Program TV na niedzielę 12.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Komisarz Alex 19: Sąsiadka (230)
od 17:35serial kryminalny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Sanatorium miłości 6 (10-ost.)
21:20reality show
TVP 2
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:25studio
Ostateczne poświęcenie
20:00dramat wojenny
Polsat
Nasz nowy dom (320)
od 17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Państwo w państwie (526)
19:30program publicystyczny
Dom Gucci
20:00film kryminalny
TVN
The Traitors. Zdrajcy (11/13)
18:00program rozrywkowy
Kronika Speedway Grand Prix (2/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Sekret w ich oczach
20:00dramat kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
19:00program rozrywkowy
Viktor
20:00film sensacyjny
TV 4
Gliniarze: Ostra babka (901)
18:00serial paradokumentalny
Gliniarze: To był błąd (902)
19:00serial paradokumentalny
Hanna
20:00thriller
TV 6
Policjantki i Policjanci (851)
18:05serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (852)
19:05serial obyczajowy
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (22)
20:05serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (23)
21:00serial kryminalny
TVP Kultura
Niedziela z...: Janem Englertem
od 17:15program kulturalny
Niedziela z... Janem Englertem: Kolumbowie: Śmierć po raz pierwszy (1/5)
18:10serial wojenny
Tamte lata, tamte dni: Jan Englert
19:20magazyn kulturalny
Człowiek, który gapił się na kozy
20:00komediodramat
Wariat
21:40sztuka Rafała Wojasińskiego
TVP Polonia
M jak miłość (1790)
od 17:20serial obyczajowy
Elektryczne Gitary na dobry wieczór
18:10widowisko muzyczne
no... wiadomo (9)
19:00magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Gangsterskie tajemnice (240)
20:20serial kryminalny
Wszystko, co kocham
21:15dramat obyczajowy
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (4)
18:00serial dokumentalny
Śmiercionośna powódź
18:55film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
19:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Zdolni i Skromni 2 (5)
20:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Spółka z o.o. (2)
21:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Żona pilota
od 15:55dramat obyczajowy
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
18:10komedia romantyczna
Premiera: McDonald i Dodds 3 (2)
20:10serial kryminalny
Kino Mówi: Z Cannes: Natura miłości
21:55komedia romantyczna
AXN
Lara Croft: Tomb Raider
18:00film przygodowy
Snajper: Kolejne starcie
20:00thriller
Snajper: Niewidzialny zabójca
21:55film sensacyjny
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Liga+ Extra
20:45magazyn piłkarski
CANAL+ Family
Superskały. Historia wykuta w kamieniu (4)
od 17:05serial dokumentalny
Zaginione światy (1)
18:10serial dokumentalny
Zaginione światy (2)
19:05serial dokumentalny
Bodyguard Zawodowiec
20:05komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Sam i Kate
od 17:55komediodramat
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Włamywacz
20:00thriller
Canal+ Film w akcji: Podniebne sekrety
21:35thriller
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Liga+ Extra
19:45magazyn piłkarski
Brygada (7)
21:30serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
Dyżur (1)
od 17:50serial obyczajowy
Dyżur (2)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (3)
19:15serial obyczajowy
Yellowjackets 2 (5)
20:00serial grozy
Yellowjackets 2 (6)
20:55serial grozy
Yellowjackets 2 (7)
21:55serial grozy
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Rodzina przede wszystkim (24-ost.)
od 17:45serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Samotnik (1)
18:35serial sensacyjny
Panna Marple: Błękitne geranium
19:30film kryminalny
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
21:25film kryminalny
HBO
Mężczyzna imieniem Otto
18:05komediodramat
Niedzielny megahit. Premiera: Trzynastu
20:10dramat obyczajowy
HBO 2
Szpieg, którego nie było
od 17:30thriller
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (6)
19:30talk-show
Maszyna
20:15komedia sensacyjna
HBO 3
Taurus
od 17:25dramat biograficzny
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
19:05serial obyczajowy
Sympatyk: Give Us Some Good Lines (4)
19:55serial szpiegowski
Premiera: Czuję twój oddech (5)
21:00serial kryminalny
Premiera: Czuję twój oddech (6)
21:50serial kryminalny
Kino Polska
Syzyfowe prace: 1884 (2)
od 17:00serial obyczajowy
Pejzaż horyzontalny
18:20film obyczajowy
Wymyk
20:00dramat obyczajowy
Sztos
21:55film sensacyjny
Polsat Film
Faceci w czerni
od 16:20komedia SF
Hellboy
18:25horror SF
Klasyczna niedziela: Bad Boys 2
21:00komedia sensacyjna
Stopklatka
Stawka większa niż życie: Bez instrukcji (13)
od 17:40serial wojenny
Stawka większa niż życie: Edyta (14)
18:50serial wojenny
Ława przysięgłych
20:00dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:10mecz: Atletico Madryt - Celta Vigo
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Valencia CF - Rayo Vallecano
Piłka nożna: Liga francuska
20:55Multifoot
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 16:15mecz: Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Koszykówka mężczyzn: NBA
18:55mecz: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Piłka nożna: Liga francuska
20:55Multifoot
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
od 17:45wyścig elity kobiet
Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Europy - Cheile Gradistei 2024
19:00wyścig elity mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:005. etap
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
21:00finały boulderingu kobiet
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
18:00wyścigi samochodowe
Golf: Wells Fargo Championship
19:00finał
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Łotwa - Francja
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
19:00studio
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Szwecja - Polska
Polsat Sport 2
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
od 17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
20:20mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Polsat Sport 3
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Dania - Kanada
KOTV Classics
19:00magazyn bokserski
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Austria - Szwajcaria
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 17:20mecz: Słowacja - Polska
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17 - Szwecja 2024
20:10mecz grupy B: Portugalia - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!