Ogólnotematyczne

18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25sztuka Piotra Kokocińskiego i Krzysztofa Szwagrzyka
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:45serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30serial obyczajowy
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00film obyczajowy
zdjęcie
18:00serial obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
21:00serial dokumentalny
21:30serial dokumentalny
od 17:15serial kryminalny
20:00program popularnonaukowy
18:05serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
20:00film sensacyjny
18:40magazyn
18:55serial obyczajowy
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45magazyn informacyjny
18:05program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00serial kryminalny
20:00dramat sensacyjny

Filmowe

od 16:20komediodramat
20:10dramat obyczajowy
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
zdjęcie
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
od 17:10komedia kryminalna
zdjęcie
19:15komediodramat
od 17:25film obyczajowy
18:10komedia kryminalna
zdjęcie
20:15komediodramat
18:05film biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00serial dokumentalny
20:55komedia romantyczna
od 17:45komediodramat
19:50magazyn informacyjny
20:00film sensacyjny
21:30film sensacyjny
od 16:50komediodramat
zdjęcie
18:45komedia romantyczna
21:00komedia romantyczna
18:00dramat obyczajowy
20:10serial obyczajowy
19:30komediodramat
21:00dramat wojenny
od 17:00komedia przygodowa
21:00serial obyczajowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00film sensacyjny
od 16:10film SF
18:35film sensacyjny

Sportowe

18:00magazyn sportowy
20:00magazyn piłkarski
20:55mecz: Burnley FC - Newcastle United FC
od 17:30mecz: Lechia Gdańsk - Korona Kielce
20:05łyżwiarstwo figurowe
21:30magazyn informacyjny
21:35magazyn sportowy
20:25magazyn informacyjny
20:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
od 17:30magazyn ligi polskiej
19:00magazyn ligi polskiej
20:00magazyn sportowy
20:45newsy sportowe
21:00magazyn piłkarski
18:00mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Grot Budowlani Łódź
20:30magazyn piłkarski
od 17:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
19:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
18:00program informacyjny
19:00program informacyjny
19:07mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
20:00program informacyjny
20:07mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
21:20mecz finałowy gry pojedynczej
od 17:25program publicystyczny
20:15magazyn piłkarski
20:45magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!