Program TV na wtorek 07.05.2024
POPULARNE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
TVP 1
Dziedzictwo (269)
16:05serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:20teleturniej muzyczny
Klan (4334)
17:55telenowela
Leśniczówka (888)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
TVP 2
Koło fortuny (1634)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Zakazany owoc (460)
17:15telenowela
Va banque (748)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (370)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2996)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Rak nosa i zatok (916)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (925)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3809)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
TVN
Kuchenne rewolucje: Sztum, Restauracja Podzamcze (7/14)
od 15:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (991)
16:55serial paradokumentalny
Detektywi (58)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
16:00serial popularnonaukowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
19:00program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (667)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (668)
17:00serial obyczajowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (299)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1157)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (9)
16:00serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów (9)
17:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (16)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (17)
19:00serial sensacyjny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (44)
16:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (760)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (761)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (762)
19:00serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (529)
od 15:50serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu (24/34)
16:55serial paradokumentalny
Szpital (711)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1203)
18:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaproszenie dla rewolwerowca
od 15:00western
Jan Serce: Pieszczoty (4/10)
16:45serial obyczajowy
Rozmowy (nie)wygodne
18:00program publicystyczny
Mistrzowie muzyki filmowej: 1990s
19:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Korona królów. Jagiellonowie (146)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2951)
16:30serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (860)
17:20teleturniej
Leśniczówka (703)
17:50telenowela
Waldemar Milewicz - ze śmiercią twarzą w twarz
18:20felieton
Nad Niemnem (536)
18:50magazyn Polaków na Białorusi
Studio Lwów
19:10program informacyjny
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
WP
Śmiercionośna powódź
od 15:50film dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (823)
16:50program informacyjny
Morderstwa w Midsomer (5)
17:00serial kryminalny
Autostrada przez piekło (1)
19:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
ale kino+
Matki równoległe
od 14:30dramat obyczajowy
Rodzinna rozgrywka
16:40film krótkometrażowy
Wszystkie twarze Javiera Bardema
17:00film dokumentalny
Obława 2 (3)
18:10serial kryminalny
Obława 2 (4)
19:10serial kryminalny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (23)
od 15:40serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (24)
16:30serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
17:25serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
18:20serial sensacyjny
MacGyver (1)
19:15serial akcji
CANAL+ 1
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
16:00komedia
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Święto ognia
17:40komedia obyczajowa
Wiek Adaline
19:15melodramat
CANAL+ Family
The Office PL: Strona www (8)
od 15:50serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
16:25serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
17:10serial dokumentalny
Polska z góry 6: Szlakiem Templariuszy (2)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Śladami zamków i inkwizycji (3)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry 6: Ze Śląska do Krakowa (4)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Wokół Szczecina (5)
19:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Niezgodna
od 15:25film SF
Aktualności filmowe+
17:40magazyn filmowy
Niebieska linia
18:10dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
od 15:00komedia
Łapu-capu
16:35chochliki telewizyjne
Święto ognia
16:40komedia obyczajowa
Wiek Adaline
18:15melodramat
CANAL+ Seriale
The Office PL: Równouprawnienie (5)
od 15:45serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
16:10serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (1)
16:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
17:20serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
18:05serial komediowy
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
18:20serial komediowy
Dyżur (1)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (2)
19:15serial obyczajowy
CBS Europa
Przeznaczone do likwidacji
od 15:00dramat obyczajowy
Zgadnij kto
17:05komedia romantyczna
Niania
19:05film familijny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Zwrot do nadawcy (21)
od 15:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Rywalizacja (11)
16:45serial kryminalny
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
17:45film kryminalny
Agenci NCIS 13: Sprawy wewnętrzne (22)
19:40serial kryminalny
HBO 2
Zakochany Szekspir
od 15:25komedia romantyczna
Żona na niby
17:30komedia
Inwestorzy amatorzy
19:30komediodramat
HBO 3
Domówka
od 15:40komedia
Nikt nie musi wiedzieć
17:20melodramat
Premiera: Prawo ulicy 5: Not for Attribution (3)
19:00serial kryminalny
Kino Polska
Rzeczpospolita babska
od 15:20komedia
Stawka większa niż życie: Poszukiwany gruppenführer Wolf (18-ost.)
17:25serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Załoga (1)
18:50serial wojenny
Kino TV
Panna Marple: Morderstwo odbędzie się...
od 15:45film kryminalny
Poirot: Mieszkanie na trzecim piętrze
17:50serial kryminalny
Poirot: Trójkąt na Rodos
18:55serial kryminalny
Stopklatka
Hawaje 5-0 2: Schwytany (22)
16:00serial kryminalny
Hawaje 5-0 2: Śmierć w rodzinie (23)
17:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Znak Szatana (9)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Zapach śmierci (10)
19:00serial kryminalny
Warner TV
Poniedziałki na chirurgii: Upadek legendy (5)
od 15:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (22)
16:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (23)
17:30serial sensacyjny
Alf: Pomóż mi, Rhonda (7)
18:25serial komediowy
Alf: Skacz (9)
18:55serial komediowy
Alf: Skarbie, możesz pojeździć moją bryką (10)
19:25serial komediowy
SPORTOWE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
CANAL+ Sport
Witaj w akademii: Lech Poznań
od 15:40serial dokumentalny
Liga+ Extra
16:10magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Ligue1 Review
18:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
19:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Ligue1 Review
16:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
17:00magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
18:15mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - ORLEN OIL Motor Lublin
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:154. etap: Acqui Terme - Andora
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
17:45zjazd mężczyzn
Biegi górskie
18:15
The Minute
18:45magazyn sportowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:50mecz finałowy
ESET V4 Cup: Wyścig w Balatonfőkajár
19:45podsumowanie
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
16:00mecz finałowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Tro Bro Leon
19:00kolarstwo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 15:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
17:303 mecz o 3. miejsce fazy play-off
Polsat Sport Extra
Piłka nożna z archiwum
od 15:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Polsat Sport News
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
od 15:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
TVP Sport
Badminton: LOTTO Ekstraliga
od 14:55mecz: SKB Litpol-Malow Suwałki - Badminton Academy Hawel Poznań
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!