Program TV na wtorek 07.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:20teleturniej muzyczny
Klan (4334)
17:55telenowela
Leśniczówka (888)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (163)
20:30telenowela historyczna
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Zakazany owoc (460)
17:15telenowela
Va banque (748)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (370)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2996)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2997)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:45cykl felietonów
M jak miłość (1804)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (925)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3809)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Kod da Vinci
20:05thriller
TVN
Ukryta prawda (991)
od 16:55serial paradokumentalny
Detektywi (58)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (36/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3814)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (738)
20:55teleturniej
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (20)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (15)
19:00program rozrywkowy
W rozkwicie
20:00dramat kryminalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (668)
17:00serial obyczajowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (299)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1157)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (800)
20:00serial kryminalny
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (9)
17:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (16)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (17)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (19)
20:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (760)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (761)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (762)
19:00serial obyczajowy
Po śladach mordercy
20:00film kryminalny
TVN 7
Zagadki losu (24/34)
od 16:55serial paradokumentalny
Szpital (711)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1203)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 - Rajskie rozdanie (36/40)
20:00reality show
TVP Kultura
Jan Serce: Pieszczoty (4/10)
od 16:45serial obyczajowy
Rozmowy (nie)wygodne
18:00program publicystyczny
Mistrzowie muzyki filmowej: 1990s
19:00serial dokumentalny
Sprawa Dantona
20:00sztuka Stanisławy Przybyszewskiej
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (860)
17:20teleturniej
Leśniczówka (703)
17:50telenowela
Waldemar Milewicz - ze śmiercią twarzą w twarz
18:20felieton
Nad Niemnem (536)
18:50magazyn Polaków na Białorusi
Studio Lwów
19:10program informacyjny
Pytanie dnia
19:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
20:15serial kryminalny
WP
Morderstwa w Midsomer (5)
17:00serial kryminalny
Autostrada przez piekło (1)
19:05serial dokumentalny
Premiera: Ambulans 9 (6)
20:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Wszystkie twarze Javiera Bardema
17:00film dokumentalny
Obława 2 (3)
18:10serial kryminalny
Obława 2 (4)
19:10serial kryminalny
Premiera: Niewierna
20:10dramat obyczajowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (24)
od 16:30serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
17:25serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
18:20serial sensacyjny
MacGyver (1)
19:15serial akcji
MacGyver (2)
20:05serial akcji
CANAL+ 1
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
od 16:00komedia
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Święto ognia
17:40komedia obyczajowa
Wiek Adaline
19:15melodramat
CANAL+ Family
The Office PL: Tolerancja (9)
od 16:25serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
17:10serial dokumentalny
Polska z góry 6: Szlakiem Templariuszy (2)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Śladami zamków i inkwizycji (3)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry 6: Ze Śląska do Krakowa (4)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry 6: Wokół Szczecina (5)
19:30serial dokumentalny
Miss '89 (3)
20:05serial obyczajowy
CANAL+ Film
Niezgodna
od 15:25film SF
Aktualności filmowe+
17:40magazyn filmowy
Niebieska linia
18:10dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
After
20:00melodramat
CANAL+ Premium
Święto ognia
od 16:40komedia obyczajowa
Wiek Adaline
18:15melodramat
Brygada (6)
20:05serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (1)
od 16:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
17:20serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
18:05serial komediowy
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
18:20serial komediowy
Dyżur (1)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (2)
19:15serial obyczajowy
Dyżur (3)
20:00serial obyczajowy
Nie zostawiaj mnie (3)
20:45serial kryminalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Pociąg donikąd (13)
od 16:45serial kryminalny
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
17:45film kryminalny
Agenci NCIS 13: Sprawy wewnętrzne (22)
19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Poczucie zagrożenia (14)
20:30serial kryminalny
HBO
42 sekundy
od 16:05dramat biograficzny
Niespokojni
18:35melodramat
Premiera: Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
20:10serial dokumentalny
HBO 2
Zakochany Szekspir
od 15:25komedia romantyczna
Żona na niby
17:30komedia
Inwestorzy amatorzy
19:30komediodramat
HBO 3
Domówka
od 15:40komedia
Nikt nie musi wiedzieć
17:20melodramat
Premiera: Prawo ulicy 5: Not for Attribution (3)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 5: Transitions (4)
20:00serial kryminalny
Kino Polska
Rzeczpospolita babska
od 15:20komedia
Stawka większa niż życie: Poszukiwany gruppenführer Wolf (18-ost.)
17:25serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Załoga (1/21)
18:50serial wojenny
Rozmowy kontrolowane
20:00komedia
Kino TV
Panna Marple: Morderstwo odbędzie się...
od 15:45film kryminalny
Poirot: Mieszkanie na trzecim piętrze
17:50serial kryminalny
Poirot: Trójkąt na Rodos
18:55serial kryminalny
Obsesja namiętności
20:00thriller
Stopklatka
Hawaje 5-0 2: Śmierć w rodzinie (23)
17:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Znak Szatana (9)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Zapach śmierci (10)
19:00serial kryminalny
Dzień zagłady
20:00film katastroficzny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (22)
od 16:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (23)
17:30serial sensacyjny
Alf: Pomóż mi, Rhonda (7)
18:25serial komediowy
Alf: Skacz (9)
18:55serial komediowy
Alf: Skarbie, możesz pojeździć moją bryką (10)
19:25serial komediowy
Kosmiczni kowboje
20:00film SF
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 16:10magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Ligue1 Review
18:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
19:00magazyn piłkarski
Basket Office
20:00magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Magazyn skrótów LaLiga
17:00magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
18:15mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - ORLEN OIL Motor Lublin
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:154. etap: Acqui Terme - Andora
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
17:45zjazd mężczyzn
The Minute
18:45magazyn sportowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:50mecz finałowy
ESET V4 Cup: Wyścig w Balatonfőkajár
19:45podsumowanie
Łucznictwo: Puchar Świata w Szanghaju
20:00łuk bloczkowy
Łucznictwo: Puchar Świata w Szanghaju
20:30łuk refleksyjny
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 16:00mecz finałowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:001. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie
18:302. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Tro Bro Leon
19:00kolarstwo
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:004. etap: Acqui Terme - Andora
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 15:00mecz finałowy: Trentino Itas - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
17:303 mecz o 3. miejsce fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
20:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Piłka nożna z archiwum
od 15:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:00studio
Polsat Sport News
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
od 15:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
TVP Sport
Badminton: LOTTO Ekstraliga
od 14:55mecz: SKB Litpol-Malow Suwałki - Badminton Academy Hawel Poznań
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!