Ogólnotematyczne

18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
20:25serial kryminalny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50wielki finał
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:50serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05program rozrywkowy
21:40thriller SF
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30serial obyczajowy
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00dramat przygodowy
zdjęcie
18:00serial obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
21:00thriller
od 17:15serial kryminalny
18:15serial komediowy
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
od 17:45serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
od 17:55magazyn o książkach
18:25magazyn
18:55serial obyczajowy
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
18:05serial kostiumowy
19:00serial kryminalny
20:00komedia
21:45program rozrywkowy

Filmowe

od 16:25thriller
18:25film kryminalny
20:10dramat obyczajowy
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
od 17:05komedia kryminalna
18:40magazyn muzyczny
19:00magazyn informacyjny
19:10chochliki telewizyjne
19:15komedia sensacyjna
21:00dramat obyczajowy
18:05komedia kryminalna
19:40magazyn muzyczny
20:00magazyn informacyjny
20:10chochliki telewizyjne
20:15komedia sensacyjna
od 17:50film fantasy
19:50magazyn informacyjny
20:00komediodramat
21:35komedia
od 16:35dramat obyczajowy
18:20thriller
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat obyczajowy
21:25dramat biograficzny
18:00serial historyczny
18:55serial historyczny
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:40film krótkometrażowy
od 17:00komedia
18:35film przygodowy
21:00film sensacyjny
od 17:55serial przygodowy
18:55serial kryminalny
19:55serial kryminalny
21:00film sensacyjny
18:05magazyn filmowy
zdjęcie
20:10thriller
19:05serial obyczajowy
19:30serial obyczajowy
20:00serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia sensacyjna

Sportowe

19:00magazyn piłkarski
19:25mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Sevilla FC
21:25mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
od 17:45mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
21:00mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
21:55magazyn informacyjny
od 17:40magazyn sportowy
18:20waga superpółśrednia: Erislandy Lara - Terrell Gausha
19:25magazyn sportowy
zdjęcie
20:00mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
od 17:20mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
19:30waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
20:15mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
od 17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
19:50mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiakos Pireus
od 17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:00magazyn piłkarski
od 17:50magazyn dla niepełnosprawnych
18:25mecz 1/16 finału: SV Wiehen Wiesbaden - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:40mecz 1/16 finału: 1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!