Program TV na wtorek 07.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 2
M jak miłość (1804)
od 20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Mistrz ucieczek (570)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Izabela, królowa Hiszpanii (1)
23:00serial kostiumowy
Show
23:50film sensacyjny
TVN
Milionerzy (738)
od 20:55teleturniej
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (4/6)
21:35reality show
Kuba Wojewódzki (10/12)
22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
Skazana 3 (4/7)
0:15serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
W rozkwicie
od 20:00dramat kryminalny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (22)
21:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
22:45program rozrywkowy
Radioaktywny terror
23:40thriller
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (20)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (709)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (710)
23:00serial kryminalny
Więzienie (35)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (36)
0:35serial dokumentalny
TV Puls
Po śladach mordercy
od 20:00film kryminalny
Niebezpieczni intruzi
22:00thriller
Prawo zbrodni
23:55dramat kryminalny
TVP Kultura
Sprawa Dantona
od 20:00sztuka Stanisławy Przybyszewskiej
Lekkie obyczaje: Mąż fryzjerki
22:45dramat kryminalny
Bunuel: surrealista wśród reżyserów
0:20film dokumentalny
TVP Polonia
Tylko jeden skecz: "Tofik" - Kabaret Ani Mru-Mru (1)
23:20program rozrywkowy
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (860)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Murcia
0:30magazyn kulinarny
WP
Premiera: Ambulans 9 (6)
od 20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (22)
21:20serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni (4)
23:20program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Polak, Rusek, Niemiec (7)
0:20program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera: Niewierna
od 20:10dramat obyczajowy
W pętli czasu
22:20thriller
Złe baśnie
0:15thriller
AXN
Rekrut 5 (8)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (8/22)
22:00serial kryminalny
MacGyver (1)
23:00serial akcji
MacGyver (2)
23:55serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
0:55serial sensacyjny
CANAL+ 1
Brygada (6)
21:05serial sensacyjny
Premiera: Narodziny mistrza - Boris Becker
22:00film biograficzny
Hipnoza
23:40thriller
CANAL+ Family
Miss '89 (4)
21:00serial obyczajowy
Terapia par 3 (10)
22:05reality show
Terapia par 3 (11)
22:40reality show
Terapia par 3 (12)
23:10reality show
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
23:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
0:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
After
od 20:00melodramat
Mafia Mamma
21:45komedia sensacyjna
Tori i Lokita
23:25dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Premiera: Narodziny mistrza - Boris Becker
21:00film biograficzny
Hipnoza
22:40thriller
Ślub doskonały
0:10komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Nie zostawiaj mnie (3)
od 20:45serial kryminalny
Wilk 2 (2)
21:45serial obyczajowy
Granica zbrodni (4)
22:00serial kryminalny
Granica zbrodni (5)
22:45serial kryminalny
Granica zbrodni (6)
23:30serial kryminalny
Miss '89 (5)
0:20serial obyczajowy
CBS Europa
Mów mi Dave
21:00komedia
SpongeBob: Na suchym lądzie
22:50komedia
Mamo, wróć (1/3)
0:45dramat obyczajowy
Epic Drama
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Poczucie zagrożenia (14)
od 20:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
0:25serial kryminalny
HBO
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
21:00serial obyczajowy
Królowa wojownik
21:50dramat przygodowy
Wanted: Ścigani
0:05film sensacyjny
HBO 2
Inwestorzy amatorzy
od 19:30komediodramat
Bez urazy
21:15komedia
Tamte dni, tamte noce
23:00melodramat
HBO 3
Premiera: Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
21:00serial dokumentalny
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
21:45serial obyczajowy
Martwe zło: Przebudzenie
22:40horror
Helikopter w ogniu
0:15dramat wojenny
Kino Polska
Rozmowy kontrolowane
od 20:00komedia
Mały Zgon (9)
22:05serial kryminalny
Mały Zgon (10-ost.)
23:20serial kryminalny
Porno
0:40komedia
Stopklatka
Dzień zagłady
od 20:00film katastroficzny
Najlepsi z najlepszych
22:25film sensacyjny
Potop Redivivus
0:40film historyczny
Warner TV
Kosmiczni kowboje
od 20:00film SF
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
22:25komedia
Zabójcza broń
0:05film sensacyjny
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Basket Office
od 20:00magazyn koszykarski
Ekstrapaka: 31. kolejka
21:35magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
22:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Getafe CF - Athletic Club
CANAL+ Sport 5
Boll Speedway Camp 2024
21:00reportaż
Magazyn PGE Ekstraliga
21:30magazyn żużlowy
Basket+
23:00newsy sportowe
Basket Office
23:20magazyn koszykarski
Eurosport 1
Jeździectwo: Royal Windsor Horse Show
21:00jeździectwo
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:004. etap: Acqui Terme - Andora
The Minute
23:55magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 20:004. etap: Acqui Terme - Andora
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
22:00mecz finałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu kobiet
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 20:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
TVP Sport
Hokej
od 18:25mecz towarzyski: Polska - Dania
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
21:10podsumowanie
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 21 - walka: Mamed Chalidow - Kendall Grove (5)
23:45magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!