Ogólnotematyczne

od 14:15serial kryminalny
15:10serial kryminalny
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
18:30teleturniej
18:55teleturniej muzyczny
od 14:40magazyn historyczny
15:45reality show
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
od 13:45reality show
15:45program rozrywkowy
17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
od 13:50program rozrywkowy
15:25reality show
18:00program medyczny
od 14:45film przygodowy
zdjęcie
16:55film familijny
zdjęcie
16:35film sensacyjny
16:00magazyn
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
15:55komedia sensacyjna
17:50program publicystyczny
18:20magazyn kulturalny
od 14:50serial przygodowy
15:50serial fantasy
16:50serial sensacyjny
17:50serial sensacyjny

Filmowe

od 14:15serial sensacyjny
15:10serial sensacyjny
zdjęcie
16:10serial obyczajowy
zdjęcie
17:10serial obyczajowy
18:20komediodramat
od 14:40serial sensacyjny
15:40serial kryminalny
zdjęcie
16:40film SF
od 13:55film fantasy
16:00film obyczajowy
17:40magazyn informacyjny
17:50dramat biograficzny
od 14:55film fantasy
17:00film obyczajowy
18:40magazyn informacyjny
18:50dramat biograficzny
od 14:55serial dokumentalny
15:45chochliki telewizyjne
16:05komedia przygodowa
17:30film familijny
15:05komediodramat
17:10magazyn filmowy
17:40dramat obyczajowy
od 14:30serial kryminalny
15:15serial kryminalny
16:00serial kryminalny
16:45film krótkometrażowy
17:30serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
od 13:40film przygodowy
15:25film przygodowy
17:10komedia
od 14:55film animowany
15:05dramat SF
18:05serial obyczajowy
od 14:35dramat kryminalny
zdjęcie
16:35komediodramat
od 12:45dramat wojenny
16:00film fantasy
18:00dramat kryminalny
od 14:35komedia
18:25komedia sensacyjna

Sportowe

od 14:35magazyn piłkarski
15:25mecz: Hannover 96 - Borussia Dortmund
17:40mecz: Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15:10mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
17:30magazyn koszykarski
18:00mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
od 14:45mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
od 14:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:001. wyścig w Barcelonie
17:50magazyn tenisowy
18:25mecz: Roda JC - Feyenoord
od 14:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:50mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!