Program TV na niedzielę 12.05.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Sprawa dla reportera
od 5:30magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski (611)
6:20talk-show prof. Jana Miodka
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
Cafe pod Minogą
9:05komedia
TVP 2
Barwy szczęścia (3000)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1804)
6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
TVN
Batwheels (4/40)
6:00serial animowany
Batwheels (5/40)
6:15serial animowany
Batwheels (6/40)
6:30serial animowany
Kuchenne rewolucje: Sieradz, Sielsko Anielsko (4/14)
6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
6:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
7:05program rozrywkowy
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (14)
9:30program rozrywkowy
TV 4
Interwencja
6:00magazyn reporterów
Niebezpieczne lotniska
6:20film dokumentalny
Galileo (1066)
8:15program popularnonaukowy
Galileo (1067)
9:15program popularnonaukowy
TV 6
Zoo po godzinach (1)
6:00serial dokumentalny
Columbo (2)
7:00serial kryminalny
Columbo (3)
9:05serial kryminalny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dla dobra mamy (36)
od 5:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: W desperacji (37)
6:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Lęk przed więźniem (38)
7:50serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Stare grzechy (39)
8:45serial paradokumentalny
Fantomas
9:45komedia
TVN 7
Wiza na miłość: na odwrót (16/22)
6:00reality show
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (11/40)
6:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (12/40)
7:10serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (13/40)
7:25serial animowany
Scooby-Doo
7:40komedia przygodowa
Ukryta prawda (1117)
9:30serial paradokumentalny
TVP Kultura
Rozmowy (nie)wygodne
7:10program publicystyczny
Dokument tygodnia: Tintoretto. Człowiek, który zabił malarstwo
9:05film dokumentalny
TVP Polonia
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Będziemy mieszkać razem (3)
6:35serial obyczajowy
Tacy byliśmy: Anna Jantar
7:25cykl reportaży
Dzieje mistrza Twardowskiego
8:00baśń filmowa
Misja Brazylia: Pasjonat Ewangelii
9:40cykl reportaży
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer (5)
7:00serial kryminalny
Wakacyjne remonty (6)
9:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 4: Puszcza Kampinoska (2)
6:30serial dokumentalny
Maskarada
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
Błękitna
8:00film krótkometrażowy
Zemsta
8:35komedia
AXN
SEAL Team 6 (10)
6:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (1)
7:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (2)
8:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (3)
9:10serial sensacyjny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Latająca maszyna
7:15film familijny
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
8:30magazyn
T-Rex. Historia ewolucji
8:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
9:45film animowany
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele (7)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (8)
6:10serial animowany
Polly Pocket 5 (3)
6:25serial animowany
Marta mówi: Poszukiwacze zaginionej kartki (16)
6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:40serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (4)
8:00serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:05film animowany
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Masz ci los!
6:30komedia
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Jak zostałem samurajem
8:15film animowany
Laika i Nemo
9:55film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Latająca maszyna
6:15film familijny
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
7:30magazyn
T-Rex. Historia ewolucji
7:50film dokumentalny
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:45film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 2 (24-ost.)
6:15serial kryminalny
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
7:00serial kryminalny
Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
9:00serial kryminalny
HBO 2
Walka żywiołów
6:00dramat obyczajowy
Hotel Transylwania 2
7:25film animowany
Stylowy romans
8:55komedia romantyczna
HBO 3
Creed: Narodziny legendy
6:00dramat obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:15dramat obyczajowy
Kino Polska
Tego się nie robi kotu
6:00film krótkometrażowy
Panny i wdowy
6:15film historyczny
Wilcze echa
9:05film przygodowy
Kino TV
Bonanza: Misja
od 5:50serial obyczajowy
Stara baśń
6:50film kostiumowy
Rzeczpospolita babska
9:00komedia
Polsat Film
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (162)
6:00program rozrywkowy
Był sobie człowiek: Pierwsze imperia (5)
7:55serial animowany
Był sobie człowiek: Czasy Peryklesa (6)
8:30serial animowany
Był sobie człowiek: Cesarstwo Rzymskie (7)
9:05serial animowany
Był sobie człowiek: Podboje islamu (8)
9:40serial animowany
Stopklatka
Przygody Merlina 4: Miecz w kamieniu - część 1 (51)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 11: Imiona gwiazd (148)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Dawna sprawa (149)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Maestro muzyka (150)
9:00serial kryminalny
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Liga+
6:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
7:30piłka nożna
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30finały boulderingu mężczyzn
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
9:30wyścigi samochodowe
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:304. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:308. etap: Spoleto - Prati di Tivo
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:45program informacyjny
Retro TVP Sport: Hej, hej tu NBA
6:25magazyn sportowy
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Wanda Rutkiewicz
8:20cykl reportaży
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
9:00mecz: Polska - Słowacja
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!