Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:40magazyn poradnikowy
11:10serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:00magazyn informacyjny
11:20serial obyczajowy
11:50teleturniej
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
od 7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
zdjęcie
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program popularnonaukowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
8:00cykl felietonów
8:10magazyn kulturalny
11:00serial obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

8:00serial kryminalny
9:25dramat obyczajowy
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
od 6:20dramat obyczajowy
8:10magazyn muzyczny
8:30komediodramat
10:05magazyn filmowy
10:35komedia przygodowa
od 7:20dramat obyczajowy
9:10magazyn muzyczny
9:30komediodramat
11:05magazyn filmowy
11:35komedia przygodowa
od 7:55serial animowany
8:20film dokumentalny
9:10film obyczajowy
11:00chochliki telewizyjne
11:30film krótkometrażowy
11:50magazyn muzyczny
od 7:50dramat obyczajowy
9:35magazyn filmowy
10:05komedia
11:35magazyn informacyjny
11:45film krótkometrażowy
od 7:55magazyn informacyjny
8:15magazyn filmowy
8:45film krótkometrażowy
9:00serial komediowy
9:25serial komediowy
9:50serial szpiegowski
10:50serial szpiegowski
11:50film krótkometrażowy
od 7:30film animowany
9:20dramat obyczajowy
11:15serial obyczajowy
11:40serial obyczajowy
od 7:35
8:50film krótkometrażowy
zdjęcie
9:25komedia obyczajowa
11:10dramat wojenny
8:00serial obyczajowy
9:00film animowany
10:40film familijny
8:15serial sensacyjny
9:10komedia sensacyjna
11:45film przygodowy

Sportowe

10:00magazyn koszykarski
od 6:00mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
8:30magazyn sportowy
8:55magazyn sportów motorowych
9:25mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
11:25mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
od 7:00mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
zdjęcie
9:10mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
11:20magazyn piłkarski
8:052. sesja treningowa w klasie MotoGP
9:052. sesja treningowa w klasie Moto2
10:10mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
od 7:00magazyn sportowy
8:10mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiacos Pireus
10:20mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
8:00mecz 1/16 finału: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!