Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Tabu (7/8)
od 3:25serial kostiumowy
Notacje: Ewa Dałkowska. Uprawianie sztuki ma sens
4:35cykl dokumentalny
Klan (4336)
4:50telenowela
Dziedzictwo (271)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (174)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Agape blisko Ciebie
7:30magazyn religijny
TVP 2
Warsaw Dark
od 2:50dramat polityczny
Na dobre i na złe: Ci, którzy zostali (810)
4:30serial obyczajowy
M jak miłość (1571)
5:30serial obyczajowy
Anna Dymna - spotkajmy się: Łukasz Ilski
6:25talk-show
Rodzinka.pl: Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek (194)
6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Zjedz Kambodżę (11)
4:05magazyn
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 3:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (7/12)
4:10program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (11/14)
4:35program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (23/26)
4:55serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:20magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (935)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Radziejów, Na skarpie (9/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (26)
4:00serial sensacyjny
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Tyranozaur z głębin (2)
6:00serial dokumentalny
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (9)
7:05program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
7:20program rozrywkowy
Trucker Club (11)
7:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
Disco Polo Live (2321)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (218)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (294)
7:00reality show
TV 6
Sekrety sąsiadów: Pod jednym dachem (19)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Ciągle w drodze (20)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Kura domowa (48)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (26)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (1)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Menu na miarę (8)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (9)
4:35program kulinarny
Dzielnica strachu 6 (248)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Wyrok (18)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Wygrana Leo (19)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Nagi instynkt przetrwania (6/17)
od 3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Maja Włoszczowska (2/8)
4:20talk-show
Druga strona medalu 2: Anna Komorowska (2/7)
4:45talk-show
Szkoła (697)
5:15serial paradokumentalny
Szkoła (451)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (746)
7:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
4:05magazyn muzyczny
Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:40magazyn kulturalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:00magazyn informacyjny
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (28)
4:40program rozrywkowy
Barwy szczęścia (2953)
5:00serial obyczajowy
Dzień Polski w Brukseli
5:30reportaż
Powtórka z życia: Dzień zwycięstwa
5:45magazyn
Gra słów. Krzyżówka (862)
6:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Murcia
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Formacja Chatelet (5)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (1011)
7:00program publicystyczny
Maszyny, które zmieniły świat: Walka o przestworza (2)
7:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Voodoo tata
od 3:25komedia
Lena
4:50film krótkometrażowy
Nielegalni (2/10)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry 3: Mazury Zachodnie (13)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Równonoc
7:25film krótkometrażowy
Larry Crowne - uśmiech losu
7:55komedia romantyczna
AXN
Agenci NCIS 18 (9/16)
od 3:40serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (4)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
6:10serial kryminalny
Rekrut 2 (5)
7:10serial kryminalny
CANAL+ 1
Chłopi
od 3:00dramat obyczajowy
Miasta rytm: Gdańsk
4:50serial dokumentalny
Królowa chmur
5:40film obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Moje pieczone kurczaki
7:05film obyczajowy
CANAL+ Family
Grunt to ogród (2)
od 3:50magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (3)
4:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (4)
4:45magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (5)
5:10magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (6)
5:35magazyn poradnikowy
Bing (19)
6:00serial animowany
Bing (20)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Akweduktowe kaczki (19)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Człowiek śniegu (20)
6:35serial animowany
Polly Pocket 5 (6)
6:55serial animowany
Polly Pocket 5 (7)
7:05serial animowany
Tomek i przyjaciele (9)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (10)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (11)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Prawdziwe życie aniołów
od 2:50film obyczajowy
Jezioro Słone
4:10komedia obyczajowa
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Hollywood Buzz
6:30magazyn filmowy
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
7:05film dokumentalny
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Gdańsk
od 3:50serial dokumentalny
Królowa chmur
4:40film obyczajowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Moje pieczone kurczaki
6:05film obyczajowy
Premierowa Jazda: Krystian Pesta
7:10magazyn
Kiler
7:25komedia sensacyjna
CBS Europa
Zabójca znad Green River (2-ost.)
od 3:45dramat kryminalny
Bliżej gwiazd (3/20)
5:30serial dokumentalny
Złodziej w hotelu
6:00film kryminalny
Epic Drama
Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
od 2:55film kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Sekrety i kłamstwa (9)
5:15serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Dom (6)
6:20serial obyczajowy
Grantchester 2 (2)
7:15serial kryminalny
HBO 2
Wielkie nieba!
od 3:00komedia
Życie do góry nogami
4:25komedia
Historia Gabby Petito
6:00dramat obyczajowy
Na fali
7:25film animowany
HBO 3
Kwiat jabłoni
4:00dramat obyczajowy
Piraci z sąsiedztwa: Ninja z drugiej strony
6:00film przygodowy
Sufrażystka
7:35dramat obyczajowy
Kino Polska
Anna i wampir
od 2:35film kryminalny
Rysopis
4:40film obyczajowy
Rekruci: Walka płci (6)
6:00serial dokumentalny
Rekruci: Człowiek kontra maszyna (7)
6:50serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs
7:45program rozrywkowy
Kino TV
Arbitraż
od 2:40thriller
Klasyka krótkich animacji: Mechanical Monster
4:50filmy animowane
Bonanza: Rewolwerowcy
5:15serial obyczajowy
Czekając na Anyę
6:05dramat wojenny
Polsat Film
Ślad: Uroda może zabić (45)
od 3:25serial kryminalny
Ślad: Cudze pieniądze (46)
4:25serial kryminalny
Jedziemy na ryby! (19)
6:00serial dokumentalny
Na ratunek 112: Polowanie (749)
7:00serial paradokumentalny
Kobra - oddział specjalny: W krzyżowym ogniu (7)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Austeria
od 1:55dramat obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu 3 (2)
4:10program rozrywkowy
Nielegalni (4/10)
5:10serial sensacyjny
Premiera: Kabaretowe hity (5)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (68)
6:10program rozrywkowy
Premiera: Polak potrafi (5)
7:00serial dokumentalny
Filip z konopi
7:55komedia obyczajowa
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (6)
od 3:15serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (7)
4:10serial sensacyjny
Poniedziałki na chirurgii: Konsekwencje (8)
5:05serial obyczajowy
Laboratorium Dextera (41)
5:54serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (9)
6:10serial animowany
Diukowie Hazzardu 7: Otwarcie Barłogu (17)
7:00serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz fazy play-off
Basket+
6:45newsy sportowe
Ekstrapaka: 31. kolejka
7:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Rzymie
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
5:00finały boulderingu kobiet
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
6:00finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
4:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy
TVP Sport
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024
4:00mecz finałowy: Brazylia - Włochy
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!