Program TV na piątek 03.05.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Podróż za jeden uśmiech
5:25film przygodowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zemsta, część 2 (64)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Wiatr w żaglach (69)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Rodzinka.pl: Emocjonalne zombie (217)
5:00serial komediowy
Zainwestuj w miłość
6:00komedia romantyczna
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Ron Usterka
7:25film animowany
TVN
Kto was tak urządził?
5:00magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (930)
5:55serial paradokumentalny
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (1/6)
6:50reality show
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (486)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Polowanie na myśliwego (7)
6:00serial popularnonaukowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
6:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
7:15program rozrywkowy
Trucker Club (10)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
8:00program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (236)
6:00reality show
Mistrz kierownicy ucieka
7:00komedia sensacyjna
TV 6
Kochane pieniądze: Szalona ciotka (41)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Policjantki i Policjanci (1154)
6:00serial obyczajowy
Jaś Fasola radzi (7)
7:00serial komediowy
Jaś Fasola radzi (9)
7:05serial komediowy
Cudowny sezon
7:15dramat biograficzny
TVN 7
Szkoła (692)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (446)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (741)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1114)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (848)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Turniej o róg królowej (15)
5:00serial dokumentalny
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Moda stanu wojennego
8:30reportaż
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2949)
5:00serial obyczajowy
Moje sekrety. Jadwiga Barańska
5:30reportaż
Gra słów. Krzyżówka (858)
6:00teleturniej
Zakochaj się w Polsce: Gniew (329)
6:30magazyn
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Almeria
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Jurki (7)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile (3)
6:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 2 (2)
7:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (2)
8:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (11)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Kruk. Szepty słychać po zmroku (4)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 3: Podlasie Wschodnie (6)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Malinka
7:30film krótkometrażowy
Rachel nie biega
8:00film krótkometrażowy
Kiler
8:30komedia sensacyjna
AXN
Znaki 2 (8)
od 4:40serial kryminalny
Hity AXN
6:10magazyn filmowy
SEAL Team 6 (1)
6:30serial sensacyjny
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
7:40film SF
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
7:15film kostiumowy
CANAL+ Family
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (1)
od 4:50magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2 (2)
5:20magazyn kulinarny
Bing (9)
6:00serial animowany
Bing (10)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Problem z placem zabaw (10)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (26)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (20)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:45serial animowany
Marta mówi! (10)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Hollywood Buzz
6:30magazyn filmowy
Moje pieczone kurczaki
6:55film obyczajowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
8:05film familijny
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
6:15film kostiumowy
Łapu-capu extra
8:45chochliki telewizyjne
CBS Europa
Bliżej gwiazd (6/20)
6:00serial dokumentalny
Matylda
6:30komedia
Chłopiec w pasiastej piżamie
8:25dramat wojenny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Tam, gdzie serce twoje (1)
6:25serial obyczajowy
Grantchester (3)
7:15serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
8:15serial kryminalny
HBO 2
Porwany: Pies na Gwiazdkę
6:00film obyczajowy
Wielkie nieba!
7:25komedia
Prestiż
8:50dramat kostiumowy
Kino Polska
Rekruci: Koniec z cywilem (1/10)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Szkolenie wojskowe (2)
6:55serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (3)
7:50program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
8:50program rozrywkowy
Kino TV
Podziemny krąg
od 2:40dramat psychologiczny
10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
5:40komedia romantyczna
Mała wielka miłość
7:05komedia romantyczna
Polsat Film
Na ratunek 112: Wróżka kradnie, zamiast wróżyć/ Wnuczka zatruta oparami chloru, octu jabłkowego (111)
5:30serial paradokumentalny
Jedziemy na ryby! (18)
6:00serial dokumentalny
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
7:00film animowany
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
7:30film animowany
Tajemnica Zielonego Królestwa
8:00film animowany
Stopklatka
Pilotka
od 4:55film krótkometrażowy
Żmijowisko (4/7)
5:10serial kryminalny
Premiera: Scena śmiechu (67)
6:00program rozrywkowy
Giganci, którzy zbudowali świat (5)
6:50serial dokumentalny
Giganci, którzy zbudowali świat (6)
7:40serial dokumentalny
Pan Wołodyjowski (1/2)
8:40film historyczny
Warner TV
To jest mój kraj
od 3:25dramat wojenny
Kochane kłopoty (9)
5:10serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (2)
6:05serial animowany
Cudotwórcy 2: Staż (4)
6:20serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Latający bandyci (12)
6:45serial komediowy
Alf: Szukając Szczęściarza (3)
7:45serial komediowy
Alf: Pennsylvania 6-5000 (4)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
8:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
6:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 30. kolejka
7:00magazyn piłkarski
Kroniki LaLiga
8:00magazyn piłkarski
NBA Action
8:30magazyn koszykarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:00best of
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:005. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz półfinałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:30best of
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz półfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
7:005. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30mecz półfinałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:003. mecz finałowy fazy-play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi
8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Polsat Sport Extra
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
6:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
6:00mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:30mecz: Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:35program informacyjny
Filmy ESPN: Prawdziwy Mo Farah
6:15film dokumentalny
Lekkoatletyka: World Athletic Continental Tour - Huelva 2024
7:25lekkoatletyka
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!