Ogólnotematyczne

18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55serial dokumentalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial komediowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
zdjęcie
20:00film SF
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00film przygodowy
zdjęcie
18:00serial obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
od 17:45serial obyczajowy
18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
od 17:55reportaż
18:25magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
18:05program muzyczny
19:00serial kryminalny
20:00dramat obyczajowy

Filmowe

18:00komediodramat
20:10film kryminalny
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00western
od 16:40komedia obyczajowa
18:40magazyn informacyjny
18:50chochliki telewizyjne
18:55komedia
20:40magazyn muzyczny
od 17:40komedia obyczajowa
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
19:55komedia
21:40magazyn muzyczny
od 17:10dramat obyczajowy
18:45film animowany
20:20film przygodowy
18:00serial historyczny
18:55serial historyczny
20:00serial sensacyjny
20:55serial sensacyjny
21:50serial sensacyjny
od 17:20komediodramat
19:15komediodramat
21:00komedia
od 17:55serial przygodowy
18:50serial kryminalny
19:55serial kryminalny
21:00dramat historyczny
od 17:55magazyn filmowy
18:25dramat obyczajowy
20:10serial obyczajowy
21:05dramat sensacyjny
od 17:05dramat obyczajowy
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:35serial komediowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
od 17:00komedia romantyczna
19:00film animowany
zdjęcie
18:05komedia wojenna
21:00film sensacyjny

Sportowe

18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn ligi angielskiej
19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Lech Poznań - Wisła Kraków
od 17:30mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
20:05mecz fazy play-off
20:55magazyn informacyjny
21:00program krótki solistek
20:15mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
18:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
20:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
od 17:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:45mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
21:403. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 17:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
od 15:50mecz: FC Barcelona - Malaga CF
18:25magazyn piłkarski
19:05mecz towarzyski: Polska - Węgry

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!