Program TV na sobotę 11.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Akacjowa 38 (374)
od 18:45telenowela
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze (21)
19:40program rozrywkowy
Kto nas wzywa - 70 lat GOPR
20:00skrót koncertu
Postaw na milion (339)
21:05teleturniej
Panorama
22:10magazyn informacyjny
Królowe przekrętu
22:45komedia kryminalna
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (347)
19:15program publicystyczny
Toy Story 4
20:00film animowany
Bad Boys
22:10komedia sensacyjna
TVN
Raport Speedway Grand Prix (2/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Mam talent! (11/12)
20:00program rozrywkowy
Dwa tygodnie na miłość
22:20komedia romantyczna
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (25)
19:00program rozrywkowy
Tragedia na przełęczy Diatłowa
20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
22:10program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1141)
19:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1142)
20:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (801)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (802)
22:00serial kryminalny
TV 6
Columbo (3)
od 18:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (45)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (46)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (47)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (765)
19:00serial obyczajowy
Mocne sobotnie kino: Braven
20:00film sensacyjny
Niezniszczalni 2
22:00film sensacyjny
TVN 7
Pacific Rim: Rebelia
od 17:40film SF
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
20:00film fantasy
Poszukiwany
22:30film sensacyjny
TVP Kultura
Kino retro: Niech żyje taniec
od 17:55film muzyczny
Bilet do kina: Wojna o prąd
20:00dramat obyczajowy
Marek Biliński - Życie jest muzyką
22:00film dokumentalny
TVP Polonia
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Stan Borys (8)
od 18:10widowisko
Kabaretowe Naj: Piosenki kabaretowe na maj
19:10program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Muzeum Polskiej Piosenki: "Jestem kobietą" - Edyta Górniak (76)
20:20program rozrywkowy
Droga do finału
20:30reportaż
WP
Policjanci z sąsiedztwa 4 (1)
19:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 11: Chyba, część 2 (8)
20:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (4)
21:00program rozrywkowy
Mam talent Ameryka - All Stars (4)
21:35program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
McDonald i Dodds 3 (1)
od 18:25serial kryminalny
Bez winy
20:10thriller
Wróg doskonały
22:30thriller
AXN
Hotel Transylwania 2
od 18:15film animowany
Snajper: Niewidzialny zabójca
20:00film sensacyjny
Obietnica
22:10dramat kryminalny
CANAL+ 1
Dla niej wszystko
od 18:05dramat kryminalny
Narodziny mistrza - Boris Becker
20:15film biograficzny
Premiera: Kandahar
22:00thriller
CANAL+ Family
Ameryka. Prawo do broni
19:05film dokumentalny
Operacja "Napoleon"
20:05thriller
Życie w błocie się złoci
22:10dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Bezmiar
od 18:15dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Superposition
20:00thriller
Wieloryb
21:40dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Dla niej wszystko
od 17:05dramat kryminalny
Narodziny mistrza - Boris Becker
19:15film biograficzny
Premiera: Kandahar
21:00thriller
Rafa. Osaczone
22:55thriller
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (5)
od 18:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
19:10serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (1)
20:00serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (2)
20:50serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (3)
21:45serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (4)
22:40serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Martwy przepis (23)
od 18:40serial kryminalny
Premiera: Poirot 12: Przyjdź i zgiń (4)
19:30serial kryminalny
Premiera: Poirot 12: Morderstwo w Orient Ekspresie (3)
21:30serial kryminalny
HBO
Premiera: Czas na miłość
od 18:05komediodramat
Premiera: Dla Leslie
20:10dramat obyczajowy
Men
22:10horror
HBO 2
Meg 2: Głębia
od 17:35film SF
Aquaman i Zaginione Królestwo
19:30film SF
Bunt
21:35dramat obyczajowy
HBO 3
Premiera: Miłość i śmierć: Sssshh (7)
19:00serial kryminalny
Hacks: There Is No Line (1)
20:00serial komediowy
Hacks: Primm (2)
20:30serial komediowy
Hacks: A Gig's a Gig (3)
21:05serial komediowy
Hacks: D'Jewelry (4)
21:35serial komediowy
Hacks: Falling (5)
22:05serial komediowy
Hacks: New Eyes (6)
22:35serial komediowy
Kino Polska
Żegnaj, Ameryko!
od 18:25film obyczajowy
Show
20:00film sensacyjny
Córy szczęścia
22:45dramat obyczajowy
Kino TV
Mistrz kierownicy ucieka 2
od 17:55komedia sensacyjna
Londyn w ogniu
20:00film sensacyjny
Ludzie honoru
22:05dramat sensacyjny
Stopklatka
Bohater ostatniej akcji
od 17:30komedia sensacyjna
Głośne hity: Powrót do przyszłości
20:00komedia SF
Igrzyska śmierci
22:30dramat SF
Warner TV
Akademia policyjna 6: Oblężenie
od 17:55komedia
Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie
19:35komedia
Chyłka - Oskarżenie (3)
21:05serial kryminalny
Chyłka - Oskarżenie (4)
22:00serial kryminalny
Infiltracja
22:55dramat sensacyjny
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Boks: Walka o pasy IBO Word i WBA World w Cardiff
20:30waga półśrednia: Lauren Price - Jessica McCaskill
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 18:35mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Granada CF - Real Madryt CF
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 18:45finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig dookoła Węgier
20:004. etap
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
21:00wyścigi samochodowe
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:008. etap: Spoleto - Prati di Tivo
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
od 16:15wyścigi samochodowe
Golf: Wells Fargo Championship
19:303. runda
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
19:00studio
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: USA - Niemcy
Polsat Sport 2
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 17:20mecz: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Norwegia - Czechy
Polsat Sport 3
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
od 17:304. mecz finałowy fazy play-off: BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
20:20mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
22:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
od 18:55mecz 2. rundy fazy play-off: Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Kajakarstwo: Zawody Pucharu Świata w Szeged
21:10finały
Sportowy wieczór
22:15program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!