Program TV na poniedziałek 25.03.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Władza (5/6)
od 12:50serial dokumentalny
Złoty chłopak (145)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:50teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (836)
15:25teleturniej
Dziedzictwo (243)
15:55serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
16:45magazyn publicystyczny
TVP 2
Koło fortuny (1658)
od 12:30teleturniej
Akacjowa 38 (308)
13:15telenowela
Va banque (740)
14:05teleturniej
Przepis dnia (66)
14:30magazyn kulinarny
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Na dobre i na złe: O czym nie mówimy (914)
15:05serial obyczajowy
Koło fortuny (1659)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Dwanaście kroków (1247)
13:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Krysiu, gdzie jesteś? (889)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1592)
od 12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (929)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (47)
14:45serial fabularno-dokumentalny
Kuchenne rewolucje: Wrocław, Kwadratowy Talerz (7/14)
15:50program rozrywkowy
Ukryta prawda (1596)
16:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Najkrwawsza batalia (4)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Mordercy w głębinach (5)
14:00serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
Pablo Escobar: Szef zła (6)
16:00serial dokumentalny
Prehistoryczne bestie: Gigantyczna jaszczurka (6)
16:55serial dokumentalny
TV 4
Gliniarze: Morderstwo to łatwa sprawa (477)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Młody piłkarz ukrywa swoją wadę serca (395)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Akupunktura (396)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (56)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Policjantki i Policjanci (902)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (499)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (500)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (8)
15:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (9)
16:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (733)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (370)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (371)
15:00serial obyczajowy
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (16)
16:00serial paradokumentalny
TVN 7
Szpital (989)
od 12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (140)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (573)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (501)
15:50serial fabularno-dokumentalny
Zapisane w gwiazdach (14/24)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Słowobranie
od 12:30program publicystyczny
Zaginione skarby: Starodruk Mikołaja Kopernika "De revolutionibus orbium coelestium"
13:10serial animowany
Reżyserzy: Reżyserzy: Kathryn Bigelow (5/10)
13:35serial dokumentalny
Kino retro: Miłość po południu
14:25komedia romantyczna
Pogranicze w ogniu (13/24)
16:45serial sensacyjny
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Spaliny (233)
od 12:50serial kryminalny
Osiecka (4)
13:40serial biograficzny
Kulturalni PL
14:35magazyn
Al-chemik: Przesłuchanie (81)
15:35magazyn
Korona królów. Jagiellonowie (129)
16:00telenowela historyczna
Barwy szczęścia (2927)
16:30serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (9)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (9)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (10)
14:45serial dokumentalny
Warszawa po wojnie: odbudowa z popiołów
15:45film dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (796)
16:50program informacyjny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
ale kino+
Dystopia
od 12:45film dokumentalny
Warzywa i owoce
13:45etiuda filmowa
Księga miłości
14:25dramat obyczajowy
Tempo Home
16:20film krótkometrażowy
Penélope Cruz - blask namiętności
16:50film dokumentalny
AXN
Carter 2 (6)
od 12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (9)
13:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (10)
14:30serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (10)
15:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (11)
16:25serial kryminalny
CANAL+ 1
I znów 10 dni z tatą
od 12:30komedia
Kiler
14:05komedia sensacyjna
Zaczarowana góra
15:50dramat fantasy
CANAL+ Family
Naturalnie Polska 4 (7)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 4 (8)
13:30serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (1)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (2)
14:35magazyn kulinarny
Czy na pewno umiesz gotować? 2 (5)
15:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 2 (6)
15:40reality show
Remont w 48h 7 (11)
16:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h 7 (12)
16:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Mój sąsiad Adolf
od 12:15komediodramat
Przypadek Jana Pampucha
13:50etiuda filmowa
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
14:15film animowany
Aktualności filmowe+
16:00magazyn filmowy
Decydująca godzina
16:35thriller
CANAL+ Premium
Kiler
13:05komedia sensacyjna
Zaczarowana góra
14:50dramat fantasy
Dad You've Never Had
16:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
The Office PL: Broda (7)
13:00serial komediowy
The Office PL: Strona www (8)
13:25serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
13:55serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
14:20serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
14:45serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
15:10serial komediowy
Młody The Rock 3 (11)
15:45serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (3)
16:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
16:50serial kryminalny
CBS Europa
W przyjemnym towarzystwie
od 12:30komedia
Głębia oceanu
14:40dramat obyczajowy
Niedokończone życie
16:45dramat obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Nemezis
od 11:30film kryminalny
Grantchester 4 (4)
13:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wigilia Bożego Narodzenia (7-ost.)
14:30serial obyczajowy
Agenci NCIS 15 (17)
15:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (18)
16:40serial sensacyjny
HBO
Twarda sztuka
od 12:15komediodramat
Space Oddity
14:10komedia romantyczna
Premiera: Typ: Zabójca (2)
15:50serial kryminalny
Fantastyczny Pan Lis
16:40film animowany
HBO 2
Gran Turismo
od 12:10dramat przygodowy
Fantastyczni przyjaciele 2: Santiago (6)
14:20serial dokumentalny
East New York: Up in Smoke (12)
15:15serial kryminalny
IO
16:00dramat obyczajowy
HBO 3
Hop
od 12:55film familijny
Mokra robota: Tatang (1/6)
14:30serial sensacyjny
Pamiętać Paryż
15:30dramat obyczajowy
Kino Polska
Hubal
od 10:45film wojenny
Jak być kochaną
13:35dramat psychologiczny
Lalka (1/2)
15:45dramat obyczajowy
Kino TV
Panna Marple: Morderstwo odbędzie się...
od 11:55film kryminalny
Meteor kontra Ziemia
14:00film SF
Prześladowca
15:55thriller
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Ostatni manewr (113)
od 12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Śmiertelna pomyłka (43)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (181)
14:55serial dokumentalny
Katastrofa 2 (5)
16:00serial katastroficzny
Katastrofa 2 (6)
16:55serial katastroficzny
Warner TV
Alf 2 (23)
od 12:50serial komediowy
Alf 2 (24)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (20)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (21)
14:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (4)
15:45serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (5)
16:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
16:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Wysoki Pressing
od 11:50magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
13:30mecz: Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers
Koszykówka mężczyzn: NBA
15:30mecz: Miami Heat - Cleveland Cavaliers
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 12:00mecz finałowy
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:30zjazd kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
14:15zjazd mężczyzn
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
15:00skoki narciarskie
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
16:00mecz finałowy
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
13:002. wyścig w klasie MXGP
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Ocala
14:00jeździectwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
15:003. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
16:006. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn
7. strefa
14:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
16:00mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE GiEK Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna
13:00mecz towarzyski: Anglia - Brazylia
Magazyn F1 H2O
15:20magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Miami
16:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 11:00mecz: Icon Sea Czarni Słupsk - King Szczecin
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Boks: Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
15:00waga półśrednia: Przemysław Runowski - Sergiej Mołczanow 20.12.2019
TVP Sport
Piłka nożna
od 11:35mecz towarzyski: Słowacja - Austria
Piłka nożna
13:45mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
15:55półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!