Ogólnotematyczne

14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
16:05serial obyczajowy
od 12:55serial obyczajowy
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:25magazyn
14:50magazyn historyczny
15:30serial przygodowy
16:30teleturniej
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
zdjęcie
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
zdjęcie
13:00program popularnonaukowy
zdjęcie
14:00program popularnonaukowy
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
od 12:55serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
od 12:55serial kryminalny
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
15:15talk-show
16:20magazyn informacyjny
od 12:40komedia
16:10magazyn kulturalny
od 11:30program interaktywny
16:30serial dokumentalny

Filmowe

od 12:15dramat obyczajowy
14:05komediodramat
15:40film krótkometrażowy
16:20dramat obyczajowy
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
15:00serial fabularno-dokumentalny
16:00serial fabularno-dokumentalny
od 12:25dramat biograficzny
14:30dramat obyczajowy
16:45dramat obyczajowy
od 12:55chochliki telewizyjne
13:25dramat biograficzny
15:30dramat obyczajowy
od 11:30film familijny
13:10chochliki telewizyjne
13:40film dokumentalny
14:35film krótkometrażowy
14:50magazyn informacyjny
15:00chochliki telewizyjne
15:05serial animowany
15:20serial animowany
15:35serial animowany
15:50serial animowany
16:05film obyczajowy
od 12:25komedia romantyczna
13:55komedia muzyczna
15:40magazyn filmowy
16:10dramat obyczajowy
13:05film krótkometrażowy
13:35komediodramat
15:00serial sensacyjny
15:45serial sensacyjny
16:30serial sensacyjny
od 12:55serial kryminalny
14:35dramat biograficzny
13:10dramat obyczajowy
14:50komedia
od 12:50film dokumentalny
14:15film fantasy
16:05serial obyczajowy
od 12:50serial obyczajowy
13:40film animowany
15:20dramat obyczajowy
od 12:05komedia obyczajowa
13:55komedia kostiumowa
od 11:25dramat obyczajowy
16:40film muzyczny
od 11:50komedia
13:55komedia sensacyjna
15:45film przygodowy

Sportowe

od 11:15mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
13:55mecz fazy grupowej: Everton FC - Olympique Lyon
16:00mecz: Liverpool FC - Manchester United FC
13:00mecz ćwierćfinałowy
16:00mecz ćwierćfinałowy
13:00magazyn piłkarski
14:00magazyn piłki ręcznej
zdjęcie
14:30magazyn ligi polskiej
16:00magazyn ligi polskiej
13:00mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:10mecz 2. rundy: Hapoel KFAR Saba - Developres SkyRes Rzeszów
od 12:20magazyn piłkarski
14:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
16:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
13:00program informacyjny
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
od 11:20mecz: Atletico Madryt - FC Barcelona
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!