Program TV na czwartek 09.05.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Oczy na niebie (68)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Sztuka translacji (74)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Twoja szansa (255)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Ostatni taniec (381)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (5)
11:35serial dokumentalny
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Zagubiona dziewczyna (757)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Przeklęte mieszkanie (758)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Dzięki Bogu (138)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Zatroskani rodzice rozwiązują zagadkę blizny na brzuchu swojej córki (825)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Obrona konieczna (732)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Bąków, Chata po Zbóju (13/15)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (15)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (3)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (3)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Bogaty dom - biedny dom (5)
8:00reality show
Dlaczego ja?: 10-latek wozi matkę samochodem (857)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 22-latka zapomniała, że ma trafić do aresztu (858)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Facet i dziecko (924)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1158)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (12)
11:00serial sensacyjny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Rodzinne święto (4)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rysa na lakierze (5)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (201)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (202)
11:00telenowela
TVN 7
Szpital (745)
od 7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1118)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (855)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (856)
10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Niespełnione żądania (636)
11:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Ukraińska czytanka: Łarysa Denysenko
8:40cykl felietonów
Jan Serce: Zgryzoty (5/10)
9:05serial obyczajowy
Błękitna nuta
10:20dramat biograficzny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Nad Niemnem (536)
11:10magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (2953)
11:30serial obyczajowy
WP
Maszyny, które zmieniły świat: Imperia traktorów (1)
od 7:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 8 (1)
8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (17)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii: Meksyk (2)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (9)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (825)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Kino Mówi: Strefa komfortu: Po miłości
od 7:50dramat obyczajowy
Warzywa i owoce
9:45etiuda filmowa
Fuks
10:25komedia sensacyjna
AXN
SEAL Team 6 (9)
od 7:55serial sensacyjny
SEAL Team 6 (10)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (4)
9:55serial kryminalny
S.W.A.T. 5 (1)
10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 5 (2)
11:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Ida
od 7:35dramat obyczajowy
Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego (1)
8:55film dokumentalny
Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego (2)
9:50film dokumentalny
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
10:45komedia
CANAL+ Family
Marta mówi! (14)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia grecka: Klasyki greckie (1)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Potrawy z pieca (2)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Owoce morza (3)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Potrawy mięsne (4)
10:25magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie (10)
11:00magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (1)
11:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Masz ci los!
8:10komedia
Hollywood Buzz
9:45magazyn filmowy
Szepty wody
10:15film krótkometrażowy
Werner Herzog. Radykalny marzyciel
10:35film dokumentalny
CANAL+ Premium
Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego (1)
od 7:55film dokumentalny
Oman. Cuda Półwyspu Arabskiego (2)
8:50film dokumentalny
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
9:45komedia
The Hero
11:20film krótkometrażowy
Pimi z Krainy Tygrysów
11:45film przygodowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (7)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Odwieczne piękno Egiptu (7)
10:40serial dokumentalny
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
11:30serial dokumentalny
CBS Europa
Bezpłodna kukułka
od 6:30komediodramat
SpongeBob: Na suchym lądzie
8:35komedia
Boso w parku
10:30komedia romantyczna
Epic Drama
Grantchester 2 (1)
od 7:30serial kryminalny
Inspektor George Gently 6: Honorowo (3)
8:30serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Martwy przepis (23)
10:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Murdoch i skarb z Limy (15)
11:10serial kryminalny
HBO 2
Mamma Mia!
od 7:40komedia muzyczna
Venom
9:30film SF
Pępek świata 8: Exes and Ohhhs (17)
11:25serial komediowy
Pępek świata 8: The Par-Tay (18)
11:45serial komediowy
HBO 3
Święta na farmie
od 7:55komedia romantyczna
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Precious Fragmentation (17)
9:25serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Pants Alternative (18)
9:45serial komediowy
Kwiat jabłoni
10:10dramat obyczajowy
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs
od 7:40program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs
8:35program rozrywkowy
Parada oszustów: Tajny detektyw (3)
9:35serial sensacyjny
Chłopi: Boryna (1)
10:45film obyczajowy
Kino TV
Poirot: Zagadka na morzu
od 7:45serial kryminalny
Poirot: Niewiarygodna kradzież
8:50serial kryminalny
Poirot: Dwanaście prac Herkulesa
9:55serial kryminalny
Prześladowca
11:55thriller
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Śmiertelna sztuczka (6)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (51)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (52)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Wszystko dla Ciebie (78)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zaczadzony umysł (219)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Protest szoł (87)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (18)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Czarownice i inne kobiety (113)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Nieboszczyk i dziecko (114)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Nieboszczyk jeszcze żył (115)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf: Znów w trasie (11)
od 7:50serial komediowy
Alf: O, Tannerbaum (12)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (17)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (18)
9:45serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (23)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (24)
11:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:00mecz: Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
Polska Liga Żeglarska: Ekstraklasa, Sztynort
8:10magazyn sportowy
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Arsenal FC - AFC Bournemouth
Piłka nożna: Liga francuska
11:15mecz: AS Monaco - Clermont Foot 63
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
10:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: Korona Kielce - Piast Gliwice
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 7:005. etap: Genua - Lukka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:005. etap: Genua - Lukka
Eurosport 2
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 7:00finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
8:301. etap
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:305. etap: Genua - Lukka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00mecz finałowy
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 7:50podsumowanie
Karate tradycyjne: Mistrzostwa Polski - Puławy 2024
9:55sporty walki
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
10:55mecz 2. rundy fazy play-off: GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!