Program TV na jutro, poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Kryminał a la carte (60)
8:00serial kryminalny
Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Maska śmierci (246)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Beryl (372)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (160)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2991)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Żona z piekła rodem (745)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: 30 hektarów miłości (746)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Dla ciebie wszystko (132)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Prawie szwagier (819)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Błędy młodości (726)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Lwówek Wielkopolski, Domowy zakątek (7/15)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (3)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (1)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
STOP Drogówka
8:00magazyn policyjny
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Córka udaje kleptomankę (913)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1150)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (57)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (58)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Księżniczka (14)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (195)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (196)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1110)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (842)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (843)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (93)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Portrety: Elżbieta Jaroń
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (2)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (3)
9:40serial przygodowy
Śpiewnik Komedy (1)
10:25koncert
Śpiewnik Komedy (2)
11:25koncert
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Olá Polônia (148)
11:10magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Barwy szczęścia (2946)
11:30serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą 3 (6)
od 7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 4 (7)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (8)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (5)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (4)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (820)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (7)
8:30serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8-ost.)
9:30serial sensacyjno-komediowy
Papierowe gody
10:30komedia
AXN
Seal Team 5 (13)
od 7:50serial sensacyjny
Seal Team 5 (14)
8:50serial sensacyjny
Rekrut (19)
9:50serial kryminalny
SEAL Team 6 (1)
10:45serial sensacyjny
SEAL Team 6 (2)
11:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Fuks
od 7:15komedia sensacyjna
Sekrety mojego taty
8:40film animowany
Śladami Mesjasza
9:55film dokumentalny
Bezmiar
11:05dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Marta mówi (6)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (5)
9:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (6)
9:25reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (7)
10:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (8)
10:25reality show
Remont w 48h 12 (7)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (8)
11:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:15magazyn filmowy
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:45film animowany
Opiekun
10:30film obyczajowy
CANAL+ Premium
Sekrety mojego taty
od 7:40film animowany
Śladami Mesjasza
8:55film dokumentalny
Bezmiar
10:05dramat obyczajowy
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
11:50film biograficzny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
11:20serial dokumentalny
CBS Europa
Weselne menu
od 7:50komedia romantyczna
Spotkajmy się w Szkocji
9:40komedia romantyczna
Architektura miłości
11:30komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor George Gently 4: Do góry nogami (1)
od 7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Reakcja (15)
9:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Oświecenie za cenę śmierci (6)
10:45serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:35film kryminalny
HBO
Uderz w bęben
od 7:50komedia muzyczna
Koty
9:20musical
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
11:15dramat obyczajowy
HBO 2
Charlie i fabryka czekolady
od 7:55komedia przygodowa
Mrówka Z
9:50film animowany
Pępek świata 8: The Core Group (1/23)
11:15serial komediowy
Pępek świata 8: A Tough Pill to Swallow (2)
11:35serial komediowy
HBO 3
Niepodobni
od 7:50komedia
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Electric Can Opener Fluctuation (1/23)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Jiminy Conjecture (2)
9:50serial komediowy
Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa
10:15film familijny
Spider-Man: Poprzez multiwersum
11:50film animowany
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs 5 (3)
od 7:30program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
8:35program rozrywkowy
Dziewczyna i chłopak
9:35film przygodowy
Komedia małżeńska
11:30komedia obyczajowa
Kino TV
Na pokuszenie
od 6:55thriller
Celnicy (2)
8:40serial dokumentalny
Celnicy (3)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Morderstwo w Orient Ekspresie
9:50serial kryminalny
Zabójcze związki
11:50thriller
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Niebezpieczny silnik (11)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (39)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (40)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Spirytyści (66)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sposób na blondynkę (67)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Hiperferdex (202)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (12)
od 7:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Klątwa mumii (103)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Gołębica Ettricha (104)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Śmierć za kratkami (105)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Horror w raju (108)
11:55serial dokumentalny
Warner TV
Alf 4: Gdy będę mieć 64 lata (19)
8:00serial komediowy
Alf 4: Panie Piaskunie (20)
8:30serial komediowy
Kochane kłopoty (1)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (11)
10:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (12)
11:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 7:15magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Nottingham Forest FC- Manchester City FC
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Liga+ Extra
9:45magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
11:30mecz: Fogo Unia Leszno - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 7:009. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
8:30lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:009. dzień
Kolarstwo: Tour de Romandie
11:305. etap
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
8:001. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:309. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
10:00lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:309. dzień
Polsat Sport
Atleci
8:00magazyn sportowy
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Magazyn ATP
od 7:30magazyn tenisowy
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
11:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 6:00mecz: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
Piłka nożna: Liga szkocka
8:30mecz: Dundee FC - Celtic FC
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00mecz: Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard
TVP Sport
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
od 7:151. dzień
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
8:552. dzień
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
10:404. dzień
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!