Ogólnotematyczne

11:05serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
od 10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
11:45teleturniej
zdjęcie
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:15magazyn
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
zdjęcie
13:00program popularnonaukowy
14:00program popularnonaukowy
12:50serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
13:35film dokumentalny
14:55magazyn kulturalny

Filmowe

11:05dramat obyczajowy
12:55blok filmów krótkometrażowych
13:55komedia romantyczna
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
13:00serial sensacyjny
14:00serial kryminalny
od 9:05dramat biograficzny
11:20magazyn muzyczny
11:40dramat obyczajowy
13:15film dokumentalny
14:10magazyn informacyjny
14:20chochliki telewizyjne
14:30film krótkometrażowy
14:45film krótkometrażowy
14:55film animowany
11:00magazyn muzyczny
11:20film krótkometrażowy
11:50magazyn informacyjny
zdjęcie
12:05film obyczajowy
13:30magazyn filmowy
14:05komediodramat
od 10:45serial szpiegowski
11:40film krótkometrażowy
12:05film krótkometrażowy
12:30serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
14:20film krótkometrażowy
14:50film krótkometrażowy
od 9:30dramat historyczny
11:20dramat obyczajowy
13:15film familijny
od 10:40melodramat
13:40serial kryminalny
od 10:35dramat obyczajowy
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:55serial kostiumowy
12:45serial obyczajowy
13:35dramat obyczajowy
od 9:35dramat sensacyjny
zdjęcie
12:00dramat obyczajowy
14:00film historyczny
od 9:30film przygodowy
11:25film obyczajowy
13:10film animowany
zdjęcie
12:15komedia
14:20film wojenny

Sportowe

od 9:30magazyn ligi polskiej
11:15magazyn sportowy
11:30mecz: West Ham United FC - Arsenal FC
13:30magazyn piłki ręcznej
14:10mecz: Huddersfield Town FC - Chelsea FC
od 10:30wszechstronny konkurs konia wierzchowego - cross
11:55magazyn sportów motorowych
14:20mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
od 9:10mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova
11:20magazyn sportowy
12:00mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Personal Bolivar
14:05bieg sprinterski mężczyzn
od 9:10mecz fazy grupowej: Shanghai Volleyball Club - Personal Bolivar
11:20mecz 1/8 finału
13:30mecz: FC Groningen - PSV Eindhoven
11:00bieg sprinterski kobiet
12:00program informacyjny
12:07bieg sprinterski kobiet
13:00program informacyjny
13:07mecz 1/8 finału: SS Lazio - AS Cittadella
14:00program informacyjny
14:07mecz 1/8 finału: SS Lazio - AS Cittadella
11:05mecz półfinałowy: Gremio FB - Pachuca CF
13:10mecz półfinałowy: Al-Jazira Club - Real Madryt CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!