Ogólnotematyczne

zdjęcie
6:05magazyn interwencyjny
7:00magazyn
zdjęcie
8:10western
od 5:25telenowela dokumentalna
zdjęcie
6:30serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
od 5:45telezakupy
8:00magazyn
od 5:50serial paradokumentalny
6:55telezakupy
9:00serial komediowy
9:35serial fantasy
6:00reality show
6:35serial animowany
7:00serial animowany
7:40serial animowany
8:05serial animowany
8:45film przygodowy
6:00magazyn wędkarski
7:00program rozrywkowy
7:30program rozrywkowy
8:05program popularnonaukowy
9:10serial animowany
9:40serial animowany
6:05serial obyczajowy
6:30serial obyczajowy
7:00serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
od 5:50program muzyczny
zdjęcie
6:45program rozrywkowy
9:55program rozrywkowy

Filmowe

6:00serial akcji
7:00serial akcji
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
6:05magazyn informacyjny
6:15chochliki telewizyjne
6:30magazyn muzyczny
6:50film dokumentalny
7:40dramat obyczajowy
9:50magazyn filmowy
7:05magazyn informacyjny
7:15chochliki telewizyjne
7:30magazyn muzyczny
7:50film dokumentalny
8:40dramat obyczajowy
6:00magazyn motoryzacyjny
8:05chochliki telewizyjne
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
zdjęcie
6:00komediodramat
7:35magazyn informacyjny
7:45dramat obyczajowy
9:15dramat obyczajowy
6:00serial szpiegowski
6:55serial szpiegowski
7:50magazyn informacyjny
8:40magazyn filmowy
9:10serial sensacyjny
9:55serial sensacyjny
6:00film kostiumowy
7:45film biograficzny
9:40film biograficzny
6:00komediodramat
7:45komedia
6:00film animowany
7:35dramat obyczajowy
9:55serial komediowy
6:00komedia kostiumowa
6:00magazyn kulinarny
6:30magazyn kulinarny
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
9:00film przygodowy
6:00film krótkometrażowy
6:20magazyn kulturalny
7:50serial kryminalny
8:50serial animowany
9:15film animowany
zdjęcie
6:00musical

Sportowe

6:00mecz: West Ham United FC - Brighton & Hove Albion FC
8:00magazyn sportowy
8:30magazyn koszykarski
9:00mecz: Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
6:00mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Tottenham Hotspur FC
8:05magazyn sportowy
8:50mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
7:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
9:10lekkoatletyka
9:50mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
od 5:304. sesja treningowa w klasie MotoGP
6:101. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
6:352. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
7:05sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
8:00mecz: Real Madryt - CSKA Moskwa
7:00magazyn sportowy
8:101. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!