Ogólnotematyczne

od 10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
14:00serial obyczajowy
od 10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:20serial dokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
11:00serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy
14:15film dokumentalny
12:20dramat obyczajowy
14:15film obyczajowy

Filmowe

12:45blok filmów krótkometrażowych
13:35komediodramat
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
13:00serial sensacyjny
14:00serial kryminalny
od 9:55film fantasy
14:25magazyn sportowy
14:55dramat wojenny
od 9:30dramat psychologiczny
11:20komedia
13:00magazyn sportowy
13:35serial dokumentalny
14:25magazyn informacyjny
14:35chochliki telewizyjne
14:45magazyn muzyczny
od 10:40film dokumentalny
12:10magazyn informacyjny
12:20chochliki telewizyjne
12:30komediodramat
14:15chochliki telewizyjne
14:50film krótkometrażowy
od 10:50serial kryminalny
11:40serial kryminalny
12:30serial kryminalny
13:15serial kryminalny
14:00komedia obyczajowa
od 9:50dramat historyczny
11:40dramat historyczny
13:40komediodramat
11:05film SF
12:50film animowany
14:00dramat biograficzny
11:30film dokumentalny
13:55komedia
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:55serial historyczny
12:55serial komediowy
13:30dramat obyczajowy
od 9:20film przygodowy
13:30dramat obyczajowy
od 10:25film kostiumowy
12:15film animowany
13:55dramat obyczajowy
14:55film przygodowy

Sportowe

od 9:00mecz: Leicester City FC - Crystal Palace FC
11:15magazyn sportowy
11:30mecz: VfB Stuttgart - FC Bayern Monachium
13:35magazyn piłkarski
14:35magazyn piłkarski
12:30magazyn piłkarski
13:00magazyn sportowy
13:30magazyn sportowy
14:00magazyn sportowy
14:30magazyn sportowy
od 10:30sporty ekstremalne
11:30magazyn sportów motorowych
12:00bieg ze startu wspólnego kobiet
12:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
12:25cykl reportaży
13:00mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk
od 10:50magazyn sportowy
11:20rewanżowy mecz 1/16 finału: Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi
13:25mecz fazy grupowej: Lokomotiw Nowosybirsk - PGE Skra Bełchatów
od 9:10mecz: Sparta Rotterdam - Feyenoord
11:20bieg na dochodzenie kobiet
12:30magazyn bokserski
13:30magazyn sportowy
14:55mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
11:00mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
12:00program informacyjny
12:07mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
13:00program informacyjny
13:07mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
14:00program informacyjny
14:07mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
od 10:10mecz 1/8 finału: FC Norymberga - VfL Wolfsburg
12:20mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - 1. FC Köln

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!