Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
zdjęcie
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40reality show
21:40serial kryminalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:05reality show
zdjęcie
21:10serial obyczajowy
22:15serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
22:35komedia
19:00serial paradokumentalny
20:00komedia kryminalna
22:40serial fantasy
od 18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00komedia romantyczna
22:05komedia
od 18:55serial obyczajowy
19:25reportaż
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00serial kryminalny
20:00komedia romantyczna
21:50serial kryminalny
22:45program rozrywkowy

Filmowe

20:10dramat obyczajowy
22:15komediodramat
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
od 17:45dramat obyczajowy
19:35magazyn filmowy
20:05serial sensacyjny
21:00serial sensacyjny
21:45serial sensacyjny
22:30komediodramat
od 18:45dramat obyczajowy
20:35magazyn filmowy
21:05serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
22:45serial sensacyjny
od 18:30dramat obyczajowy
20:00komedia muzyczna
21:45komedia kryminalna
od 17:50film SF
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat obyczajowy
22:10horror SF
od 18:30serial kryminalny
19:15serial kryminalny
20:00serial historyczny
20:50serial historyczny
21:40film krótkometrażowy
22:00serial kryminalny
22:50serial kryminalny
od 17:10dramat kostiumowy
19:10western
21:00western
od 18:55serial kryminalny
19:55serial kryminalny
22:55film kryminalny
od 17:25dramat sensacyjny
19:20serial kostiumowy
20:10western
22:00komedia
od 17:20film animowany
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
22:00serial obyczajowy
19:00program rozrywkowy
21:50dramat biograficzny
19:00komedia romantyczna
21:00komedia romantyczna
20:00dramat psychologiczny
22:30film kryminalny
od 18:55komedia
21:00film sensacyjny

Sportowe

od 18:30magazyn piłkarski
19:30magazyn sportowy
20:00magazyn koszykarski
21:25mecz 1/16 finału: Fuenlabrada CF - Real Madryt CF
20:30mecz fazy play-off
21:25magazyn informacyjny
21:30magazyn piłkarski
22:00magazyn piłkarski
od 17:55mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
20:15magazyn sportowy
20:35magazyn sportów motorowych
21:05mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
22:55film dokumentalny
od 17:20mecz: ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
20:15mecz ćwierćfinałowy: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
21:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!