Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Cztery wesela i pogrzeb
od 21:10komedia romantyczna
Chirurdzy: Neuroradiologia (9/10)
23:15serial dokumentalny
Zlecenie
0:15thriller
Strażnik pokoju
1:55film sensacyjny
TVP 2
Izabela, królowa Hiszpanii (2)
23:00serial kostiumowy
Moja super eksdziewczyna
23:50komedia romantyczna
Tajemnice rodu Valentów 2 (33)
1:35serial historyczny
Tajemnice rodu Valentów 2 (34)
2:35serial historyczny
Polsat
Jeszcze większe dzieci
od 21:05komedia
Nadchodzi Polly
23:30komedia romantyczna
Jak ugryźć 10 milionów
1:10komedia kryminalna
TVN
Niebezpieczny
od 22:45thriller
Superwizjer
0:45magazyn reporterów
Dowody zbrodni 7 (6/22)
1:20serial kryminalny
Szpital (182)
2:20serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
od 22:50program rozrywkowy
Jezioro tajemnic
23:40thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
1:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (4)
2:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (5)
2:45program rozrywkowy
TV 4
Haker
od 22:55thriller
Love Island. Wyspa miłości (26)
1:00reality show
Wspaniali ludzie (3)
2:20serial dokumentalny
Interwencja
2:50magazyn reporterów
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (712)
23:00serial kryminalny
Więzienie (37)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (38)
0:35serial dokumentalny
Święty (141)
1:00serial komediowy
Święty (142)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Na straży prawa
od 22:30film sensacyjny
Miasto gniewu
0:15dramat sensacyjny
Dzielnica strachu 6 (247)
2:30serial kryminalny
TVN 7
Judasz i Czarny Mesjasz
od 21:00dramat biograficzny
Wieczór gier
23:40komedia
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (36/40)
1:50reality show
Mój sąsiad morderca 7 (11/20)
2:40serial dokumentalny
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Marek Kądziela
od 22:55koncert
Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
0:20dramat kryminalny
Ukraińska czytanka: Łarysa Denysenko
1:55cykl felietonów
Tarantino: Bękart kina
2:20film dokumentalny
TVP Polonia
Lot do wolności
od 22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (861)
0:00teleturniej
Vito odkrywa Polskę: Jura Krakowsko-Częstochowska (2)
0:30cykl reportaży
Magazyn z Wysp (292)
1:00magazyn
Przepis dnia (35)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Dla twojego dobra (918)
2:15serial obyczajowy
WP
Mistrzowie Kabaretu 9: Czesuaf (3)
23:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kawa, herbata, coś mocniejszego (1)
0:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (5)
1:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Matki, żony, kochanki (2)
2:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Chętni na kasę
od 22:20film sensacyjny
Granica zbrodni 2 (1)
0:20serial kryminalny
Granica zbrodni 2 (2)
1:25serial kryminalny
Minuta ciszy (3)
2:15serial obyczajowy
AXN
MacGyver (3)
23:00serial akcji
MacGyver (4)
23:55serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (19)
0:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (20)
1:50serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (1)
2:45serial obyczajowy
CANAL+ 1
Detektyw Knight: Łotr
23:00film sensacyjny
Egzorcyzmy siostry Ann
0:45horror
Dzieci chaosu
2:15film dokumentalny
CANAL+ Family
Terapia par 3 (15)
23:00reality show
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
23:40serial dokumentalny
Twardzielki: Dominka Rembelska (11)
0:10serial dokumentalny
Wyraj
0:50film krótkometrażowy
Warzywa i owoce
1:10etiuda filmowa
Małe-wielkie zmiany 2 (7)
1:50serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (8)
2:15serial dokumentalny
Jakubiak rozgryza Polskę: Kapuśniak (1)
2:50magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Prześwietlenie
od 21:30dramat obyczajowy
Zawsze będę widzieć wasze twarze
23:35dramat obyczajowy
Zimne ognie
1:30dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Detektyw Knight: Łotr
od 22:00film sensacyjny
Egzorcyzmy siostry Ann
23:45horror
Dzieci chaosu
1:15film dokumentalny
Słoń
2:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Baronowie (4)
od 22:50serial obyczajowy
Purpurowe rzeki 4 (5)
23:45serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (6)
0:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (7)
1:35serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (8)
2:20serial kryminalny
CBS Europa
Druga szansa
od 21:00dramat obyczajowy
Oczy anioła
23:15dramat obyczajowy
Dziewczyna mojego kumpla
1:15komedia romantyczna
Epic Drama
Domina 2 (4)
od 22:30serial historyczny
Hiszpańska księżniczka: Bitwa o Henryka (4)
23:35serial kostiumowy
Detektyw Murdoch 12: Halo, proszę pana? (6)
0:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
1:40serial kryminalny
Archie (1)
2:25serial biograficzny
HBO 2
Pełne koło: Something Different (1)
23:00serial kryminalny
Blok 99
0:00dramat kryminalny
Pierwszy reformowany
2:15dramat obyczajowy
HBO 3
Zawrót głowy
od 22:10komedia
Premiera: Desperado
23:50film sensacyjny
Kolejny film o Boracie
1:35komedia
Kino Polska
Mała Moskwa
od 21:55melodramat
Supernova
0:25dramat obyczajowy
Wielka wsypa
1:55komedia sensacyjna
Polsat Film
Sensacyjna środa: Hanna
od 21:00thriller
Anioły i demony
23:20thriller
Gliniarze: Rodzeństwo (561)
2:10serial paradokumentalny
Warner TV
Słaby punkt
od 22:00thriller
Zabójcza broń 2
0:10film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 3
2:15horror
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Ligue1 Review
od 22:30magazyn piłkarski
LaLiga World
23:30magazyn piłkarski
Basket Office
0:00magazyn koszykarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
1:35mecz: Girona FC - FC Barcelona
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
LaLiga World
1:30magazyn piłkarski
Ligue1 Review
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:005. etap: Genua - Lukka
Kolarstwo: Tro Bro Leon
0:00kolarstwo
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
1:00finały boulderingu kobiet
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
2:15finały wspinaczki na czas kobiet
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 22:45finały wspinaczki nz czas kobiet
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
23:302. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
0:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:005. etap: Genua - Lukka
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 22:30mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
1:00waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim
1:00walka: Michał Andryszak - Evgeniy Holub 22.01.2022
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
23:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: Babilon MMA 39 w Radomiu
1:00walka: Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 43: Soldić vs. Du Plessis (6)
23:45magazyn sportów walki
Boks: Gala w Stateline
2:00waga ciężka: Efe Ajagba - Joe Goodall
Boks: Gala w Turynie
2:50podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!