Program TV na sobotę 11.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Rok w ogrodzie extra
8:05magazyn
Pełnosprawni (550)
8:20magazyn dla niepełnosprawnych
Koloseum - klejnot Cesarstwa Rzymskiego
8:50film dokumentalny
Ranczo 6: Tchnienie Las Vegas (76)
10:00serial obyczajowy
Komisarz Alex: Uniknąć śmierci (2)
10:55serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Łabędzi śpiew (383)
11:55serial kryminalny
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Fałszywa dwunastka 2
8:25komedia
Ewa gotuje (512)
10:10magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (319)
10:40reality show
Gliniarze: Ostra babka (901)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Na Wspólnej (3813)
11:20serial obyczajowy
Na Wspólnej (3814)
11:50serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (17)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
9:30program rozrywkowy
Obalamy mity (1)
10:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (17)
10:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
11:20program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (13)
11:45program rozrywkowy
TV 4
Galileo (1013)
8:00program popularnonaukowy
Galileo (1064)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (1065)
10:00program popularnonaukowy
#Jesteśmy dla dzieci
11:00magazyn
Ewa gotuje (503)
11:30magazyn kulinarny
TV 6
Ania z Zielonego Wzgórza - ciąg dalszy (2)
od 7:45film obyczajowy
Miłość na wyłączność
10:20komedia romantyczna
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dziki lokator (34)
8:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Ryzykowna gra (35)
9:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (397)
10:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (398)
11:00serial obyczajowy
TVN 7
Alvin i wiewiórki
od 7:45film familijny
Ukryta prawda (1115)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1116)
10:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (849)
11:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zbigniew Wodecki i jego goście (1)
8:00koncert
Tamte lata, tamte dni: Izabela Trojanowska
9:00magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (3/7)
9:40serial obyczajowy
Dokument tygodnia: Tintoretto. Człowiek, który zabił malarstwo
11:55film dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer (4)
od 6:55serial kryminalny
Wakacyjne remonty (4)
9:05program rozrywkowy
Wakacyjne remonty (5)
10:05program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (2)
11:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Zazdrość
8:00dramat obyczajowy
Silny niezależny kosmos
10:00film krótkometrażowy
Oto Joan Collins
10:25film dokumentalny
AXN
SEAL Team 6 (6)
od 7:25serial sensacyjny
SEAL Team 6 (7)
8:25serial sensacyjny
SEAL Team 6 (8)
9:25serial sensacyjny
SEAL Team 6 (9)
10:25serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny 18 (8)
11:30serial sensacyjny
CANAL+ 1
Simona
od 7:00film dokumentalny
MTV Unplugged - Margaret
8:35koncert
O psie, który jeździł koleją
9:35film familijny
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
11:10komedia
CANAL+ Family
Barbie: Dreamhouse Adventures (3)
8:00serial animowany
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
8:45magazyn
Barbie jako księżniczka i żebraczka
9:05film animowany
Hollywood Buzz
10:30magazyn filmowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 5 (5)
11:05magazyn poradnikowy
Bosacka daje radę 2: Curry (3)
11:35magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Kosmici w mojej szkole
8:05film animowany
Sekrety mojego taty
9:30film animowany
Corgi, psiak królowej
10:45film animowany
CANAL+ Premium
MTV Unplugged - Margaret
od 7:35koncert
O psie, który jeździł koleją
8:35film familijny
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
10:10komedia
Coco Chanel: Kobieta wyzwolona (1)
11:45serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (9)
9:50serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata 2 (10)
10:35serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
11:25serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Poczucie zagrożenia (14)
od 7:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
8:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
9:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Fantastyczny pan Fawkes (17)
10:10serial kryminalny
Poirot 12: Tragedia w trzech aktach (1)
11:05serial kryminalny
HBO 2
Teoria wszystkiego
od 7:40dramat biograficzny
Książę Egiptu
9:45film animowany
Zakochany Szekspir
11:25komedia romantyczna
HBO 3
Pięcioletnie zaręczyny
8:05komedia romantyczna
Premiera: Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora (5)
10:10reality show
Pełne koło: Something Different (1)
11:00serial kryminalny
Kino TV
Na tropie skarbu
od 6:45film przygodowy
Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
8:55serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
10:05serial wojenny
Komedia małżeńska
11:15komedia obyczajowa
Polsat Film
Był sobie człowiek: Neandertalczyk (2)
od 7:55serial animowany
Był sobie człowiek: Człowiek z Cro-Magnon (3)
8:30serial animowany
Był sobie człowiek: Żyzne doliny (4)
9:05serial animowany
Prezent nocnej furii
9:40film animowany
Angry Birds 2: Film
10:10film animowany
Stopklatka
Komisarz Rex 11: Oczy kota (147)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 11: Imiona gwiazd (148)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (19)
10:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (20)
11:00serial kryminalny
Warner TV
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
od 7:30dramat biograficzny
Invictus: Niepokonany
9:30dramat biograficzny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:45mecz: Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
Basket Office
11:30magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 6:00
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
8:10zawody Ekstraklasy w Sztynorcie
La Liga Preview Show
8:30magazyn piłkarski
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
9:00mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
11:40mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 7:007. etap - indywidualna jazda na czas: Foligno - Perugia
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30finały wspinaczki na czas kobiet
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
9:15mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:007. etap - indywidualna jazda na czas: Foligno - Perugia
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
od 7:30podsumowanie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:303. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:307. etap - indywidualna jazda na czas: Foligno - Perugia
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00mecz finałowy
TVP Sport
Retro TVP Sport: Hej, hej tu NBA - LA Lakers w grudniu 1996 roku (11)
od 6:35magazyn sportowy
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Stanisław Królak
8:25cykl reportaży
Karate tradycyjne: Mistrzostwa Polski - Puławy 2024
8:55sporty walki
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged
10:00finały
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
11:55mecz: AP ORLEN Gdańsk - GKS Katowice
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!