Program TV na niedzielę 24.03.2024
POPULARNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
TVP 1
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Władza (5/6)
13:05serial dokumentalny
Klan Kennedych (4/8)
14:10serial historyczny
Dom: Jak się łowi dzikie ptaki (8/25)
15:05serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
16:45magazyn publicystyczny
TVP 2
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (10)
od 12:45widowisko
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1658)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Patrycja Markowska (2)
15:15widowisko
Tak to leciało! (38)
16:15teleturniej muzyczny
Polsat
Epoka lodowcowa
od 11:50film animowany
Ninja Warrior Polska (59)
13:40reality show
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (198)
15:40program rozrywkowy
TVN
Co za tydzień
od 12:35magazyn kulturalny
Mam talent! (4/12)
13:15program rozrywkowy
Johnny English
15:00komedia sensacyjna
Czego pragną dziewczyny
16:45komedia
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
13:05program rozrywkowy
Samochód Jayne Mansfield
14:00dramat obyczajowy
Powrót do domu
16:25thriller
TV 4
Billy Madison
13:05komedia
Pamiętniki z wakacji (80)
15:00serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (81)
16:00serial paradokumentalny
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (18)
13:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (811)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (812)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (813)
16:00serial obyczajowy
TV Puls
Wojna z dziadkiem
od 11:50komedia
Głupi i głupszy bardziej
13:50komedia
Taxi 3
16:10komedia sensacyjna
TVN 7
Ukryta prawda (792)
od 12:55serial paradokumentalny
Detektywi (69)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Ugotowani w parach (12/13)
14:50reality show
Madagaskar
15:50film animowany
TVP Kultura
Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
od 12:35magazyn kulturalny
Chłopiec z burzy
13:20film przygodowy
Księga przestrzeni: Wakacje i woda
15:10magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Przygody pana Michała: Bułat i szabla (11/13)
15:55serial przygodowy
Serialowa nostalgia: Przygody pana Michała: Dymy nad twierdzą (12/13)
16:35serial przygodowy
TVP Polonia
Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Doroty w Markowej
13:00program religijny
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
14:30serial przygodowy
Woronicza 17
15:25program publicystyczny
Polacy to wiedzą! (91)
16:30teleturniej
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (21)
13:05serial dokumentalny
Kulinarne eskapady Phila: Hongkong (6)
14:00magazyn kulinarny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (10)
15:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (11)
16:15serial dokumentalny
FILMOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
ale kino+
Wielkie oczy
od 12:15dramat biograficzny
W pogoni za zbrodniarzem
14:10film sensacyjny
Kraina Lata
16:05dramat wojenny
AXN
Cobra 11 (8)
od 12:50serial sensacyjny
Potwory kontra obcy
13:50film animowany
To tylko seks
15:50komedia romantyczna
CANAL+ 1
O psie, który jeździł koleją
od 12:15film familijny
Blisko
13:50dramat obyczajowy
Dopóki mnie pamiętasz
15:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Pokochaj swój ogród 11 (3)
13:05magazyn poradnikowy
Pokochaj swój ogród 11 (4)
14:00magazyn poradnikowy
Zwierzęta Wajraka 2: Susły i chomiki (7)
14:55serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Rykowisko w Puszczy (8)
15:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (1)
16:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (2)
16:25serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Blisko
od 12:50dramat obyczajowy
Dopóki mnie pamiętasz
14:35dramat obyczajowy
Wiek Adaline
16:10melodramat
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (1)
od 12:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
13:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
13:55serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
14:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (5)
15:15serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
16:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (7)
16:40serial kryminalny
Epic Drama
Panna Marple: Próba niewinności
od 12:50film kryminalny
Panna Marple: Godzina zero
14:50film kryminalny
Agenci NCIS 15 (14)
16:55serial sensacyjny
HBO
Spider-Man: Homecoming
13:00film przygodowy
Wszystkie stare noże
15:10thriller
Władca Pierścieni: Powrót króla
16:50film fantasy
HBO 2
The Social Network
od 11:25dramat biograficzny
Broken Flowers
13:25komediodramat
Dziewczyna z portretu
15:15dramat biograficzny
HBO 3
Mumie
od 12:10film animowany
Zakochany bez pamięci
13:35komediodramat
Premiera: Pan Peabody i Sherman
15:20film animowany
Bullet Train
16:55film sensacyjny
Kino Polska
Rzeczpospolita babska
od 11:55komedia
Wojciech Cejrowski. Kura
14:05program rozrywkowy
Rozmowy kontrolowane
14:55komedia
Kino TV
Czterej pancerni i pies: Most (6/21)
od 12:45serial wojenny
Stój, bo mamuśka strzela
13:55komedia sensacyjna
Pogromcy duchów 2
15:50komedia SF
Polsat Film
Ace Ventura Junior
od 11:50film przygodowy
To dopiero początek
13:50komedia
Szklana pułapka 4.0
15:50film sensacyjny
Warner TV
Miasteczko Pleasantville
od 11:45komediodramat
Invictus: Niepokonany
14:19dramat biograficzny
Golfiarze
16:10komedia
SPORTOWE
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 12:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
14:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
8 wspaniałych: Iga Świątek (2/8)
16:00serial dokumentalny
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 12:55mecz: Lenovo Tenerife - Dreamland Gran Canaria
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
15:20serial dokumentalny
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
16:10mecz: Real Valladolid - SD Eibar
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 12:30mecz finałowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
15:30skoki narciarskie
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
od 12:257. etap
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
14:15kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Wyścig Gandawa-Wevelgem
16:45kolarstwo
Polsat Sport
Piłka nożna
od 12:30mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Bogdanka LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
od 11:00waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Atleci
13:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
14:00mecz: Trefl Sopot - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Tenis: Turniej ATP w Miami
16:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie
13:00slopestyle
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
14:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Tamas Lodi 14.12.2019
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50mecz: KGHM Chrobry Głogów - COROTOP Gwardia Opole
TVP Sport
Tenis stołowy: Mistrzostwa Polski
od 9:55finały
7 dni sport (7)
13:15magazyn sportowy
Żużel: Kryterium Asów - Bydgoszcz 2024
14:15żużel
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!