Program TV na niedzielę 12.05.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Pięć minut przed gwizdkiem
od 2:50film obyczajowy
Jaka to melodia?
4:10teleturniej muzyczny
Sprawa dla reportera
5:30magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski (611)
6:20talk-show prof. Jana Miodka
TVP 2
Rodzinka.pl: W salonowca gracie? (219)
4:00serial komediowy
Barwy szczęścia (2998)
4:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2999)
5:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3000)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1804)
6:35serial obyczajowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Świat według Kiepskich: Cząstki elementarne (255)
od 3:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Marsz (256)
4:10serial komediowy
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Recepta na stary dom 3 (13/14)
4:05program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (25/26)
4:30serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:00magazyn
Uwaga!
5:45magazyn reporterów
Batwheels (4/40)
6:00serial animowany
Batwheels (5/40)
6:15serial animowany
Batwheels (6/40)
6:30serial animowany
Kuchenne rewolucje: Sieradz, Sielsko Anielsko (4/14)
6:45program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Tragedia na przełęczy Diatłowa
od 2:05thriller
Kabaretowy Szał: Smile (3)
4:10program rozrywkowy
Na osi (488)
5:10magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Niedźwiedziopies (4)
6:00serial dokumentalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
7:05program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Live (2323)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Interwencja
6:00magazyn reporterów
Niebezpieczne lotniska
6:20film dokumentalny
TV 6
Sekrety sąsiadów: Nieznajomy z naprzeciwka (23)
od 3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Sąsiedzki handelek (24)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Duchy przeszłości (50)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (1)
6:00serial dokumentalny
Columbo (2)
7:00serial kryminalny
TV Puls
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Cyganie (3)
od 3:55program rozrywkowy
Dyżur 3 (37)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (38)
5:30serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Dla dobra mamy (36)
5:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: W desperacji (37)
6:55serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Lęk przed więźniem (38)
7:50serial paradokumentalny
TVN 7
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
od 3:55talk-show
Druga strona medalu 3: Mariola Gołota (1/8)
4:25talk-show
Szkoła (364)
5:00serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót (16/22)
6:00reality show
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (11/40)
6:55serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (12/40)
7:10serial animowany
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (13/40)
7:25serial animowany
Scooby-Doo
7:40komedia przygodowa
TVP Kultura
Picasso, metamorfozy od błękitu po różowy
od 3:00film dokumentalny
Teledyski
4:10magazyn muzyczny
Podróże z historią: Kruchy skarb (45)
5:15serial dokumentalny
Rozmowy (nie)wygodne
7:10program publicystyczny
TVP Polonia
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
od 3:55widowisko muzyczne
Czterdziestolatek: Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta (15/21)
4:50serial obyczajowy
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Będziemy mieszkać razem (3)
6:35serial obyczajowy
Tacy byliśmy: Anna Jantar
7:25cykl reportaży
WP
Morderstwa w Midsomer 2 (2)
od 2:50serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 6: Kabaret Zachodni (3)
4:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer (5)
7:00serial kryminalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Restart
od 3:55film krótkometrażowy
Cztery filiżanki kawy albo trzy
4:25film krótkometrażowy
Lena
4:50film krótkometrażowy
Nielegalni (4/10)
5:10serial sensacyjny
Polska z góry 4: Puszcza Kampinoska (2)
6:30serial dokumentalny
Maskarada
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
AXN
FBI 3 (13/15)
od 3:40serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (11/15)
4:30serial kryminalny
SEAL Team 6 (10)
6:10serial sensacyjny
Seal Team 5 (1)
7:10serial sensacyjny
CANAL+ 1
Bliscy
od 3:25komediodramat
Miss mokrego podkoszulka
4:40komedia
Ida
5:35dramat obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Latająca maszyna
7:15film familijny
CANAL+ Family
Grunt to ogród (19)
od 3:40magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (20)
4:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (1)
4:40magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (2)
5:10magazyn poradnikowy
Grunt to ogród 2 (3)
5:35magazyn poradnikowy
Tomek i przyjaciele (7)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele (8)
6:10serial animowany
Polly Pocket 5 (3)
6:25serial animowany
Marta mówi: Poszukiwacze zaginionej kartki (16)
6:50serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (23)
7:40serial animowany
CANAL+ Film
Welcome Homo
od 3:35komedia
Skowyt
5:05film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Masz ci los!
6:30komedia
CANAL+ Premium
Miss mokrego podkoszulka
od 3:40komedia
Ida
4:35dramat obyczajowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Latająca maszyna
6:15film familijny
Premierowa Jazda: Magdalena Wieczorek
7:30magazyn
T-Rex. Historia ewolucji
7:50film dokumentalny
CBS Europa
Dziecko w czasie
od 3:30dramat obyczajowy
Bliżej gwiazd (7/20)
5:20serial dokumentalny
Boso w parku
6:00komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 1 (23)
od 3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 2 (24-ost.)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Piraci z Wielkich Jezior (10)
5:15serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 2 (24-ost.)
6:15serial kryminalny
Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
7:00serial kryminalny
HBO 2
Moc
4:00film dokumentalny
Walka żywiołów
6:00dramat obyczajowy
Hotel Transylwania 2
7:25film animowany
HBO 3
Creed: Narodziny legendy
6:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Zamknąć za sobą drzwi
od 3:20film sensacyjny
Fik-mik
5:00film obyczajowy
Tego się nie robi kotu
6:00film krótkometrażowy
Panny i wdowy
6:15film historyczny
Kino TV
Człowiek z blizną
od 1:00dramat gangsterski
Bonanza: Mściciel
4:40serial obyczajowy
Bonanza: Misja
5:50serial obyczajowy
Stara baśń
6:50film kostiumowy
Polsat Film
Ślad: Sygnał z tamtego świata (4)
od 3:20serial kryminalny
Ślad: Bursztynowe koraliki (5)
4:20serial kryminalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (162)
6:00program rozrywkowy
Był sobie człowiek: Pierwsze imperia (5)
7:55serial animowany
Stopklatka
Przygody Merlina 4: Miecz w kamieniu - część 1 (51)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 11: Imiona gwiazd (148)
7:00serial kryminalny
Warner TV
Długi pocałunek na dobranoc
od 1:55film sensacyjny
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
4:20serial animowany
Zapomniana przeszłość
4:40dramat obyczajowy
Z góry przepraszam: Kostki z dupy (3)
5:20serial komediowy
Laboratorium Dextera (11)
5:47serial animowany
Chojrak - tchórzliwy pies (6)
5:57serial animowany
Zła od urodzenia
6:05dramat kryminalny
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Boks: BKFC 61 w Uncasville
od 3:00waga piórkowa: Jimmie Rivera - Daniel Straus
Liga+
4:15magazyn piłkarski
LaLiga World
5:30magazyn piłkarski
Liga+
6:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
7:30mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 3:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
5:00wyścigi samochodowe
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
od 3:00wyścigi samochodowe
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy: Kyren Wilson - Jak Jones
Polsat Sport 1
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
4:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
Siatkówka kobiet
6:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Polsat Sport 2
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
6:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!