Ogólnotematyczne

14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
zdjęcie
16:05serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:25magazyn
14:50magazyn historyczny
15:30serial przygodowy
16:30teleturniej
17:05serial obyczajowy
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
od 13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
14:00program popularnonaukowy
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial fabularny
od 13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
od 13:50telenowela
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:15talk-show
16:20magazyn informacyjny
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn kulinarny
16:10magazyn kulturalny
17:15dramat obyczajowy
od 13:15
16:30serial dokumentalny

Filmowe

14:05komediodramat
15:40film krótkometrażowy
16:20dramat obyczajowy
14:00serial sensacyjny
15:00serial fabularno-dokumentalny
16:00serial fabularno-dokumentalny
17:00serial sensacyjny
od 12:25dramat biograficzny
14:30dramat obyczajowy
16:45dramat obyczajowy
od 13:25dramat biograficzny
15:30dramat obyczajowy
17:45dramat obyczajowy
od 13:40film dokumentalny
14:35film krótkometrażowy
14:50magazyn informacyjny
15:00chochliki telewizyjne
15:05serial animowany
15:20serial animowany
15:35serial animowany
15:50serial animowany
16:05film obyczajowy
17:55film przygodowy
od 13:55komedia muzyczna
15:40magazyn filmowy
16:10dramat obyczajowy
17:50dramat obyczajowy
od 13:35komediodramat
15:00serial sensacyjny
15:45serial sensacyjny
16:30serial sensacyjny
17:15serial sensacyjny
14:35dramat biograficzny
17:15program rozrywkowy
17:55serial przygodowy
od 13:10dramat obyczajowy
14:50komedia
17:40magazyn filmowy
od 12:50film dokumentalny
14:15film fantasy
16:05serial obyczajowy
od 13:40film animowany
15:20dramat obyczajowy
17:30dramat obyczajowy
od 13:55komedia kostiumowa
od 11:25dramat obyczajowy
16:40film muzyczny
od 13:55komedia sensacyjna
15:45film przygodowy

Sportowe

od 13:55mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
16:00mecz: Liverpool FC - Manchester United FC
od 13:00mecz ćwierćfinałowy
16:00mecz ćwierćfinałowy
od 13:00program krótki solistów
16:30magazyn piłkarski
17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
14:00magazyn piłki ręcznej
zdjęcie
14:30magazyn ligi polskiej
16:00magazyn ligi polskiej
17:00magazyn sportowy
17:20magazyn sportowy
od 13:00mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:10mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
14:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
16:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
17:00program informacyjny
17:07mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!