Program TV na poniedziałek 06.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:20teleturniej muzyczny
Klan (4333)
17:55telenowela
Leśniczówka (887)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Teatr Telewizji: Zapiski z wygnania
20:30spektakl teatralny
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Zakazany owoc (459)
17:15telenowela
Va banque (747)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (369)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2995)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2996)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1803)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (924)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3808)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Megahit: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
20:05film sensacyjny
TVN
Ukryta prawda (1623)
od 16:55serial paradokumentalny
Detektywi (57)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (35/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3813)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (737)
20:55teleturniej
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Ireneusz Krosny (13)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (18)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
19:00program rozrywkowy
Blackmark
20:00thriller
TV 4
Policjantki i Policjanci (666)
17:00serial obyczajowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (298)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1156)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (799)
20:00serial kryminalny
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (8)
17:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (14)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (15)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (20)
20:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (759)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (760)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (761)
19:00serial obyczajowy
Krocząc wśród cieni
20:00dramat kryminalny
TVN 7
Zagadki losu (23/34)
od 16:55serial paradokumentalny
Szpital (710)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1202)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (35/40)
20:00reality show
TVP Kultura
Hala odlotów
17:00talk-show
Rozrywka retro: Na festiwalowej scenie: Zbigniew Wodecki
18:05widowisko
Gotyk w malarstwie: między grozą, wiarą i geniuszem
18:35film dokumentalny
Zaginione skarby
19:40serial animowany
Kino mocnych wrażeń: Serpico
20:00dramat kryminalny
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (859)
17:20teleturniej
Leśniczówka (702)
17:50telenowela
Słownik polsko@polski (611)
18:20talk-show prof. Jana Miodka
Stacja innowacja (103)
18:55program popularnonaukowy
Polacy światu
19:20cykl dokumentalny
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1874 (1/8)
20:25serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer (4)
17:00serial kryminalny
Papież: Najpotężniejszy człowiek w historii (5)
19:05serial dokumentalny
Premiera: Śmiercionośna powódź
20:05film dokumentalny
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Klan Fondów. Filmowa dynastia
17:00film dokumentalny
Obława 2 (1)
18:10serial kryminalny
Obława 2 (2)
19:10serial kryminalny
Zemsta po latach
20:10horror
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (22)
od 16:30serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
17:25serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
18:20serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (23)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (24)
20:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Superagent
19:40komedia
CANAL+ Family
The Office PL: Klient (6)
od 16:25serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
17:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Szlakiem Warty (10)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 5: Wielkopolski Park Narodowy (11)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry 5: Bory Tucholskie (12)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Bory Dolnośląskie (1)
19:30serial dokumentalny
Miss '89 (1)
20:05serial obyczajowy
CANAL+ Film
Dziki
od 15:45film dokumentalny
Towarzysze broni
17:25film wojenny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Wieczór Orłów: Zielona granica
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Niezgodna
od 16:25film SF
Superagent
18:40komedia
Purpurowe rzeki 4 (2)
20:10serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta 2 (2)
17:05serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (3)
17:50serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (4)
18:45serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:40serial komediowy
Nie zostawiaj mnie (1)
20:00serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (2)
20:50serial kryminalny
CBS Europa
Będę miała dziecko!
od 15:25komedia romantyczna
Magiczny zegarek
17:15komedia romantyczna
Chłopiec w pasiastej piżamie
19:05dramat wojenny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Sąsiedztwo pani Crabtree (10)
od 16:50serial kryminalny
Panna Marple: Błękitne geranium
17:45film kryminalny
Agenci NCIS 13: Zwrot do nadawcy (21)
19:35serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Rywalizacja (11)
20:30serial kryminalny
HBO
Jak stworzyć bestseller
od 16:15komediodramat
Big Short
18:00komediodramat
Sympatyk (4)
20:10serial szpiegowski
HBO 2
Miłość i śmierć: Sssshh (7)
17:05serial kryminalny
Walka żywiołów
18:05dramat obyczajowy
Ludzkie dzieci
19:30dramat SF
HBO 3
Premiera: Aquaman i Zaginione Królestwo
od 16:55film SF
Premiera: Prawo ulicy 5: More with Less (1)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: Unconfirmed Reports (2)
20:00serial kryminalny
Kino Polska
Motodrama
od 15:45komedia obyczajowa
Stawka większa niż życie: Spotkanie (17)
17:25serial wojenny
Stawka większa niż życie: Poszukiwany gruppenführer Wolf (18-ost.)
18:50serial wojenny
Kroniki domowe
20:00film obyczajowy
Kino TV
Panna Marple: 4:50 z Paddington
od 15:45film kryminalny
Poirot: Przygoda Johnny'ego Waverly
17:50serial kryminalny
Poirot: Dwadzieścia cztery kosy
18:55serial kryminalny
Joker
20:00dramat sensacyjny
Stopklatka
Hawaje 5-0 2: Dotyk śmierci (21)
17:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Śmierć dziecka (8)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Znak Szatana (9)
19:00serial kryminalny
Pogromcy poniedziałków: Krzyżowy ogień
20:00film sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (21)
od 16:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (22)
17:45serial sensacyjny
Alf: Trzeba wierzyć (5)
18:40serial komediowy
Alf: Pomóż mi, Rhonda (7)
19:10serial komediowy
Alf: I oczu mych brąz przybiera błękitu toń (8)
19:40serial komediowy
Film fabularny
20:00film
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Sport+
od 16:10magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:15newsy sportowe
Premiera: Magazyn skrótów LaLiga
17:30magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
18:30magazyn piłkarski
Ligue1 Review
19:30magazyn piłkarski
Basket+
20:35newsy sportowe
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Lille OSC - Olympique Lyon
CANAL+ Sport 5
Magazyn PGE Ekstraliga
od 16:45magazyn żużlowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55mecz: Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:003. etap: Novara - Fossano
Kolarstwo: Tro Bro Leon
17:45kolarstwo
The Minute
18:45magazyn sportowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:50mecz finałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz finałowy
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
17:00finały boulderingu kobiet
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:301. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
19:002. wyścig w klasie MXGP
Biegi górskie
19:30
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:003. etap
Żużel: Grand Prix Chorwacji
20:30żużel
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 15:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:50mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Atleci
17:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
KOTV Classics
20:30magazyn bokserski
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie
od 15:00walka: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
od 15:25mecz grupy B: Polska - Belgia
Droga do EURO 2024 (8)
17:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: 2. liga
18:10mecz: GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
GOL
20:15magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!