Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 6: Kontrrewolucja (75)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex: Pozdrowienia z Łodzi (1)
9:40serial kryminalny
Ojciec Mateusz 30: Kochane pieniążki (382)
10:40serial kryminalny
Okrasa łamie przepisy: Wiosenne pędy chmielu
11:35magazyn kulinarny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Natura w Jedynce: Nieposkromione Wielkie Jeziora: Cuda i tajemnice natury (3-ost.)
12:55film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie: Kardiochirurgia małoinwazyjna (9)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2999)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1462)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: 72 godziny (759)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Śmierć na papierze (760)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Pisarka (139)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Ostatni żart (826)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Chuligani (733)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Chlastawa, Karczma Cykada (14/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1603)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (4)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (4)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Babcia wyrzuca z balkonu 120 tys. zł (859)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 17-latka znika bez śladu po wakacjach (860)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Atrakcyjna podrywaczka uwodzi swojego przyszłego teścia (926)
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Synowa sprawia, że jej 72-letnia teściowa trafia do domu spokojnej starości (927)
12:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (12)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (14)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (85)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (86)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: 1983 (6)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (202)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (203)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (44)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (1119)
od 8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (857)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (858)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Piekło (638)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Stracona młodość (639)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (747)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
9:05serial obyczajowy
Alicja w miastach
10:25film obyczajowy
Słowobranie
12:25program publicystyczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wilnoteka
11:10magazyn
Lepsza połowa 2 (32)
11:30serial komediowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
To jest grane
12:20program muzyczny
M jak miłość (1787)
12:50serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (1)
od 8:25serial kryminalny
Wymazane z historii 2: Szwecja (3)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (10)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (826)
11:50program informacyjny
Kim Dzong Un: współczesny despota
11:55film dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Larry Crowne - uśmiech losu
od 7:55komedia romantyczna
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
9:45film krótkometrażowy
Ballada o białej krowie
10:10dramat obyczajowy
Warzywa i owoce
12:05etiuda filmowa
Sean Connery kontra James Bond
12:45film dokumentalny
AXN
S.W.A.T. 5 (2)
9:05serial sensacyjny
Rekrut 2 (5)
10:00serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (3)
11:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (4)
11:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (6)
12:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Kiler
od 8:25komedia sensacyjna
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:10film familijny
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
11:45serial dokumentalny
Toni i rodzina
12:40komediodramat
CANAL+ Family
ABC gotowania - kuchnia grecka: Dipy (5)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Ciasto filo (6)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Zupy (7)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Desery (8)
10:25magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (2)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (3)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (35)
12:05serial dokumentalny
CANAL+ Film
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
od 8:10komedia przygodowa
Papusza
10:00dramat biograficzny
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Pimi z Krainy Tygrysów
12:20film przygodowy
CANAL+ Premium
Kiler
od 7:25komedia sensacyjna
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
9:10film familijny
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne jeziora (12)
10:45serial dokumentalny
Toni i rodzina
11:40komediodramat
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (8)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Owernia, francuskie wulkany (8)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
11:30serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Zabić miłość
od 8:05dramat obyczajowy
Niedokończone życie
10:00dramat obyczajowy
Wielkie wakacje
12:05komedia
Epic Drama
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
od 8:15serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Rodzina przede wszystkim (24-ost.)
10:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
11:00serial kryminalny
Panna Marple: Noc i ciemność
11:55film kryminalny
HBO
Gran Turismo
od 7:50dramat przygodowy
Rycerze Zodiaku
10:05film fantasy
Taksówkarze
12:00komediodramat
HBO 2
Incepcja
od 8:50thriller SF
Pępek świata 8: The Confirmation (19)
11:15serial komediowy
Pępek świata 8: Adult Swim (20)
11:35serial komediowy
Władca Pierścieni: Dwie wieże
12:00film fantasy
HBO 3
Sufrażystka
od 7:35dramat obyczajowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Wheaton Recurrence (19)
9:20serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Spaghetti Catalyst (20)
9:40serial komediowy
Obwożąc Madeleine
10:05komediodramat
IO
11:35dramat obyczajowy
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs
od 8:45program rozrywkowy
Parada oszustów: Ładny gips (4)
9:40serial sensacyjny
Serce serduszko
10:55dramat obyczajowy
Kino TV
Stara baśń
od 8:15film kostiumowy
Poirot: Kurtyna. Ostatnia sprawa Poirot
10:40serial kryminalny
Tygrysy ze stacji Shagou
12:40komedia sensacyjna
Polsat Film
Przyjaciółki (53)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (54)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Złote kierpce (80)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Złoty gol (81)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (96)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kara Mustafa (216)
12:15serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kto rano wstaje (156)
12:55serial komediowy
Stopklatka
Filip z konopi
od 7:55komedia obyczajowa
Mała wielka miłość
9:45komedia romantyczna
Katastrofy w przestworzach: Śmierć Kennedy'ego Juniora (114)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (19)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (20)
9:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (24)
10:55serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (25)
11:50serial sensacyjny
Alf: Mam nowe spojrzenie (15)
12:40serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:30mecz: Barca - Unicaja Malaga
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Dąbrowski. Złote dziecko pustyni - reportaż
9:40reportaż
Boxing World Weekly - Wokół ringu
10:15magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
10:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 8:30finały boulderingu kobiet
Igrzyska olimpijskie
9:30magazyn sportowy
Następny centymetr
10:00film dokumentalny
Żeglarstwo: SailGP w Bermudach
10:30żeglarstwo
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:457. etap - indywidualna jazda na czas: Foligno - Perugia
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
od 8:302. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:306. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
11:00finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
11:45finały wspinaczki na czas kobiet
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
12:30podsumowanie
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 8:00mecz: Polska - Słowacja
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
9:55mecz grupy B: Hiszpania - Polska
Hokej
12:00mecz towarzyski: Polska - Dania
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!