Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
zdjęcie
19:05teleturniej
od 15:45program rozrywkowy
17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10film animowany
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
od 16:55film familijny
19:00komedia kryminalna
od 16:35film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial historyczny
od 15:55komedia sensacyjna
17:50program publicystyczny
zdjęcie
18:20magazyn kulturalny
19:00cykl dokumentalny
20:00magazyn kulturalny
od 16:50serial sensacyjny
17:50serial sensacyjny
19:45program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna

Filmowe

od 16:10serial obyczajowy
17:10serial obyczajowy
zdjęcie
18:20komediodramat
20:10film obyczajowy
od 16:40film SF
zdjęcie
19:00serial kryminalny
20:00film przygodowy
od 16:00film obyczajowy
17:40magazyn informacyjny
17:50dramat biograficzny
19:30dramat obyczajowy
17:00film obyczajowy
18:40magazyn informacyjny
18:50dramat biograficzny
20:30dramat obyczajowy
od 16:05komedia przygodowa
17:30film familijny
19:25komedia romantyczna
20:55film fantasy
od 15:05komediodramat
17:10magazyn filmowy
17:40dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00thriller
od 16:45film krótkometrażowy
17:30serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
od 15:25film przygodowy
17:10komedia
19:05komediodramat
od 16:05film kryminalny
17:35komediodramat
19:15komedia
od 16:40komedia
18:05serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
od 16:35komediodramat
20:00komedia obyczajowa
od 16:15film animowany
18:15film przygodowy
od 16:00film fantasy
18:00dramat kryminalny
20:00komedia SF
18:25komedia sensacyjna

Sportowe

od 15:25mecz: Hannover 96 - Borussia Dortmund
17:40mecz: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
od 15:10mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
17:30magazyn koszykarski
18:00mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci
od 14:45mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
20:00boks
17:001. wyścig w Barcelonie
17:50magazyn tenisowy
18:25mecz: Roda JC - Feyenoord
20:40mecz: Willem II - AFC Ajax
od 16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:50mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa
20:00mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!