Ogólnotematyczne

16:05program muzyczny
16:25program popularnonaukowy
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:25magazyn kulturalny
od 15:35program rozrywkowy
17:30reality show
18:35serial komediowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
16:05film animowany
17:50magazyn kulinarny
18:00reality show
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 14:30film przygodowy
zdjęcie
16:50film familijny
19:00serial sensacyjny
od 14:10dramat historyczny
16:40film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
od 15:50dramat obyczajowy
18:00serial sensacyjny
19:00program rozrywkowy

Filmowe

od 14:30melodramat
zdjęcie
16:45dramat kostiumowy
18:30komedia
od 15:50serial sensacyjny
16:50serial sensacyjny
17:50film przygodowy
od 14:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Southampton FC
16:35film dokumentalny
17:25magazyn informacyjny
17:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
od 15:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Southampton FC
17:35film dokumentalny
18:25magazyn informacyjny
18:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
od 15:05komedia
16:50dramat przygodowy
18:25film krótkometrażowy
18:30komediodramat
od 14:50thriller
16:30magazyn muzyczny
16:50komedia romantyczna
16:00film krótkometrażowy
16:35film krótkometrażowy
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
od 15:10film kostiumowy
16:40komedia
18:35thriller
18:00serial komediowy
18:35serial komediowy
19:05serial kryminalny
od 15:35komedia obyczajowa
18:00komedia obyczajowa
od 15:50film przygodowy
18:40film przygodowy
od 15:05dramat obyczajowy
17:30komedia SF
od 14:15film przygodowy
zdjęcie
18:00komedia

Sportowe

od 15:10mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
17:30magazyn piłkarski
17:55mecz: VfB Stuttgart - SC Freiburg
od 15:15mecz: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci
17:45mecz: New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
od 14:45mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
17:30waga junior ciężka: Murat Gasijew - Krzysztof Włodarczyk
od 15:00mecz finałowy gry pojedynczej
18:00mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
od 14:00mecz finałowy gry pojedynczej
17:00program informacyjny
18:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!