Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4338)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (892)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Teatr Telewizji: Powiem wam, jak zginął
20:30spektakl teatralny
TVP 2
Zakazany owoc (464)
od 17:15telenowela
Va banque (753)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (375)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (3000)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3001)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1805)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Oszustwa małe i duże (573)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3813)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Megahit: Szybcy i wściekli 9
20:00film sensacyjny
TVN
Detektywi (62)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (39/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3817)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (741)
20:55teleturniej
Skazana 3 (5/7)
21:35serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
19:00program rozrywkowy
Zabójca mojego syna
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Smile (3)
21:50program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (302)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1161)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (804)
20:00serial kryminalny
Bestia
21:00film sensacyjny
TV 6
Strażnik Teksasu (24)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (25)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (25)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (26)
21:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (765)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (766)
19:00serial obyczajowy
16 przecznic
20:00film sensacyjny
TVN 7
Szpital (715)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1207)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (39/40)
20:00reality show
Nie kłam, kochanie
21:00komedia romantyczna
TVP Kultura
(Nie)zwykły Manhattan
18:05film dokumentalny
Zaginione skarby: Autoportret Annibale Carracciego
19:40serial animowany
Kino mocnych wrażeń: Milczenie owiec
20:00thriller
TVP Polonia
Leśniczówka (707)
od 17:50telenowela
Słownik polsko@polski (612)
18:20talk-show prof. Jana Miodka
Stacja innowacja (104)
18:55program popularnonaukowy
Polacy światu
19:20cykl dokumentalny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1886 (2/8)
20:25serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (4)
od 17:00serial kryminalny
Autostrada przez piekło (3)
19:05serial dokumentalny
Premiera: Wojna na dopalaczach
20:05film dokumentalny
Premiera: Porzucone budowle 8 (2)
21:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Michael Douglas. Droga do sławy
od 17:00film dokumentalny
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (1)
18:10serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (2)
19:10serial sensacyjno-komediowy
Green Zone
20:10dramat wojenny
AXN
Agenci NCIS 17 (4)
od 17:25serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (5)
18:20serial kryminalny
MacGyver (9)
19:10serial akcji
MacGyver (10)
20:05serial akcji
Premiera: FBI 3 (14/15)
21:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Gambit
od 17:55komedia kryminalna
Święto ognia
19:25komedia obyczajowa
Purpurowe rzeki 4 (3)
21:05serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry 7: Szlakami Podkarpacia (8)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: Tajemniczy Dolny Śląsk (9)
18:30serial dokumentalny
Afryka z góry: RPA (1)
19:05serial dokumentalny
Baronowie (1)
20:05serial obyczajowy
Baronowie (2)
21:05serial obyczajowy
CANAL+ Film
Sen o okapi
od 17:55komediodramat
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Wieczór w samochodzie: Ultimatum
20:00dramat kryminalny
Wieczór w samochodzie: Diabelska jazda
21:35thriller
CANAL+ Premium
Gambit
od 16:55komedia kryminalna
Święto ognia
18:25komedia obyczajowa
Purpurowe rzeki 4 (3)
20:05serial kryminalny
Fast Charlie
21:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (3)
od 17:45serial obyczajowy
Nowe życie 3 (4)
18:30serial obyczajowy
Nowe życie 3 (5)
19:15serial obyczajowy
Jak zostać Elżbietą (1)
20:00serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (2)
20:55serial historyczny
CBS Europa
Przypadkowe spotkanie
od 17:05komedia romantyczna
Made in America
18:55komedia
Mężowie i żona
21:00komedia
Epic Drama
Panna Marple: Noc w bibliotece
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Niegrzeczni (2)
19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Duchy nocy (18)
20:30serial kryminalny
Premiera: Domina 2 (5)
21:30serial historyczny
HBO
Teoria wszystkiego
18:05dramat biograficzny
Sympatyk: All for One (5)
20:10serial szpiegowski
Premiera: Pełne koło: Charger (2)
21:10serial kryminalny
Blok 99
21:55dramat kryminalny
HBO 2
Pianoforte
od 17:55film dokumentalny
Spider-Man: Homecoming
19:30film przygodowy
Reedukacja Molly Singer
21:45komedia
HBO 3
Skok na głęboką wodę
od 17:10thriller
Premiera: Banshee: Pilot (1)
19:10serial sensacyjny
Premiera: Banshee: The Rave (2)
20:10serial sensacyjny
Premiera: Sympatyk: All for One (5)
21:00serial szpiegowski
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Psi pazur (4)
od 17:40serial wojenny
Czterej pancerni i pies: 'Rudy', miód i krzyże (5)
18:50serial wojenny
Córka trenera
20:00dramat obyczajowy
Joanna
21:55dramat psychologiczny
Kino TV
Poirot: Dama w woalce
od 17:50serial kryminalny
Poirot: Zaginiona kopalnia
18:55serial kryminalny
Czerwony świt
20:00film wojenny
Polsat Film
Szybcy i wściekli 8
od 16:15film sensacyjny
Bez hamulców
19:05film sensacyjny
Intrygujący poniedziałek: Dług
21:00dramat sensacyjny
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Ponad dachami Wiednia (14)
18:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (19)
19:00serial kryminalny
Pogromcy poniedziałków: Antidotum
20:00dramat sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (3)
od 17:30serial sensacyjny
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
18:25serial komediowy
Alf: Pieśń o granicy (17)
18:55serial komediowy
Alf: Dzikie stworzenie (18)
19:25serial komediowy
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
20:00dramat biograficzny
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Premiera: Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
od 17:30magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
18:30magazyn piłkarski
Ligue1 Review
19:30magazyn piłkarski
Basket+
20:35newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Aston Villa FC - Liverpool FC
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 16:00mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55mecz: Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Szermierka: Grand Prix Cali
18:00szermierka
Szermierka: Grand Prix Seulu
19:00szermierka
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
20:00wyścig elity mężczyzn
Żużel: Liga angielska
20:30mecz: Sheffield Tigers - Ipswich Witches
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
19:00sporty ekstremalne
Skateboarding: Zawody World Series w Montpellier
20:00finał streetu mężczyzn
Surfing: World League Championship Tour w Margaret River
21:00sporty wodne inne
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 15:55mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: 2. liga
18:10mecz: Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie
GOL
20:20magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!