Program TV na czwartek 09.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4336)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (890)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (165)
20:30telenowela historyczna
TVP 2
Zakazany owoc (462)
od 17:15telenowela
Va banque (750)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (372)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2998)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2999)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (339)
20:50teleturniej
Na sygnale: Zosia samosia (572)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3811)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska (9)
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (320)
20:05reality show
Przyjaciółki (276)
21:10serial obyczajowy
TVN
Detektywi (60)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (38/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3816)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (740)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (10/12)
21:35program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
19:00program rozrywkowy
Jezioro tajemnic
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
21:55program rozrywkowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (301)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1159)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (802)
20:00serial kryminalny
Wojna Harta
21:05dramat wojenny
TV 6
Strażnik Teksasu (20)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (21)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (1)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (2)
21:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (763)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (764)
19:00serial obyczajowy
Gliniarz z Beverly Hills
20:00komedia sensacyjna
TVN 7
Szpital (713)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1205)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (38/40)
20:00reality show
Strażnicy cnoty
21:00komedia
TVP Kultura
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
od 17:00serial obyczajowy
Tamte lata, tamte dni: Joanna Żółkowska
18:20magazyn kulturalny
Legendy opery: Jessye Norman (8)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Belle"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Belle
21:10film SF
TVP Polonia
Leśniczówka (705)
od 17:50telenowela
Polskie Parki Narodowe: Wielkopolski Park Narodowy
18:20serial dokumentalny
W obiektywie Polonii: Wschód
18:50magazyn
Wilnoteka
19:10magazyn
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Ekstradycja 2 (4/9)
20:05serial sensacyjny
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (2)
od 17:00serial kryminalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (7)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 2 (8)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (1)
21:05serial kryminalny
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Historia filmu. Nowe pokolenie (1)
od 16:35film dokumentalny
Grantchester 8 (3)
18:10serial kryminalny
Grantchester 8 (4)
19:10serial kryminalny
Premiera. Kino Mówi: Z Cannes: Natura miłości
20:10komedia romantyczna
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
od 17:25serial sensacyjny
Agenci NCIS 17 (1)
18:20serial kryminalny
MacGyver (5)
19:20serial akcji
MacGyver (6)
20:05serial akcji
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (10)
21:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Sekret Madeleine Collins
od 17:15thriller
Towarzysze broni
19:00film wojenny
Duff i Wazowski 3 (10)
21:15serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry 6: Wzdłuż północnych granic (10)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: Beskid Wyspowy (1)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry 7: Śląskie drogi (2)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: W sercu kraju (3)
19:30serial dokumentalny
Miss '89 (7)
20:05serial obyczajowy
Miss '89 (8-ost.)
20:55serial obyczajowy
Terapia par 3 (16)
21:50reality show
CANAL+ Film
Wiek Adaline
18:00melodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Święto ognia
20:00komedia obyczajowa
Powodzenia, Leo Grande!
21:40komediodramat
CANAL+ Premium
Towarzysze broni
18:00film wojenny
Duff i Wazowski 3 (10)
20:15serial kryminalny
Premiera: Superposition
21:00thriller
CANAL+ Seriale
Dyżur (1)
od 17:50serial obyczajowy
Dyżur (2)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (3)
19:15serial obyczajowy
Yellowjackets (5)
20:00serial grozy
Yellowjackets: Saints (6)
20:55serial grozy
Yellowjackets: No Compass (7)
21:55serial grozy
CBS Europa
55 kroków
od 16:45dramat biograficzny
Jak urodzić i nie zwariować
18:55komediodramat
Zew wolności
21:00film obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Szaleństwa Greenshawa
od 17:40film kryminalny
Agenci NCIS 13: Rodzina przede wszystkim (24-ost.)
19:35serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
20:35serial kryminalny
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher 2: Umrzyjmy razem (2)
21:30serial kryminalny
HBO
Gran Turismo
od 17:55dramat przygodowy
Premiera: Taksówkarze
20:10komediodramat
Premiera: Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City
21:45film dokumentalny
HBO 3
Sufrażystka
od 17:10dramat obyczajowy
Premiera: Prawo ulicy 5: Took (7)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: Clarifications (8)
20:00serial kryminalny
Wielka 2: Heads It's Me (1)
21:40serial komediowy
Kino Polska
Czterej pancerni i pies: Radość i gorycz (2/21)
od 17:40serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Gdzie my - tam granica (3)
18:50serial wojenny
Joanna
20:00dramat psychologiczny
Kino TV
Poirot: Król trefl
od 17:50serial kryminalny
Poirot: Sen
18:55serial kryminalny
Policja
20:00dramat sensacyjny
Polsat Film
Klik: I robisz, co chcesz
od 16:20komedia
Jak stracić chłopaka w 10 dni
18:35komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Szczęścia chodzą parami
21:00komedia romantyczna
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Uprowadzony (11)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Śmiertelna dawka (12)
19:00serial kryminalny
Fuks
20:00komedia sensacyjna
Snajper
21:50film sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (25)
od 17:30serial sensacyjny
Alf: Znów w trasie (11)
18:30serial komediowy
Alf: Powrót matki (13)
18:55serial komediowy
Alf: Odrobina mydła (14)
19:25serial komediowy
Szalona wyprawa
20:00komedia
Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach
21:40komedia
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
NBA Action
18:00magazyn koszykarski
Kroniki LaLiga
18:30magazyn piłkarski
Basket Office
19:00magazyn koszykarski
Basket+
20:35newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:55mecz: Barca - Unicaja Malaga
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
18:00mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ebut.pl Stal Gorzów
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
21:00zawody Ekstraklasy w Sztynorcie
LaLiga World
21:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 17:45finały wspinaczki na czas mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
18:30finały wspinaczki na czas kobiet
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:15mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:002. etap
Żeglarstwo: SailGP w Bermudach
21:00żeglarstwo
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 16:45mecz finałowy
Breakdance: Zawody World Series w Montpellier
18:45sporty ekstremalne
Golf: Wells Fargo Championship
20:001. runda
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 17:55mecz: Polska - Słowacja
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
20:10waga junior ciężka: Michał Cieślak - Juan Diaz
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
21:05waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Jean Jacques Olivier
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!