Program TV na poniedziałek 13.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Teatr Telewizji: Powiem wam, jak zginął
od 20:30spektakl teatralny
Wojtyłowie. Drogi do świętości
22:10film dokumentalny
Balans bieli
23:20program religijny
24 godziny w Le Mans
0:05film obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1805)
od 20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Oszustwa małe i duże (573)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (3)
23:00serial kostiumowy
Ból i blask
23:50dramat obyczajowy
TVN
Milionerzy (741)
od 20:55teleturniej
Skazana 3 (5/7)
21:35serial kryminalny
41 dni nadziei
22:45dramat przygodowy
Co za tydzień
0:45magazyn kulturalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Zabójca mojego syna
od 20:00thriller
Kabaretowy Szał: Smile (3)
21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
22:50program rozrywkowy
Jezioro tajemnic
23:50thriller
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (26)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (715)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (716)
23:00serial kryminalny
Więzienie (41)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (42)
0:35serial dokumentalny
TV Puls
16 przecznic
od 20:00film sensacyjny
Czas porachunków
22:00thriller
Po śladach mordercy
0:05film kryminalny
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Milczenie owiec
od 20:00thriller
Panorama kina polskiego: Karate po polsku
22:10dramat obyczajowy
Scena muzyczna: Dizzy Boyz Brass Band
23:50koncert
Człowiek, który gapił się na kozy
0:55komediodramat
TVP Polonia
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1886 (2/8)
od 20:25serial obyczajowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (864)
0:00teleturniej
Hala odlotów
0:30talk-show
WP
Premiera: Porzucone budowle 8 (2)
21:05serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio (8)
22:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Michał Wójcik (6)
23:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kto? co?, kogo? czego?, komu? czemu? (7)
0:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Green Zone
od 20:10dramat wojenny
Premiera: Wilcze prawo: 1974
22:15dramat kryminalny
Kruk. Jak tu ciemno (1)
0:10serial kryminalny
AXN
Premiera: FBI 3 (14/15)
21:05serial kryminalny
Premiera: FBI: Most Wanted 2 (12/15)
22:00serial kryminalny
MacGyver (9)
23:00serial akcji
MacGyver (10)
23:55serial akcji
Agenci NCIS 17 (4)
0:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Purpurowe rzeki 4 (3)
21:05serial kryminalny
Fast Charlie
22:00film sensacyjny
Premiera: Oppenheimer. Historia prawdziwa
23:30film dokumentalny
CANAL+ Family
Baronowie (2)
21:05serial obyczajowy
20 dni w Mariupolu
22:15film dokumentalny
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
0:05serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
0:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wieczór w samochodzie: Ultimatum
od 20:00dramat kryminalny
Wieczór w samochodzie: Diabelska jazda
21:35thriller
Król Algierii
23:10komediodramat
Konsekracja
0:50horror
CANAL+ Premium
Fast Charlie
21:00film sensacyjny
Premiera: Oppenheimer. Historia prawdziwa
22:30film dokumentalny
Zielona granica
0:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Jak zostać Elżbietą (2)
od 20:55serial historyczny
Granica zbrodni (7)
22:00serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (5)
22:45serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (6)
23:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (7)
0:40serial kryminalny
Epic Drama
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Duchy nocy (18)
od 20:30serial kryminalny
Premiera: Domina 2 (5)
21:30serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 8: Napastnik (1)
22:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Piraci z Wielkich Jezior (10)
0:40serial kryminalny
HBO
Sympatyk: All for One (5)
od 20:10serial szpiegowski
Premiera: Pełne koło: Charger (2)
21:10serial kryminalny
Blok 99
21:55dramat kryminalny
Birdman
0:10komediodramat
HBO 2
Spider-Man: Homecoming
od 19:30film przygodowy
Reedukacja Molly Singer
21:45komedia
Bank
23:45dramat sensacyjny
HBO 3
Premiera: Sympatyk: All for One (5)
21:00serial szpiegowski
Premiera: Pełne koło: Charger (2)
22:00serial kryminalny
Bez litości 3: Ostatni rozdział
22:45thriller
Barbie
0:30komediodramat
Kino Polska
Córka trenera
od 20:00dramat obyczajowy
Joanna
21:55dramat psychologiczny
Chemia
0:10dramat obyczajowy
Stopklatka
Pogromcy poniedziałków: Antidotum
od 20:00dramat sensacyjny
Jaja w tropikach
22:05komedia
Wymyk
0:10dramat obyczajowy
Warner TV
1000 do 1. Życie Cory'ego Weissmana
od 20:00dramat biograficzny
Odwet
22:00film sensacyjny
Kosmiczni kowboje
0:15film SF
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 20:55mecz: Aston Villa FC - Liverpool FC
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
23:00magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
0:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
22:00magazyn żużlowy
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
22:30zawody Ekstraklasy w Sztynorcie
Basket+
23:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
23:20magazyn sportowy
Eurosport 1
Żużel: Liga angielska
od 20:30mecz: Sheffield Tigers - Ipswich Witches
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:009. etap: Avezzano - Neapol
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Eurosport 2
Surfing: World League Championship Tour w Margaret River
21:00sporty wodne inne
Judo Show
22:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Grand Prix
23:00mecz finałowy
TVP Sport
GOL
od 20:20magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Boks: PZB Suzuki Boxing Night 29
22:45boks
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!