Program TV na środę 15.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (167)
20:30telenowela historyczna
Rybka zwana Wandą
21:10komedia
TVP 2
Akacjowa 38 (377)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (3002)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3003)
20:10serial obyczajowy
Przepis dnia (5)
20:40magazyn kulinarny
Na dobre i na złe: Młyny sprawiedliwości (921)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Sekrety i kłamstwa (575)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Nasz nowy dom (321)
20:05reality show
Kobiety bez wstydu
21:05komedia
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3819)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (743)
20:55teleturniej
The Traitors. Zdrajcy (12/13)
21:35program rozrywkowy
Miasto złodziei
22:45dramat kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
19:00program rozrywkowy
W rozkwicie
20:00dramat kryminalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
21:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
22:45program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1163)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (806)
20:00serial kryminalny
W imię zasad
21:00thriller
TV 6
Strażnik Teksasu (4)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (5)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (6)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (719)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (768)
19:00serial obyczajowy
Niebezpieczny
20:00thriller
Krew za krew
22:00film sensacyjny
TVN 7
Ukryta prawda (1209)
od 18:55serial paradokumentalny
Zawód: Szpieg
20:00dramat sensacyjny
W sieci kłamstw
22:45film sensacyjny
TVP Kultura
Nawet jeśli upadam
od 18:40film dokumentalny
Ukraińska czytanka: Artem Czapaj
19:40cykl felietonów
Na wschód od Hollywood: DNA
20:00dramat obyczajowy
Profesor T 2: W kręgu ognia (7)
21:40serial kryminalny
Jazz.pl Polskie Radio: Kacper Malisz
22:45koncert
TVP Polonia
Kierunek Zachód (266)
od 18:50magazyn
Magazyn z Wysp (293)
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:15magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 2 (10/13)
20:25serial komediowy
O mnie się nie martw 2 (11/13)
21:20serial komediowy
Generał polskich nadziei - Władysław Anders (1/2)
22:15dokument fabularyzowany
WP
Policjanci z sąsiedztwa 3 (1)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 3 (2)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (2)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (5)
od 18:10serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (6)
19:10serial sensacyjno-komediowy
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (3)
20:10serial kryminalny
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (4)
21:15serial kryminalny
Obraz pożądania
22:15dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 17 (9)
od 18:15serial kryminalny
MacGyver (13)
19:10serial akcji
MacGyver (14)
20:05serial akcji
The Good Doctor 6 (2)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Szpital świętej Marii (7/10)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
Zbuntowana
od 18:10film SF
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
20:10komedia
Premiera: Premierowa Jazda: Katarzyna Gałązka
21:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (4)
22:00serial sensacyjny
CANAL+ Family
Afryka z góry: Ghana (3)
19:05serial dokumentalny
Baronowie (5)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (6)
21:05serial obyczajowy
Legendarne bitwy 2 (3)
22:15serial dokumentalny
CANAL+ Film
Święto ognia
od 18:15komedia obyczajowa
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Kandahar
20:00thriller
Miłosne porachunki
22:00dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Zbuntowana
od 17:10film SF
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
19:10komedia
Premiera: Premierowa Jazda: Katarzyna Gałązka
20:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (4)
21:00serial sensacyjny
Detektyw Knight: Odkupienie
22:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (7)
od 18:50serial obyczajowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:45serial komediowy
Baronowie (1)
20:00serial obyczajowy
Baronowie (2)
20:55serial obyczajowy
Baronowie (3)
21:55serial obyczajowy
Baronowie (4)
22:50serial obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: 4:50 z Paddington
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Statek miłości (4)
19:40serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Krwawa rapsodia (20)
20:30serial kryminalny
Premiera: Archie (2)
21:30serial biograficzny
Domina 2 (5)
22:30serial historyczny
HBO
Tajemnica Brokeback Mountain
od 17:55dramat obyczajowy
Trzynastu
20:10dramat obyczajowy
Sympatyk: All for One (5)
22:35serial szpiegowski
HBO 2
Policja zastępcza
od 17:40komedia sensacyjna
Detektyw: Kraina nocy (1)
19:30serial kryminalny
Detektyw: Kraina nocy (2)
20:25serial kryminalny
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
21:30komediodramat
HBO 3
Czuję twój oddech (6)
od 18:20serial kryminalny
Premiera: Banshee: The Kindred (5)
19:15serial sensacyjny
Premiera: Banshee: Wicks (6)
20:05serial sensacyjny
Premiera: East New York: A Humbling Blues (20)
21:00serial kryminalny
Nasza bandera znaczy śmierć: A Gentleman Pirate (3)
21:45serial przygodowy
Egzorcysta papieża
22:15horror
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
od 18:55serial wojenny
Demony wojny wg Goi
20:00dramat wojenny
Wymyk
22:00dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Perypetie z tanim mieszkaniem
od 18:55serial kryminalny
Regulamin zabijania
20:00film sensacyjny
Wyspa cienia
22:50horror
Polsat Film
Bez hamulców
od 17:15film sensacyjny
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
19:10film sensacyjny
Sensacyjna środa: W stronę słońca
21:00thriller
Stopklatka
Hudson i Rex 6 (1)
19:00serial kryminalny
Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu
20:00film sensacyjny
Ława przysięgłych
21:50dramat obyczajowy
Warner TV
Alf: Nie jest łatwo... być zielonym (21)
od 18:45serial komediowy
Alf: Hazardzista (22)
19:15serial komediowy
Dorwać Smarta
19:50komedia
Kolor purpury
22:00dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:55piłka nożna
Basket+
21:10newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:25piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Basket Office
od 18:00magazyn koszykarski
Żużel: PGE Ekstraliga
19:35mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - ORLEN OIL Motor Lublin
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Igrzyska olimpijskie
19:00magazyn sportowy
Viktoria
19:30magazyn sportowy
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
20:00sporty ekstremalne
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
21:00sporty ekstremalne
The Minute
22:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0511. etap: Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
19:0011. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
20:00mecz finałowy
Szermierka: Grand Prix Seulu
22:00szermierka
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
od 18:20mecz półfinałowy
Droga do EURO 2024 (9)
20:30magazyn piłkarski
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
21:00film dokumentalny
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów
22:351. etap
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!