Program TV na niedzielę 12.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Sanatorium miłości 6 (10-ost.)
21:20reality show
"Sanatorium miłości 6". Kulisy programu (10)
22:10cykl felietonów
TVP 2
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:25studio
Ostateczne poświęcenie
20:00dramat wojenny
Panorama
22:10magazyn informacyjny
Kino bez granic: Panaceum
22:50thriller
TVN
Kronika Speedway Grand Prix (2/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Sekret w ich oczach
20:00dramat kryminalny
Odważna
22:20thriller
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
19:00program rozrywkowy
Viktor
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
22:00program rozrywkowy
TV 4
Gliniarze: To był błąd (902)
19:00serial paradokumentalny
Hanna
20:00thriller
Wilkołak: Bestia wśród nas
22:25horror
TV 6
Policjantki i Policjanci (852)
19:05serial obyczajowy
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (22)
20:05serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (23)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (24)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Blondynka w koszarach
od 18:00komedia
Niedziela z gwiazdami: Niezniszczalni 3
20:00film sensacyjny
Gliniarz z Beverly Hills
22:20komedia sensacyjna
TVN 7
Posejdon
od 17:55film katastroficzny
Zabójcze maszyny
20:00film SF
Zabójcza broń 2
22:50film sensacyjny
TVP Kultura
Niedziela z... Janem Englertem: Kolumbowie: Śmierć po raz pierwszy (1/5)
od 18:10serial wojenny
Tamte lata, tamte dni: Jan Englert
19:20magazyn kulturalny
Człowiek, który gapił się na kozy
20:00komediodramat
Wariat
21:40film fabularny telewizyjny
Więcej niż fikcja: Kino według Godarda
22:40film dokumentalny
TVP Polonia
no... wiadomo (9)
19:00magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Gangsterskie tajemnice (240)
20:20serial kryminalny
Wszystko, co kocham
21:15dramat obyczajowy
Kabaretowe Naj: Piosenki kabaretowe na maj
22:55program rozrywkowy
WP
Śmiercionośna powódź
od 18:55film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
19:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni 2 (5)
20:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
21:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
22:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
od 18:10komedia romantyczna
Premiera: McDonald i Dodds 3 (2)
20:10serial kryminalny
Kino Mówi: Z Cannes: Natura miłości
21:55komedia romantyczna
AXN
Lara Croft: Tomb Raider
od 18:00film przygodowy
Snajper: Kolejne starcie
20:00thriller
Snajper: Niewidzialny zabójca
21:55film sensacyjny
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Liga+ Extra
20:45magazyn piłkarski
Brygada (7)
22:30serial sensacyjny
CANAL+ Family
Zaginione światy (2)
19:05serial dokumentalny
Bodyguard Zawodowiec
20:05komedia sensacyjna
Tajny informator
22:15film sensacyjny
CANAL+ Film
Sam i Kate
od 17:55komediodramat
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Włamywacz
20:00thriller
Canal+ Film w akcji: Podniebne sekrety
21:35thriller
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Liga+ Extra
19:45magazyn piłkarski
Brygada (7)
21:30serial sensacyjny
Brygada (8-ost.)
22:15serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
Yellowjackets 2 (5)
20:00serial grozy
Yellowjackets 2 (6)
20:55serial grozy
Yellowjackets 2 (7)
21:55serial grozy
Yellowjackets 2 (8)
22:50serial grozy
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Samotnik (1)
od 18:35serial sensacyjny
Panna Marple: Błękitne geranium
19:30film kryminalny
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
21:25film kryminalny
HBO
Mężczyzna imieniem Otto
od 18:05komediodramat
Premiera: Trzynastu
20:10dramat obyczajowy
Maskarada
22:35komedia kryminalna
HBO 2
Szpieg, którego nie było
od 17:30thriller
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (6)
19:30talk-show
Maszyna
20:15komedia sensacyjna
Naznaczony: Czerwone drzwi
22:05horror
HBO 3
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
19:05serial obyczajowy
Sympatyk: Give Us Some Good Lines (4)
19:55serial szpiegowski
Premiera: Czuję twój oddech (5)
21:00serial kryminalny
Premiera: Czuję twój oddech (6)
21:50serial kryminalny
Premiera: Inwestorzy amatorzy
22:50komediodramat
Kino Polska
Pejzaż horyzontalny
od 18:20film obyczajowy
Wymyk
20:00dramat obyczajowy
Sztos
21:55film sensacyjny
Stopklatka
Stawka większa niż życie: Edyta (14/18)
od 18:50serial wojenny
Ława przysięgłych
20:00dramat obyczajowy
Słaba płeć?
22:45komedia
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25piłka nożna
Piłka nożna: Liga francuska
20:55Multifoot
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 18:55mecz fazy play-off
Piłka nożna: Liga francuska
20:55Multifoot
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
19:00wyścig elity mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:005. etap
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
21:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:009. etap: Avezzano - Neapol
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 17:20mecz: Słowacja - Polska
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:25studio
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
20:10mecz grupy B: Portugalia - Polska
Sportowy wieczór
22:10program informacyjny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:50mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!