 2
Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
od 0:35serial dokumentalny
Milczący las
1:20dramat kryminalny
Wielkie nieba!
3:00komedia
Życie do góry nogami
4:25komedia
HBO 3
21 Jump Street
od 0:00komedia sensacyjna
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (6)
1:50talk-show
Wielka 2: Heads It's Me (1)
2:35serial komediowy
Barry 3: starting now (8)
3:25serial komediowy
Kwiat jabłoni
4:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Wielka majówka
od 0:35film obyczajowy
Anna i wampir
2:35film kryminalny
Rysopis
4:40film obyczajowy
Kino TV
Sen
od 0:50horror
Arbitraż
2:40thriller
Klasyka krótkich animacji: Mechanical Monster
4:50filmy animowane
Polsat Film
Salt
od 23:15thriller
Ślad: Ostatni raz (108)
1:25serial kryminalny
Ślad: Faraon (109)
2:25serial kryminalny
Ślad: Uroda może zabić (45)
3:25serial kryminalny
Ślad: Cudze pieniądze (46)
4:25serial kryminalny
Stopklatka
Krzyżowy ogień
od 23:50film sensacyjny
Austeria
1:55dramat obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu 3 (2)
4:10program rozrywkowy
Warner TV
Zabójcza broń 3
od 23:25film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 4
1:50horror
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (6)
3:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (7)
4:10serial sensacyjny
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 0:10mecz: Manchester City FC - Wolverhampton Wanderers FC
Basket Office
2:25magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
1:30magazyn żużlowy
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:006. etap
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
3:00podsumowanie
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
4:00finały boulderingu kobiet
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 23:45mecz: Polska - Słowacja
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024
4:00mecz finałowy: Brazylia - Włochy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!