Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
zdjęcie
17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
od 15:45reality show
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:05teleturniej
od 15:45program rozrywkowy
17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
od 15:25reality show
18:00program medyczny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 14:45film przygodowy
zdjęcie
16:55film familijny
19:00komedia kryminalna
zdjęcie
16:35film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
od 15:55komedia sensacyjna
17:50program publicystyczny
18:20magazyn kulturalny
19:00cykl dokumentalny
od 15:50serial fantasy
16:50serial sensacyjny
17:50serial sensacyjny
19:45program rozrywkowy

Filmowe

od 15:10serial sensacyjny
16:10serial obyczajowy
17:10serial obyczajowy
18:20komediodramat
od 15:40serial kryminalny
16:40film SF
19:00serial kryminalny
16:00film obyczajowy
17:40magazyn informacyjny
17:50dramat biograficzny
19:30dramat obyczajowy
od 14:55film fantasy
17:00film obyczajowy
18:40magazyn informacyjny
18:50dramat biograficzny
16:05komedia przygodowa
zdjęcie
17:30film familijny
19:25komedia romantyczna
od 15:05komediodramat
17:10magazyn filmowy
17:40dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
16:00serial kryminalny
16:45film krótkometrażowy
17:30serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
od 15:25film przygodowy
17:10komedia
19:05komediodramat
od 14:55film animowany
16:05film kryminalny
17:35komediodramat
19:15komedia
od 15:05dramat SF
18:05serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
od 14:35dramat kryminalny
16:35komediodramat
16:00film fantasy
18:00dramat kryminalny
18:25komedia sensacyjna

Sportowe

od 15:25mecz: Hannover 96 - Borussia Dortmund
17:40mecz: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
od 15:10mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
17:30magazyn koszykarski
18:00mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
od 14:45mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
od 14:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:001. wyścig w Barcelonie
17:50magazyn tenisowy
18:25mecz: Roda JC - Feyenoord
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:50mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!