Program TV na środę 01.05.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)
od 17:35serial kryminalny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (5)
18:25cykl felietonów
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem
20:30koncert
TVP 2
Asterix na olimpiadzie
od 17:20komedia przygodowa
Rodzinka.pl: Kalejdoskop (252)
19:25serial komediowy
Spectre
20:00film sensacyjny
Polsat
Pani Doubtfire
od 16:10komedia
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Nasz nowy dom (317)
20:05reality show
Duże dzieci
21:05komedia
TVN
Wredne dziewczyny
od 17:00komedia
Na Wspólnej (3811)
20:05serial obyczajowy
Milionerzy (735)
20:40teleturniej
The Traitors. Zdrajcy (10/13)
21:15program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Ciach
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów
19:00program rozrywkowy
Król chmur
20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał
21:40program rozrywkowy
TV 4
Mission Impossible
od 16:45film sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1153)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (796)
20:00serial kryminalny
Prawdziwa jazda
21:00komedia sensacyjna
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (5)
od 17:15serial sensacyjny
Opancerzony
18:20film sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (15)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (16)
21:00serial sensacyjny
TVP Kultura
Rzecz Polska: Crystal i Alexis
18:00cykl dokumentalny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (3)
18:15cykl felietonów
Którędy po sztukę: Floren Władysława Łokietka
18:30magazyn kulturalny
Klasyczna literatura i kino: Romantyczna miłość (1)
18:40serial dokumentalny
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (4)
19:35cykl felietonów
Ukraińska czytanka: Taras Prochaśko
19:45cykl felietonów
Kingsajz
20:00komedia
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (5)
21:55cykl felietonów
TVP Polonia
Leśniczówka (700)
od 17:55telenowela
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (4)
18:20cykl felietonów
Ziemia obiecana
18:25serial obyczajowy
Polska w Unii Europejskiej. 20 lat później (5)
19:20cykl felietonów
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem
20:30koncert
WP
Policjanci z sąsiedztwa 4 (3)
18:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (29)
19:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (30)
19:55serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 3 (5)
21:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Bardzo poszukiwany człowiek
18:00thriller
Zdrajca (1)
20:10serial sensacyjny
Zdrajca (2)
21:00serial sensacyjny
Zdrajca (3)
21:40serial sensacyjny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
od 17:20serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (10)
18:10serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (17)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (18)
20:05serial kryminalny
The Good Doctor 5 (18)
21:05serial obyczajowy
CANAL+ Family
Gujana (3)
od 17:10serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: W Żywcu i okolicach (8)
18:15serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: Zamki i pałace Podkarpacia (9)
18:40serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 4: Śladami krzyżackich warowni (10)
19:10serial dokumentalny
Polska z góry 5: Na południe od Warszawy (1)
19:30serial dokumentalny
Maria Antonina (3)
20:05serial biograficzny
Maria Antonina (4)
21:05serial biograficzny
CANAL+ Film
Premiera: Hollywood Buzz
od 17:45magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
18:15komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Zielona granica
20:00dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Wiek Adaline
od 17:15melodramat
Święto ognia
19:05komedia obyczajowa
Premiera: Premierowa Jazda: Krystian Pesta
20:45magazyn
Premiera: Vigil 2 (2)
21:00serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
The Office PL 3: Wywiad (5)
od 17:45serial komediowy
The Office PL 3: Widzenie (6)
18:10serial komediowy
Dyżur (1)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (2)
19:15serial obyczajowy
Leopard Skin (1)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (2)
20:25serial kryminalny
Leopard Skin (3)
20:55serial kryminalny
Leopard Skin (4)
21:25serial kryminalny
Baronowie (1)
21:55serial obyczajowy
CBS Europa
Wielka włóczęga
od 16:45komedia wojenna
Tatuaż
19:10komedia
SpongeBob Kanciastoporty
21:00film animowany
Epic Drama
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 13: Zakres operacji (18)
19:35serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
20:30serial kryminalny
Sisi 3 (6-ost.)
21:30serial kostiumowy
HBO
Zakochany bez pamięci
od 16:45komediodramat
7500
18:35thriller
Miłość i śmierć: Do No Evil (4)
20:10serial kryminalny
Miłość i śmierć: The Arrest (5)
21:00serial kryminalny
Sympatyk (3)
21:55serial szpiegowski
HBO 2
Spisek przeciwko Ameryce (3)
od 17:30serial obyczajowy
Spisek przeciwko Ameryce (4)
18:25serial obyczajowy
Cała prawda o Szekspirze
19:30dramat biograficzny
Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody
21:15film biograficzny
HBO 3
Czuję twój oddech (1)
od 17:15serial kryminalny
Czuję twój oddech (2)
18:10serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 4: Corner Boys (8)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 4: Know Your Place (9)
20:00serial kryminalny
Premiera: East New York: In the Bag (18)
21:00serial kryminalny
Nasza bandera znaczy śmierć: Pilot (1)
21:45serial przygodowy
Kino Polska
Stawka większa niż życie: Zdrada (12/18)
od 17:20serial wojenny
Stawka większa niż życie: Bez instrukcji (13)
18:50serial wojenny
Stacja
20:00film kryminalny
Polsat Film
Król rozrywki
od 16:20musical
Uncharted
18:35film przygodowy
Sensacyjna środa: Kingsman: Złoty krąg
21:00komedia sensacyjna
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (19)
od 17:35serial sensacyjny
Alf 4: Muszę być sobą (23)
18:30serial komediowy
Alf (1)
19:00serial komediowy
Alf: Nieznajomi nocą (2)
19:25serial komediowy
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
20:00komedia
Zabójcza broń
21:35film sensacyjny
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Premiera: LaLiga World
18:00magazyn piłkarski
Liga+ Extra
18:30magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
20:15magazyn piłkarski
Ligue1 Review
21:15magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
18:00magazyn żużlowy
Magazyn PGE Ekstraliga
18:30magazyn żużlowy
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
20:15mecz: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 15:25mecz ćwierćfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:30mecz ćwierćfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz ćwierćfinałowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:40rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: SC Magdeburg - Industria Kielce
Eurosport 2
We Dare to Dream
18:00magazyn sportowy
Discovery golf
20:00magazyn sportowy
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
20:30cross country olympic kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
21:00cross country olympic mężczyzn
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:003. mecz finałowy fazy-play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:30mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 17:30mecz: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00studio
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga szkocka
18:00mecz: St. Mirren FC - Rangers FC
Piłka nożna: Liga czeska
20:30mecz: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
TVP Sport
Boks: KnockOut Boxing Night 27 w Rzeszowie
20:55waga junior ciężka: Michał Cieślak - Dylan Bregeon; waga bridger: Łukasz Różański - Alen Babić
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!